Skocz do zawartości

I Eliminacje MP Easca 2014 - Sosnowiec, 17-18.05.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale po co Ci finał , gdzie ta frajda spotkania ludzi o tych samych zainteresowaniach , możliwość poddania auta ocenie celem doskonalenia systemu i inne zazwyczaj wymieniane jednym tchem wzniosłe cele :wink2: .

Wzniosłe cele często stają się zamaskowane zwykłymi - nieco przyziemnymi  :zalamany: a na "spota" wcale nie trzeba grzać kilkaset km w jedną stronę. Bo niestety taka impreza zmienia się wtedy w "prawie zwykłego spota" dodatkowo często z mizerną frekwencją  :zalamany: co w powiązaniu ze zmęczeniem po kilkudziesięciu bezsennych godzinach w trasie może stać się przeszkodą nie do przeskoczenia  :mur1:

 

 

Przemek - nic straconego - doczytaj najnowsze zmiany w regulaminie : 

 

"  1. 

 SQL, dBL, dB RACE - kwalifikacje do finału krajowego: 

 - w pierwszej kolejności kwalifikacje do Finału Mistrzostw Polski uzyskuje 10 pierwszych zawodników z każdej kategorii, którzy podczas sezonu 2014    zgromadzili najwyższą ilość punktów kwalifikacyjnych oraz uczestniczyli przynajmniej w dwóch eliminacjach lokalnych

 - w przypadku wolnych miejsc na liście kwalifikacyjnej, w drugiej kolejności do uczestnictwa w Finałach MP będą zapraszani zawodnicy, którzy  uczestniczyli  tylko w jednej eliminacji  "

 

http://www.easca.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=697

 

Zobacz na frekwencję w ubiegłych latach na MP w Bydgoszczy : 

 

Funi :

2013 rok - 5 aut

2012 rok - 6 aut

 

http://www.easca.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=11

 

Także ja bym na Twoim miejscu nie martwił się na zapas tylko zbierał troki na Sosnowiec, a potem ewentualnie myślał co dalej  

Obawiam się że może być już niestety za późno na zmianę alternatywnie poczynionych planów :zalamany:  :zalamany: 

Wszystko zależy jak mi się zjazd ułoży ale szanse są naprawdę nikłe  :zalamany:  :zalamany:

 

 

 

 

 

 

Przecio, dawaj na Sosnowiec jak pisał yasica. Ja też będę w FUNI.

 

Szkoda że tak późno te zmiany w regulaminie nastały  :zalamany: bo fajnie się zapowiada  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kto wybiera się w tym roku po rywalizować i dobrze się pobawić ?
Mam zamiar się pojawić w Sosnowcu. Start yariski niepewny, sporo zmian i pewnie nie damy rady skończyć.

Z tego co wiem to "forek" Stefka prawdopodobnie wystartuje... czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wzniosłe cele często stają się zamaskowane zwykłymi - nieco przyziemnymi :zalamany: a na "spota" wcale nie trzeba grzać kilkaset km w jedną stronę. Bo niestety taka impreza zmienia się wtedy w "prawie zwykłego spota" dodatkowo często z mizerną frekwencją :zalamany: co w powiązaniu ze zmęczeniem po kilkudziesięciu bezsennych godzinach w trasie może stać się przeszkodą nie do przeskoczenia :mur1:

 

Czyli zawody sa dla Ciebie jedynie zódłem ciułania punktów i rywalizacji w grupie.

Przynajmniej jasno postawiona sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno szkoda  że nie ma chodź by jednej eliminacji na północnej części Polski co by chłopakom z tamtego rejonu było bliżej. Śląsk w tym roku chyba jak w żadnym innym ma możliwość wykazać się.

 

Nie mniej ja np z Lublina też mam nie mało kilometrów, ale robię co mogę by się pojawić , mimo że słupków nawet jeszcze nie zacząłem robić - może zdąże, może nie - najwyżej poleca punkty za poprawność montażu i tyle, świat się nie zawali. Ale co posłucham u innych - to moje :)

 

Przemek - postaraj się, przypomnij sobie zeszły rok i i ile to dało Ci frajdy, sam zachęcałeś innych, pamiętasz ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym i swoim z chęcią wziął udział bo coś tam gra i z chęcią bym wysłuchał uwag i sugestii w kwestii mojego systemu ale odległość mnie po prostu zabija raptem 550km autostradą :D Po prostu, za duże koszta jak dla mnie :( A w dodatku auto na glebie :P Nie mniej jednak oby wszystko się udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli zawody sa dla Ciebie jedynie zódłem ciułania punktów i rywalizacji w grupie.

Przynajmniej jasno postawiona sprawa.

Niezupełnie jasno. Miło wspominam tamten sezon również towarzysko :super: Niestety tak mam że jak coś mam zacząć i nie mieć możliwości skończenia to po prostu nie zaczynam. Nie doszukuj się w tym drugiego dna.  :wink2:  Życie jest pasmem wyborów i niestety czasem szala przechyla się w jedną bądź drugą stronę. :niepewny:  

 

 

 

 

Przemek - postaraj się, przypomnij sobie zeszły rok i i ile to dało Ci frajdy, sam zachęcałeś innych, pamiętasz ?? :)

 

Napisałem że wszystko zależy od tego jak się uda zjechać szanse są małe ale są. :hyhy:

 

Frajda była wielka w poprzednim sezonie :super: Fajni ludzie i super atmosfera  :super: Niestety w tym obawiam się że mi nie pyknie.

Poza tym Jacuś ja nikogo nie zniechęcam wręcz przeciwnie nawet szczerze życzyłem wam miłej zabawy  :ok:


Ja bym i swoim z chęcią wziął udział bo coś tam gra i z chęcią bym wysłuchał uwag i sugestii w kwestii mojego systemu ale odległość mnie po prostu zabija raptem 550km autostradą Po prostu, za duże koszta jak dla mnie A w dodatku auto na glebie  Nie mniej jednak oby wszystko się udało :)

Ja żeby dotrzeć na zawody musiałbym po nieprzespanych prawie dwóch dobach i przejechanych ponad 2000km (praca + powrót do domu z NL) jeszcze na wariata dojechać 350 km na zawody  :zalamany:  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie mów, że nie powalczysz w tym roku

 

 

Marna prowokacja... :)

 

W tym roku mam za dużo na głowie innych spraw, za rok kto wie... Może nawiedzę ten cyrk Monty Pytona z... prywatnym teamem "Monster Truck Team"... zapisy ogłaszam , jakiś chętny member?  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w tim

 

A Karolka zrobię sędzią SQ(dużo pije to może przeżyje "szkolenia" :rotfl: ) , aby wymogom stało się zadość... Będą rude arkusze...  :rotfl:  I niech mi potem tylko , któryś pstryknie ,że nie tak... To pozamiatane... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Karolka zrobię sędzią SQ(dużo pije to może przeżyje "szkolenia" :rotfl: ) , aby wymogom stało się zadość... Będą rude arkusze... :rotfl: I niech mi potem tylko , któryś pstryknie ,że nie tak... To pozamiatane... :D

Nadawał by się. Ma ucho i nie owija w bawełnę. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nadawał by się. Ma ucho

 

Wiem ,że by się nadawał... Dlatego nie żartowałem... Zresztą skoro Siergiej czy Bury może być sędzią, to Karolek nie?  :wink:

 

 

 


i nie owija w bawełnę. :-)

 

I dobrze... :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja będę sędzią od instalki, ale uwaga na woofery :D

P.s: Dan na placu przed halami chyba nie można grillować, przynajmniej ja przez 3 lata ( albo i więcej ) nie widziałem na targach co by ktoś to robił, co innego w Izbicku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że by się nadawał... Dlatego nie żartowałem... Zresztą skoro Siergiej czy Bury może być sędzią, to Karolek nie? :wink:

 

 

I dobrze... :D

No Karolek by się naprawdę nadawał. Przynajmniej noty za wysokość sceny były by mniej dyskusyjne... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...