Skocz do zawartości

I Eliminacje MP Easca 2014 - Sosnowiec, 17-18.05.2014


Rekomendowane odpowiedzi

Mirek, myślę, że każdy zainteresowany otrzymał od Radków ich własną opinię, oni nie mają w obowiązku się nią publicznie dzielić, zapewne z uwagi na szacunek względem właścicieli. Ja jako słuchający samochodów udostępnionych do odsłuchu po krótce wyplułem co mi się na uszy cisnęło, mam nadzieję, że nikomu to nie przeszkadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mirek, myślę, że każdy zainteresowany otrzymał od Radków ich własną opinię, oni nie mają w obowiązku się nią publicznie dzielić, zapewne z uwagi na szacunek względem właścicieli. Ja jako słuchający samochodów udostępnionych do odsłuchu po krótce wyplułem co mi się na uszy cisnęło, mam nadzieję, że nikomu to nie przeszkadza ;)

 

Mi na pewno nie przeszkadza :D

A żeby się już całkiem słodko zrobiło, to u Ciebie Balcerku też przecież granie całkiem przyjemne jest :)

Mamy tylko trochę inne zdania na temat interpretacji środka i rozciągnięcia sceny, ale oby mieć tylko tylko takie problemy...

 

A jeśli można, to spoza podwórka wrocławskiego, bardzo mi się laguna Robsonbercika podobała, o czym pisałem już w jego temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niebieską Pandą to było tak, że została zrobiona do obecnej konfiguracji ok 3 lata temu, wtedy nie planowałem startu w zawodach. Na pomysł startu w zawodach wpadłem właściwie w zeszłym roku ale był to koniec sezonu. W tym roku zdecydowałem się spróbować swoich sił, tylko nie myślałem, że muszę startować w kategorii FUNI mając sprzęt taki jaki mam. Było to spowodowane tym, że moje przednie głośniki składają się z dwóch różnych zestawów, których elementy nie były sprzedawane oddzielnie i musiałem policzyć obydwa całe zestawy. Plan na teraz jest taki, żeby przejść na jeden kompletny zestaw i wskoczyć do kategorii MINI. Nie wiem tylko czy zdążę wszystko ogarnąć do najbliższych zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


tu nie bez znaczenia jest budowa samochodu.

 

po nocach śni mi się miejsce woofera :D więc nie jest tak różowo bo jak przesunę go w róg drzwi to zamiast przez kolano to będzie zasłonięty przez nogi. Coś wymyśle bo nie będę szedł na łatwiznę i wrzucał 3 Way

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ufik, dnia 21 Maj 2014 - 10:26, napisał:


Coś wymyśle bo nie będę szedł na łatwiznę i wrzucał 3 Way

:D

Jeśli chodzi o p206 to zostaw w spokoju lokalizację woofera.

 

Dam tylko długie gwoździe dookoła maskownicy żeby nikt większy kolanem go nie zakrył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli chodzi o p206 to zostaw w spokoju lokalizację woofera.

 

Radziu jako wskazówka na przyszłość , aby samodzielnie nie wylewać dziecka z kąpielą .

Nie chodzi tez o żadne wojenki czy tego rodzaju akcje , a luźne wnioski na przyszłość .

Tak jak oceniliście wspólnie ten samochód raczej nie da się tego systemu ocenić , czy raczej poznać jego walorów tak jak słyszy je użytkownik .

Siadając w parze zasłaniacie udem woofery , pal licho z lewej strony , bo to jest nieuniknione. Ale gdy po prawej zasiądzie osoba postury Burego nie ma najmniejszej szansy aby dostrzec ten głośnik lub przynajmniej zobaczyć fragment jego atrapy , to co dopiero usłyszeć jak gra .

Te kategorie zwyczajowo są oceniane przez jedna osobę , a bywają auta wyjątkowo na to wrażliwe. Jesteście parą młodych stażem sędziów ale to na was spoczywa całościowa poprawność oceny . Nie każdy startujący kalkuluje obecność dwóch osób podczas odsłuchu.

I dla jasności , nie mam nic wspólnego z tym pojazdem , widziałem go dwa razy na spotach pod Europą .

Dam tylko długie gwoździe dookoła maskownicy żeby nikt większy kolanem go nie zakrył ;)

 

Oooo, coś w ten deseń :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tam miałbyś rywali w swej kategorii.

Liczę na Kielce, może Izbicko, no i potem Bydgoszcz.

Reszta nie zależy ode mnie.

 

Szczerze to sam się zdziwiłem że tylko ja jeden byłem w mini, mimo podniesienia budżetu o te 2 tysiące ( a uważam że to jest dość dużo ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, lecz znam ten model i wiem, że poprawne przeniesienie głośnika na" właściwe miejsce" graniczy z cudem. Nie podjąłbym się tego.

 

 


nie będę szedł na łatwiznę i wrzucał 3 Way

Moim zdaniem to lepsza droga dla tego auta. Może nie łatwizna ale lepsze od "rozbijania muru głową".

 

 

 


Siadając w parze zasłaniacie udem woofery , pal licho z lewej strony , bo to jest nieuniknione. Ale gdy po prawej zasiądzie osoba
Toć to samochód do codziennej jazdy, nie eksponat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie ;) Dawno mnie nie bylo , a widze ze sie temat rozwinal ;)

 

Co do samochodow , nie wnikajac jakos gleboko graly calkiem niezle , fakt ze zaskoczeniem byla panda , bo nie duza iloscia pracy moze byc bardzo fajnie .

Co do puga to chyba w zadnym aucie tak nie kombinowalismy z pozycja jak tam . Widzialem ze kolega jest poerwszy raz , wiec nawet prosilem Radka zebysmy sprobowali osunac sie nizej , kobinowalem z nogami itd . Niestety nic niedawalo efektu na brak basu i fundamentu , z prawej byl ogrom subbasu , z lewej troche lepiej.

 

Dzieki wszystkim za udzial i jak ktos ma jakies pytanie , nie stresowac sie i pytac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do puga to chyba w zadnym aucie tak nie kombinowalismy z pozycja jak tam . Widzialem ze kolega jest poerwszy raz , wiec nawet prosilem Radka zebysmy sprobowali odsunac sie nizej , kobinowalem z nogami itd . Niestety nic niedawalo efektu na brak basu i fundamentu , z prawej byl ogrom subbasu , z lewej troche lepiej.

 

To o tym pisze , ze w tym aucie nie da rady jak w dwie "postawne" osoby :wink2: .

Obojętnie jak się ustawisz na siedzeniu pasażera, to na 99 % będzie zasłonięty głośnik po prawej dla słuchającego po lewej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak bywa , ze inaczej sie nie da ;)

 

To zdanie lubię :ok: , ok co miało być wskazane jest i tyle .

Mam małe pytanie. Czy "prawy" sędzia jest tam w celu oceny systemu? Jeżeli tak, to co on ocenia?

 

Nie jest do oceny, pewnych aspektów wręcz nie powinno się oceniać z tej pozycji.

Ale to nie oznacza , ze jego obecność jest niedopuszczalna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...