Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Adrian, wiek 25 lat. Odkąd pamiętam w każdym swoim samochodzie przerabiałem audio aby  lepiej grało. Jakiś czas temu kupiłem mondeo mk4  w kombi pod kątem zrobienia dobrego grania. Mam nadzieję że trochę mi pomożecie w kwestii teorii bo cały czas się uczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam. Mam na imię Radek. Jestem z Legionowa pod Warszawą.

Na tą chwile ujeżdżam Saaba 9-3 2001 rok.

Na forum jestem już jakiś czas jednak jako, że poprzedni temat zaginął.. to trzeba się przedstawić jeszcze raz :P

 

Chcę się podlizać i powiem, że na tym forum są porządni ludzie, zaczynając od pomocy radą/wiedzą po dział giełdy gdzie ani razu się nie naciąłem.

 

Dzięki i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Patryk. Jestem z Wałbrzycha mam 25 lat. Aktualnie próbuje stworzyć ładne brzmienie w mojej Mazdzie 6 2003 rok. Posiadam podstawową wiedzę na temat car audio, ale nigdy nie oddam auta komis do roboty także mam nadzieję że na tym forum rozwiąże swoje problemy. Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam na imię Karol 18lat jestem z Warszawy auto które udało mi się otrzymać to Mitsubishi Carisma 1.6 Classic.Gram Na wszelakich Instrumentach,lubię tworzyć coś własnego, nie gardzę żadnym typem muzyki.Dostałem się tutaj w poszukiwaniu odpowiedzi dot.mojego audio w samochodzie. z Car Audio jestem totalnie zielony,liczę że zgarnę tutaj podstawy i przeniosę je do mojego Auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam na imię Jacek, 43 lata i mieszkam w Piasecznie. Śledzę (głównie dział "sprzedam" - przyznam szczerze) od ponad roku. Nie rejestrowałem się, bo mam za małą wiedzę w temacie Car audio, by mieć coś sensownego do powiedzenia. Teraz jednak postanowiłem to zrobić bo zgromadziłem już trochę zabawek i chciałbym to teraz jakoś sensownie rozmieścić w samochodzie - będę potrzebował pomocy krótko mówiąc. Samochód o którym mowa jest dość nietypowy - stara amerykańska salonka: Dodge B250 HighTop MaxLong przerobiona oryginalnie w Stanach na tzw. campera (w amerykańskim rozumieniu, które nieco różni się od europejsiego).

Moją pasją są samochody klasyczne - mam ich kilka. Wszystkie czynności obsługowe robię przy nich sam (od mycia ;-) po remonty silników). Trochę się ścigam (czy raczej ścigałem, bo od 2 lat nie startowałem) w zawodach "starych samochodów", nawet z sukcesami. Czasem sam organizuję imprezy wyścigowe. Od 11 lat, wraz z dwójką innych osób, tematyczne forum motoryzacyjne.

Piszę to wszystko, nie po to by się pochwalić, ale by pokazać, że nie mam 2 lewych rąk. Jeśli ktoś tu zagląda i czyta te powitania to liczę, że może zostanę potraktowany w miarę przychylnie i poważnie w moich następnych postach.

 

Pozdrawiam

Jacek/Pilatus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . 

Mam na imię Mateusz , mieszkam w małej wiosce na wschodzie Polski. Chcę zrobić coś z audio w mojej '80' , lecz dopiero będę zaczynał przygodę. Mam nadzieję ,że z Waszą pomocą nauczę się tego i uda się zrobić coś konkretnego :)

Pozdrawiam 

Blue/Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Z tej strony Ariel, mam 28 lat. Mieszkam w województwie kujawsko-pomorskim. Tematem Car Audio interesuje się od zawsze. Posiadam dość przyzwoity sprzęt audio w domu. Jestem tu aby poszerzać swoją wiedzę na temat Car Audio. Dodam że jestem fanem niskiego grania :) Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imię Arek, zaczynam zabawę z car audio, a co za tym idzie doksztalcam się w tym temacie obecny samochód na którym stawiam pierwsze kroki to passat b5. Z zamontowanych gratow:

Głośniki przód excursion sx6c

Radio Alpine cda 117ri

Furtki oczywiscie wygluszone.

Preferowana muzyka to rap i dobry polski hh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Michał, mam 19 lat. Jestem z Kielc. Co do car audio to jestem tak zwanym laikiem, lecz chciałbym zbudować swój pierwszy zestaw car audio w samochodzie VW Golf 4 (3 dzwi). Mimo znikomej wiedzy mam chęć do nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam na imie Szymon i mam 20lat, jestem z Otwocka niedaleko Warszawy. Temat car audio interesuje mnie od dawna, ale nigdy nic w tym kierunku nie robiłem. Pierwsze moje auto rozpadło się zanim zdążyłem uzbierać na komponenty do nagłośnienia go, więc mam nadzieje że tym razem się uda. Przyszły pacjent to Renault Megane I coupe, niestety nie znalazłem nigdzie relacji z prób nagłaśniania tego autka więc większość pewnie będzie robiona metodą prób i błędów, ale przynajmniej czegoś się nauczę. W każdym razie liczę że na forum znajdą się osoby które wesprą mnie swoją wiedzą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Artur (27lat). Brzmienie zawsze miało dla mnie znaczenie więc oddałem samochód do zrobienia caraudio. Niestety zakład w którym to robiłem był po prostu śmieszny. W tamtym okresie czasu również zarejestrowałem się na forum. Po powrocie do domu sam rozkręciłem wszystko żeby zobaczyć jak to zrobili i szybko wróciłem do oryginalnego radia i tak jeździłem do teraz. Niestety w naszym kraju jak sam sobie nie zrobisz to nie będziesz mial dobrze zrobione. Od tamtego czasu dużo się dowiedziałem czytając forum i z kwestii czasu na to patrząc to nie rozumiem dlaczego oddałem samochód żeby ktoś to robił, jak to sama przyjemność. Wiedzy jeszcze mi dużo brakuje, jednak podstawy mam i coś będę sam próbował działać. Samochód to Honda Accord VII. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mateusz z Trzebini mam Chryslera stratusa z systemem 3 way . Poprzednio był zestaw focala woofery a3 a średnica i wysoki z a2 obecnie jest mieszanina różnych rzeczy wysoki sinuslive ns25 średniaki taga harmon a woofery (nieszczęsne) seasy

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów  :) Nazywam się Kamil, mam 19 lat i jestem z okolic Ciechanowa. Samochód czekający na nagłośnienie to Golf 4 hatchback. Lubię posłuchać dobrej muzyki więc nagłośnienie fabryczne trzeba wymienić. Specjalistą nie jestem więc znalazłem się na tym forum mając nadzieję, że ktoś pomoże. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...