Skocz do zawartości

I Eliminacje MP Easca 2014 - Sosnowiec, 17-18.05.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No przecież mowie ze Muhomor

 

To ma 2 te pandy? Tu http://www.strefacaraudio.pl/topic/33165-wzmacniacze-krugermatz-pro%C5%9Bba-o-wasze-opinie/page-2?p=422004&do=findComment&comment=422004    ma rudą raczej , a patrząc nawet przez pryzmat deszczu i "miejscówki" wszyscy nie mogli doznać olśnienia i określić go jako niebieski  :hyhy:  

 

Na pokładzie jakby w democarze Alpine ...nawet bagaj w stylu "show"  :wink:

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa wyniki http://www.easca.pl/...nowiec_2014.pdf

można komentować

 

Dawaj... Najlepiej zawsze komentują Ci co ich nie było... :D  :wink:

 

ps. Co się zmieniło w dzikowozie? Bo widziałem na filmie jakieś ładne plexi wpadły do bagażnika a pod nimi? Nota bene, ładne harakiri dokonał na reszcie stawki w profi.

Gratuluję wszystkim obecnym zawodnikom i sędziom. http://1.2.3.10/bmi/www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/thumbsup.gif http://1.2.3.10/bmi/www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/thumbsup.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


U Siergieja wjechały piece Milberta z tego co widziałem, niestety nie słuchałem :kwasny:

 

I byś nie posłuchał, padło mu zasilanie na te piece, i grał na 3 drogi tylko ( z 5ciu) czyli sub + sub + 22cm woofery, ciężko z nich górę ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I byś nie posłuchał, padło mu zasilanie na te piece, i grał na 3 drogi tylko ( z 5ciu) czyli sub + sub + 22cm woofery, ciężko z nich górę ugrać.

 

Mnie tez zdziwił ten rezultat, bo jakiś czas temu słuchałem tego systemu i nie wiem co trzeba by skopać aby stracić blisko 100pkt .

Chyba , ze taki wypadek.

Z drugiej strony , podać na szybko dwa zasilania do piecy w kategorii profi powinno dać sie ogarnąć w czasie do 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Z drugiej strony , podać na szybko dwa zasilania do piecy w kategorii profi powinno dać sie ogarnąć w czasie do 30 minut.

 

Hmm, nie w tej instalacji, tam poziom zapętlenia rozwiązań jest wprost proporcjonalny do zawiłości zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tam gdzie zwykle powinien pojawiać się plus i minus, u Siergieja czasem nie występuje :)

 

 

Nie moja broszka , napisałem jak to widzę , w odniesieniu do klasy Profi .

Gdyby chodziło o inną , jeden palec nie spadłby na klawisze .

Rzeczy powinny być na tyle skomplikowane aby spełniały swoją funkcję i ani jeden stopień więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem może się pojawić wtedy gdy do zwykłego odpalenia piecy jest potrzebne napięcie wyższe jak wymagane przy odsłuchu, a to stanowi już wyzwanie dłuższe jak 30 minut z kablami na pająka. Te piece startują przy 14V - a to już troszkę bardziej skomplikowane jak podanie kabli na krótko z akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem może się pojawić wtedy gdy do zwykłego odpalenia piecy jest potrzebne napięcie wyższe jak wymagane przy odsłuchu, a to stanowi już wyzwanie dłuższe jak 30 minut z kablami na pająka. Te piece startują przy 14V - a to już troszkę bardziej skomplikowane jak podanie kabli na krótko z akumulatora.

 

Tomasz na szybko widzę dwa rozwiąząnia , oczywiście mogę sie mylić , ale zajęło mi to 30 sek :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze zrozumiałem, że system "ugrał" prawie 220 pkt, grając na subie i wooferach, które umówmy się choćby z racji wielkości mistrzami wyższej średnicy nie mówiąc już o wysokich tonachbyć nie powinny?

No to "niezbadane są wyroki Boskie" i... słuch sędziego , ciekawe co wyszło za skupienia, równowagę tonalną...

 

ps. Co nie zmienia faktu ,że taki wypadek jest przykry, ale arkusz to arkusz, powinien być kalką tego co słychać w aucie podczas odsłuchu a nie co się stało w międzyczasie. http://1.2.3.10/bmi/www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif  Nie chcę aby to zabrzmiało jako jakaś ocena, bo nie jest, nie było mnie , nie słyszałem, więc nie jestem skłonny ferować cokolwiek, ale... to dziwne. http://1.2.3.9/bmi/www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/dontgetit.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem tam przez chwilę i wszystko grało ale tylko przy uruchomionym silniku. Praktycznie już kilka sekund po jego wyłączeniu wyłączały się średniaki. Kicka też było cienko, a raczej brak. Wysokie cykały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, odpalić auto.

 


na szybko widzę dwa rozwiąząnia , oczywiście mogę sie mylić , ale zajęło mi to 30 sek :wink: .

 

Jednym w teorii zajmuje to 30 sekund, innym w praktyce i w nerwach się to nie udaje. Chyba nie ma sensu tego ciągnąć dalej, drugi raz myślę że do tego nie dopuści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jednym w teorii zajmuje to 30 sekund, innym w praktyce i w nerwach się to nie udaje. Chyba nie ma sensu tego ciągnąć dalej, drugi raz myślę że do tego nie dopuści

To się nazywa rutyna i niestety trzeba nad tym samodzielnie popracować :wink2: .

Siergiej to zmyślna chłopaka i z całą pewnością już wyciągnął wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...