Skocz do zawartości

Audi A3 8P by dejson


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, że kim by nie był i jakiego doświadczenia by nie miał to właśnie on jest twórcą tej instalacji i zapewne gdyby był założycielem tego tematu to potoczył by się on zupełnie inaczej... A tak, mamy coś ciekawego, zbudowanego przez osobę mająca coś do powiedzenia w temacie ale prezentowane przez osobę mająca (przynajmniej jak narazie) znikomą wiedzę przez co całość zupełnie traci smak... To jak z daniem przygotowanym przez dobrego kucharza a podanym przez pomywacza rzucającego talerz na stół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Mirku można na bogato, wtedy "upadek" jest boleśniejszy.

Możesz posłuchać, daleko nie masz, będziesz miał swoje zdanie .


 

 


Prawda jest taka, że kim by nie był i jakiego doświadczenia by nie miał to właśnie on jest twórcą tej instalacji

Co Wy szukacie jakiegoś drugiego dna , obejrzyj fotki od początku , zobacz kto to robił , jak mnie gdzieś zobaczysz masz flaszkę , jego auto i sam robił ja mu tylko pokazuje w która stronę ma to zmierzać ,żeby nie robił jak większość na forum 10 razy ,  jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem , to sobie załóż własny temat , bo jakoś nie widzę ze wiesz o czym piszesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Szoda że edytowałeś wiadomość była nie co dłuższa. Ja nie próbuje ci dogryźć w żaden sposób ale ty oczywiście nie wytrzymałeś .
Dlatego edytowałem żeby nikogo nie urazić.Ostatnio forumowicze są bardzo delikatni i otwarci jedynie na poklepywanie po pleckach.

 

 


..myślę że granatowa astra śni mu się w koszmarach po nocach.
Wnioskuję że to mi ma się śnić...a co to ta granatowa astra :suchy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co Wy szukacie jakiegoś drugiego dna , obejrzyj fotki od początku , zobacz kto to robił , jak mnie gdzieś zobaczysz masz flaszkę , jego auto i sam robił ja mu tylko pokazuje w która stronę ma to zmierzać ,żeby nie robił jak większość na forum 10 razy ,  jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem , to sobie załóż własny temat , bo jakoś nie widzę ze wiesz o czym piszesz .

 

Hmm... Ta. Szkoda, że na myśli miałem raczej wiedzę pozwalająca system złożyć do kupy... Sam montaż (w bezpośrednim znaczeniu) to raczej nie duży problem, wystarczy poczytać choćby forum. Absolutnie nie widzę nic złego w takiej pomocy, wręcz przeciwnie, każdemu początkującemu by się przydała. Ale nie zmienia to faktu, że autor ma dzień dzisiejszy nie wiele jeszcze wie w tym temacie co bezpośrednio przekłada się na podawane przez niego informacje. W tym też nie było by jeszcze tragedii gdyby nie to, że każde zwrócenie uwagi na błąd w wypowiedzi skutkuje atakiem gniewu... 

 

Jeśli chodzi o moją instalkę to raczej nigdy nie zobaczysz o niej tematu. Po pierwsze dlatego, że nie uważam żeby było czym się chwalić. Po drugie instalacje spl raczej nie należą do pokazowych (choć niejako przód jest skierowany na względną jakość). Po trzecie klocki za często się zmieniają żeby to opisywać. I po czwarte nie odczuwam potrzeby upubliczniania swojej instalacji, buduje ją dla siebie i tylko moje zdanie na jej temat mnie tak naprawdę interesuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ale nie zmienia to faktu, że autor ma dzień dzisiejszy nie wiele jeszcze wie w tym temacie co bezpośrednio przekłada się na podawane przez niego informacje.

Się chłopak uczy , a tu się nie wybacza braku wiedzy , ten temat jest przykładem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego edytowałem żeby nikogo nie urazić.Ostatnio forumowicze są bardzo delikatni i otwarci jedynie na poklepywanie po pleckach.

Wnioskuję że to mi ma się śnić...a co to ta granatowa astra :suchy:

Tylko te "delikatne doszczypliwośći" sa skierowane do forumowiczów z którymi nie piło się piwa i nie jadło wspólnej kiełbasy bo sami sobie to same ahh i ehh .

Żeby tego nie nazwać gronem wzajemnej adoracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się chłopak uczy , a tu się nie wybacza braku wiedzy , ten temat jest przykładem .

 

Czy Ty Mirek na prawdę sugerujesz, że ten temat wygląda jak wygląda przez brak wiedzy na temat CA u dejsona? :szok:

Czy może jednak bardziej chodzi tu brak wiedzy jak zapanować nad buzującymi emocjami i braki w dość podstawowej wiedzy jak używać języka pisanego?

Dobrze by było gdybyś wyraźnie rozgraniczył bo wyjdzie na to, że dejson i jego temat są nic nie warte przez to, że dopiero uczy się o CA i chyba zgodzisz się ze mną, takie podejście to wierutna bzdura i głupota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te "delikatne doszczypliwośći" sa skierowane do forumowiczów z którymi nie piło się piwa i nie jadło wspólnej kiełbasy bo sami sobie to same ahh i ehh .

Żeby tego nie nazwać gronem wzajemnej adoracji

 

rozek i tu sie mylisz bo jest pare instalek do ktorych tez Ci bardziej zawansowani sie przyczepili tylko autorzy byli jakby to ujac "lajtowo podeszli do sprawy", a autorzy nie wypisywali byle co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tylko te "delikatne uszczypliwość" są skierowane do forumowiczów z którymi nie piło się piwa i nie jadło wspólnej kiełbasy bo sami sobie to same ahh i ehh .
Mam rozumieć że aby skomentować post w temacie usera najpierw muszę z nim się piwa napić i kiełbasy nałykać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozek i tu sie mylisz bo jest pare instalek do ktorych tez Ci bardziej zawansowani sie przyczepili tylko autorzy byli jakby to ujac "lajtowo podeszli do sprawy", a autorzy nie wypisywali byle co.

Każdy ma swoje zdanie na ten temat ja mam swoje . Wystarczy posiedzieć i po przeglądać instalacje i wypowiedzi.

Mam rozumieć że aby skomentować post w temacie usera najpierw muszę z nim się piwa napić i kiełbasy nałykać?

Nie zrozumiałeś tego co napisałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Każdy ma swoje zdanie na ten temat ja mam swoje . Wystarczy posiedzieć i po przeglądać instalacje i wypowiedzi.

 

Widocznie kiepsko czytasz i nie wiesz kto z kim piwo pije.

 

Proponuje w tym roku na piknik na dluzej przyjechac i byc moze zobaczysz kto kogo opierdziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te "delikatne doszczypliwośći" sa skierowane do forumowiczów z którymi nie piło się piwa i nie jadło wspólnej kiełbasy bo sami sobie to same ahh i ehh .

Żeby tego nie nazwać gronem wzajemnej adoracji

Myślę że możesz mieć po części rację... Lecz te uszczypliwosci ich nie dotykają tak często bo statystycznie rzadziej gadają od rzeczy... Ale jak ktoś głupoty gada albo wydziwia na forum, to i tak reprymendę słowna dostanie. I tak jak ktos napisał... Po prostu nie brnie ślepo tylko stara się zrozumieć co ktoś chce przekazać.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię, tylko ja nie broniłem w żaden sposób kolegi dejsona bo sam sobie narobił bałaganu źle odbierając wszystkich do okoła i odbierajac jako atak.

Druga sprawa na forum nie brakuje osób którzy coś wiedzą i szukają na siłę zaczepki i tej uszczypliwości o której wspomniałem wyżej.

A pytanie o figurę to było przegięcie takie moje zdanie

A najgorsze jest to ze sytuacje tego typu zaczepki dogryzki i złośliwe komentarze czy wspólna adoracja nie mają miejsca na zagranicznych forach tym bardziej ze wszystkich łączy jedna wspólna pasja zabawa hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożek dajmy już spokój wiele osób którzy mnie znają napisali co myślą o innych zjednoczonych osobach ...

Zobaczymy jak na wiosnę Wleci Nowy Setup, a że inni nie pokazują swoich hooby ( tzw. instalek klocków )  i tylko  naśmiewają się z innych ( bo oni są Bogami w tej dziedzinie ) to najwidoczniej mają słabe EGO ... i zjada ich nie świadoma zazdrość co do nie których jakie mają klocki setupy itp o których nawet nie śnili, na tym ta cała polityka większości wygląda.

Okej Każdy ma prawo do swojego zdania i potrafię się z tym pogodzić ale ( większość oprócz zdania Potrafi pokazać swoje,również mądrości nad słabszymi ) pokazując że słabsi są niczym w ich Oczach i oni są Jak Każdy Ponad Każdym, a innego traktują Jak był by niczym.

Tyle mam do przekazania tym którzy wiedzą których to się tyczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne podejście do sprawy, więc plucie na siebie nic nie daje, dejson troszke zejdź na ziemie i pomysl nad tym (dwa razy) co napiszesz.

 

Bo są zawsze dwa wyjścia jak kogoś coś boli : nie zwracać uwagi i być dalej happy lub się nakręcać

 

Czytając post wolisz...

 

A różnice porównań sam sobie stworzyłeś (nazywam to iluzją)

 

Dalej Ty decydujesz co zrobisz... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...