Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam wszystkich. mam na imie Irek jestem z Jeleniej Gory mam 32 lata. aktualnie jezdze audi a6 4f avant ktorym jeszcze dlugo bede podrozowal. moja praca polega miedzy innymi tez na tym ze czesto przemieszczam sie z miejsca na miejsce. w drodze, jak wielu ludzi, lubie puscic sobie moja ulubiona muzyke gdyz nie wyobrazam sobie jazdy bez niej. niestety z uwagi na to ze jestem nie tak dobry w tej dziedzinie jak wiekszosc z osob tutaj zgromadzonych chcialem dowiedziec sie czegos wiecej na temat doboru odpowiedniego sprzetu car audio. w tym wlasnie celu chcialbym dolaczyc do waszego grona. pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imie Marcin aktualnie siedzę na emigracjii w Nottingham. Grywam jako dj, chociaż z car audio jestem zielony i tu potrzebuje wsparcia. Aktualnie jeżdzie renault megane 05r ale w niedługim okresie zmieniam autko na mercedesa e klase w211 i tu będe prosić o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Nazywam się Denis i mam 18 lat. Mieszkam na Śląsku w Gliwicach. Samochodem który czeka na nagłośnienie to Opel Vectra B z niedużą rdzą na nadkolach i progach przednich drzwi :D Interesuję się muzyką gatunku house, trap, electro więc subwoofer w moim wypadku to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Stanisław, W-wa. Mam Forestera SG 2007 2.0  XC MT 158KM którego powoli robię - odnawiam mechanicznie/wnętrzarsko no i audio. Na pierwszy ogień pójdzie wytłumienie: Drzwi przednie, podłoga bagażnika i klapy tylnej, drzwi na początek bo tam jest sporo "innego" do zrobienia. Radio fabryczne do wymiany - Zmieniarka padła, a ja już CD nie słucham, najlepiej nowe Radio z BT i z możliwością doinstalowania Automapy. Nad głośnikami się zastanowię jak zobaczę jak grają po wygłuszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem Karol, mam 30 lat, jezdze 307CC i Civikiem 9 gen.

 

Kiedys amatorsko bawilem sie w car audio. W tej chwili chcialbym poprawic dzwiek w swoim 307 CC jednak priorytetem jest naprawa jednostki sterujacej w Hondzie.

Probowalem w wielu miejscach, mam nadzieje,ze tutaj ktos pomoze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawid, lat 27, Złotoryja. Obecnie pracuję nad odbudową mojego Mercedesa CLK W208. Obecnie walka z blacharką i nowym lakierem, kolejnym krokiem odbudowa wnętrza i zabudowa CA. Jestem na etapie gromadzenia kolejnych podzespołów, mam nadzieję, że forum pomoże mi w zbudowaniu dobrze grającego zestawu.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przemek / 30+ / Warszawa / auto to BMW e38 / wpadłem na forum po kilka rad żeby się dowiedzieć czy faktycznie jak to mówią "spece" od car audio w okolicy jest to taki ciężki orzech do zgryzienia...

a że spędzam w nim codziennie 2h jadąc do pracy w te i we w te przydałoby się posłuchać czegoś w lepszej jakości niż ta słaba fabryka

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Marek, 30+, Suwałki, wysłużona astra f, mam zamiar wymienić radio i głośniki tak by nic nie pierdziało. Wpadłem by się trochę doszkolić i mimo niskich zasobów pieniężnych nie wywalić kasy na najgorszy chłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...