Skocz do zawartości

I Eliminacje MP Easca 2014 - Sosnowiec, 17-18.05.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wyciągnięte z regulaminu : 

 

"  - zawodnik, który chciałby uczestniczyć w kilku naszych eliminacjach, powinien należeć do jednego z naszych teamów (dobrowolny wybór),

    - zawodnik startujący pierwszy raz, może uczestniczyć w zawodach jako "gość" nienależący do żadnego teamu (mógł o teamach nie wiedzieć),

   - podczas kolejnych zawodów, taki zawodnik powinien jednak wybrać najbardziej odpowiadający mu team, i po akceptacji, startować już w jego barwach   "

 

Czyli powinien a nie musi  :wink:

Nie mniej jeszcze się nie zastanawiałem, na razie zarejestrowałem się żeby wziąć udział, na kolejne Eliminacje pewnie poproszę któryś TEAM o przyjęcie mnie.

Dla mnie to i tak forma zabawy, więc w jakim zespole będę to nie istotne, grunt żeby komunikacja była ok i fajna zabawa :)

 

Pewnie JD wyjaśni dokładnie temat z Zespołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten zapis regulaminu troszkę mnie zastanawia. Startuję jako wolny strzelec bo taki charakter ma impreza. To dlaczego jestem obligowany do zakładania "barw" Trzeba zobaczyć, poznać , poczuć i wyciągnać odpowiednie wnioski

 

Dziewczyny moje są już naszykowane i wiem że to 10minut , ale wycena i ukończenie wszystkiego pochłonie więcej czasu :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BULII - domyślam się jak to odbierasz ; że wszystko musi być na tip top, słupeczki, maskownice, okablowanie, strojenie - i tak pewnie mase ludzi podchodzi - a potem żałują że nie pojechali porywalizować bo jak się okazało ( byli chodź by w formie widzów ) nie taki diabeł straszny, ba są pewni że by coś ugrali, a na pewno nowe spojrzenie Sędziego na TWÓJ System mogło by zmienić Twoje myślenie o nim, albo chociaż dać do myślenie co ewentualnie poprawić. 

 

A wycena, jeżeli nie spinasz system pod jakis konkretny budżet nie musi być co do złotówki.

 

Co do startowania to w/g mnie nie musisz być do żadnego TEAMU zapisany, bo startujesz pierwszy raz. Ale poczekajmy może na JD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja niestety chyba w tym sezonie odpadam :(

 

Zmiany w regulaminie poczynione w celu po części poprawy frekwencji niestety w moim przypadku przyczynią się do obniżenia frekwencji. Niestety praca uniemożliwi mi przyjazd na więcej niż jedne eliminacje. A co za tym idzie do finału nie da rady się zakwalifikować :(

 

Wiec generalnie przyjechać na jedne tylko po to żeby się przejechać i sztucznie frekwencję podnieść (często nie małymi nakładkami finansowymi bo 350-500km dla jaj sie przejechać :mur: ) mija się z celem :(

 

Szkoda :mur: bo auto w sumie przygotowane prawie od podstaw do startu tym razem w wyższej kategori (FUNI :hurra: ) a niestety dupa zbita. Może w przyszłym sezonie :hyhy:

 

Na finał jak dobrze pójdzie i tak przyjadę ale jako widz :hyhy:

 

:zdrowko: Także od siebie wszystkim zawodnikom, sędziom i organizatorom życzę udanego sezonu i miłej zabawy :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w regulaminie poczynione w celu po części poprawy frekwencji niestety w moim przypadku przyczynią się do obniżenia frekwencji. Niestety praca uniemożliwi mi przyjazd na więcej niż jedne eliminacje. A co za tym idzie do finału nie da rady się zakwalifikować :(

 

Ale po co Ci finał , gdzie ta frajda spotkania ludzi o tych samych zainteresowaniach , możliwość poddania auta ocenie celem doskonalenia systemu i inne zazwyczaj wymieniane jednym tchem wzniosłe cele :wink2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek - nic straconego - doczytaj najnowsze zmiany w regulaminie : 

 

"  1. 

 SQL, dBL, dB RACE - kwalifikacje do finału krajowego: 
 - w pierwszej kolejności kwalifikacje do Finału Mistrzostw Polski uzyskuje 10 pierwszych zawodników z każdej kategorii, którzy podczas sezonu 2014    zgromadzili najwyższą ilość punktów kwalifikacyjnych oraz uczestniczyli przynajmniej w dwóch eliminacjach lokalnych
 - w przypadku wolnych miejsc na liście kwalifikacyjnej, w drugiej kolejności do uczestnictwa w Finałach MP będą zapraszani zawodnicy, którzy  uczestniczyli  tylko w jednej eliminacji  "

 

http://www.easca.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=697

 

Zobacz na frekwencję w ubiegłych latach na MP w Bydgoszczy : 

 

Funi :

2013 rok - 5 aut

2012 rok - 6 aut

 

http://www.easca.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=11

 

Także ja bym na Twoim miejscu nie martwił się na zapas tylko zbierał troki na Sosnowiec, a potem ewentualnie myślał co dalej  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


i poprawiło ..................niech się miejscowi wykażą co maja poniżej 400 km :)

 

No właśnie, niech ruszą cztery litery...


 

 


No i ja niestety chyba w tym sezonie odpadam :(

Zmiany w regulaminie poczynione w celu po części poprawy frekwencji niestety w moim przypadku przyczynią się do obniżenia frekwencji. Niestety praca uniemożliwi mi przyjazd na więcej niż jedne eliminacje. A co za tym idzie do finału nie da rady się zakwalifikować :(

 

Przecio, dawaj na Sosnowiec jak pisał yasica. Ja też będę w FUNI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszych swoich eliminacjach w tym roku moze wystartować kazdy jako "gosc" bez konieczności przynależenia do konkretnego teamu. Dopiero przy kontynuacji zabawy i drugim starcie juz trzeba należeć do teamu. Wystarczy wybrać team z listy i poprosić o dołączenie. Mozna rowniez założyć własny team i dopisać sie do listy. Team "firmowy" musi skupiać conajmniej 2 samochody, team "prywatny" (np. jakiegos forum samochodowego nie prowadzący działalności ca) powinien zawierać trzy samochody i wystawić jednego sędziego sq.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mam położonej instalacji sq'elowo bo bym sobie startnął- mam 20km.Przyjadę posłuchać jak pozwolicie.

 

Ocena instalacji i dzwięku sa oddzielenie punktowane, błędy w instalacji ( o ile nie zagrażaja ogólnemu bezpieczeństwu ) nie sa przeszkodą do oceny brzmienia systemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mam położonej instalacji sq'elowo bo bym sobie startnął- mam 20km.Przyjadę posłuchać jak pozwolicie.

A co musisz kłaść SQL-owo ?? A nawet jak bezpiecznik masz w złym miejscu czy kable luźno położone to jest i tak wycinek ogólnej oceny , na ocenę dźwięku i tak nie wpływa tak jak pisał Nakamichi, natomiast usłyszeć od Sędziego kilkanaście cennych wskazówek odnośnie własnego systemu bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mozna rowniez założyć własny team i dopisać sie do listy.
czyli żeby wystartować w kolejnej imprezie wymagany jest taki krok ? Bądź "ubranie szat" innych. Jak ktoś nie jest obeznany w światku może to również stanowić jakaś barierę :wink2:

 

 

 


Team "firmowy" musi skupiać conajmniej 2 samochody,
"firmowy" oznacza prowadzenie działalności CA ?

 

 

 


team "prywatny" (np. jakiegos forum samochodowego nie prowadzący działalności ca) powinien zawierać trzy samochody i wystawić jednego sędziego sq.
jako "prywatny" rozumuję że nie ma mowy o powiązaniu z CA i startuje się z ulicy , ale wystawienie sędziego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...