Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czołem.

 

Grzegorz z Wwy. Auto - Toyota Yaris I gen. Oryginalne nagłośnienie bardzo słabe. Od dawna noszę się z zamiarem zmiany... tylko nie byłem pewien czy auta czy nagłośnienia. Taniej zmienić audio, a samochód kiedy indziej...

Póki co zmieniłem radio na duże 2din na andoidzie z nawigacją i innymi bajerami. Głośniki, wyciszenie i prawdopodobnie wzmacniacz wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Tomek, jestem z okolic Poznania. Postanowiłem podrasować nasze rodzinne auto, ponieważ może nie jestem ekstremalnym audiofilem (stan spokoju osiągnąłem w domu po 5 wymianach kolumn i 4 wymianach sprzętu  :wink:), to jednak drewniany seryjny dźwięk mnie dołuje, jak mało co  :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam na imię Marcin, mam 37 lat i niedawno stałem się dumnym posiadaczem staruszka A3 8l. Miało to być dodatkowe autko dla żony, ale tak się stało że ja nim jeżdżę - doskonały poligon do modyfikacji.

 

Pozdrawiam wszystkich mniej i bardziej zaawansowanych forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Krzysiek, posiadam vw bore w kombi od roku czasu, moja przygoda z car audio zaczęła się od trzeszczacego glosnika w przednich drzwiach... Po roku czasu doszedłem do czegoś takiego: morel tempo6 z przodu i helix dark blue z tyłu zasilane rockfordem p501x i RE SRX10 w bagażniku zasilanym zapco i-force 2100 w mostku... Teraz jestem z wami żeby dalej się rozwijać a może i uda mi się komuś pomóc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

 

Jestem Radek, pochodzę z Bydgoszczy gdzie również mieszkam. Od niedawna stałem się posiadaczem Alfy Romeo 147, wraz z którą otrzymałem wzmacniacz. Przyszła więc pora, by coś z tym sprzętem zrobić i uzupełnić dźwięk, płynący z wbudowanych głośniczków. Na pewno zwrócę się o pomoc do Was, Drodzy Forumowicze :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  pozdrawiam Szanownych Forumowiczów i "dyrekcje" forum  :) Jestem Mariusz, mam 42lat i pochodzę z miasta Łodzi. Aktualnie poruszam sie Toyotom C-HR z fabryczną instalacją JBL, ale brakuje mi trochę więcej basu, więc przychodze na forum po wiedze w tym kierunku.......  :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...