Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Jestem Michał i mieszkam w okolicach Warszawy i jeżdżę Honda Civic VI HB. W car audio jestem zielony i dopiero od kilku dni zaczynam coś tam czytać. Szukałem informacji co włożyć i najczęściej była to strefacaraudio więc postanowiłem się zarejestrować. Myślę że nie zostanę jakimś maniakiem car audio ale kto wie już tak kilka razy mówiłem nie i zostałem na dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czesc nazywam sie Damian mieszkam w woj lubelskim na forum trafilem przez szukanie informacji o car audio chcialem troche poczytac popytac sie rzeczy ktorych nie wiem i nie rozumiem. nigdy nie mialem z tym stycznosci a chcialbym zamontowac sobie suba w bagazniku. jesli ktos chce pomoc cos doradzic to super bo jestem kompletnie zielony ;p dalej bede czytal i sie edukowal oczywiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Bartek i mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim, posiadam BMW E36 Compact 316i oczywiście pragnę polepszyć audio w tymże aucie. Uczę się w technikum na profilu technik informatyk. Od małego miałem kontakt z muzyką, także nie dziwne, że chciałbym dobrej jakości audio. Aktualnie posiadam głośniki w tylnej półce marki Hertz DCX 165.3. Forum znalazłem wpisując w google caraudio.pl, gdyż postanowiłem poszukać rady u zaznajomionych w temacie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów !:) Jestem Wojtek, mam 20 lat i mieszkam w pobliżu Pszczyny. Samochód do którego chcę wpakować audio to Nissan Navara d22 po kompletnym remoncie ;) Z wykształcenia jestem po techniku mechatroniki i aktualnie studiuję na wydziale budowy maszyn i informatyki. Forum znalazłem w sumie to przez google'a ^^ zaczynając go czytać, uznałem że tutaj można się wiele dowiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć z tej strony Sebastian. Obecnie przebywam we Wrocławiu jak i Ostrowie Wielkopolskim ;) . Samo forum przeglądam od jakiegoś roku, dość sporo informacji udało mi się od Was pozyskać czytając odpowiednie posty. Jednak pora zacząć swą aktywność co by zweryfikować swoją wiedzę i konstrukcję własnego CA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam na imię Dominik, mieszkam w małej miejscowości blisko Nowego Sącza. Jeżdżę a4 b5 avant, do tej pory zrobiłem zabudowę w boczku z dd210 s4, wzmacniacz crunch v4300 drive oraz niedługo wygłuszenie drzwi i morel maximo :] Forum przeglądam od roku i dowiedziałem się naprawdę dużo.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

 

jestem nowy na forum, mieszkam w małej miejscowości nieopodal miasta, które jako pierwsze uzyskało w Polsce prawa miejskie :) Aktualnie zbieram car audio pod Lagunę 2 hatchback. Zarejestrowałem się tutaj by móc czynnie poszukiwać optymalnego rozwiązania dla mnie oraz by móc dzielić się moją skromną wiedzą ;) Na ten moment ze starego auta pozostały mi radyjko Pioneer DEH-2320UB, wzmacniacz Blaupunkt GTA 260 oraz tuba basowa Blaupunkt gtt 1200 MK II 650 W, zamierzam zmienić sprzęt na lepiej grający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. 

Jestem Michał i mieszkam w Stromcu pod Białobrzegami Radomskimi.

 

Sprzęt audio od zawsze mnie interesował zwłaszcza caraudio. Obiecałem sobie że kiedyś poskładam sobie fajnie grający zestaw w samochodzie. Samochód nabyłem w zeszłym miesiącu więc czas na audio. 

Samochód Colt 3 drzwiowy z 2012 roku, bardzo kiepsko, praktycznie w ogóle nie wygłuszony, głośny i hałaśliwy w środku. Będzie co przy nim robić :D

Jednostkę sterującą mam w głowie od bardzo dawna muszę ją tylko upolować, skrzynie z Infinity Kappa Perfect 10 VQ, i to by było tyle.

 

Pozdrawiam wszyskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejoł wszystkim! 
Spóźnione, ale lepiej późno niż wcale. Mam na imię Kuba, jestem z Krakowa, studiuję IT, mam 20 latek.  Z car audio doświadczenie zerowe. Potrzeba zmian zapędziła mnie na forum. Posiadam leciwą już gwiazdę - Merca W201. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Adrian i mieszkam w Zachodnio-Pomorskim. Doświadczenie z car audio jako tako mam, od 2 lat zawsze w samochodzie coś tam było czyli jakaś skrzynka z tyłu waliła, mam 20 lat i jeżdżę volkswagenem bora. Do rejestracji na forum zmotywowało mnie to że chcę w aucie założyć car audio dosyć profesjonalne a nie tak jak do tej pory czyli jakiś chiński wzmacniacz i magnat w bagażniku i myślę że forum może być przy tym pomocne. Pozdrawiam wszystkich użytkowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...