Skocz do zawartości

I Eliminacje MP Easca 2014 - Sosnowiec, 17-18.05.2014


Rekomendowane odpowiedzi

no i znowu wpisze się 200 wirtualnie startujących na youtube :D:D:D a pojedzie 5 aut :P

 

1. Tmaxi - jedzie ale nie wie czy wystartuje

2 - Yasica

3 - Rob123

4 - Pawel_luk1

5 - Raadek

6 - Stefanb ?? 

7 - Buli

8 - Dan124   ?? czy tylko jako widz ?? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jesli zjade na czas z pracy to zawitam :)Mimo ze strojeniowo troche w rozsypce bo przed wyjazdem znowu zacząłem kręcić i nie dokonczylem wiec jest niezbyt auto na zawody ale w sumie to miałem nie startować wiec nie spieszyło mi sie ze strojeniem :( wiec rozczarowania nie bedzie bo znowu z marszu :)

Za pozno wyszły zmiany w regulaminie :( wtedy bym nie zaczynał kręcić przed wyjazdem bo było wiecej niz poprawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no i znowu wpisze się 200 wirtualnie startujących na youtube :D:D:D a pojedzie 5 aut :P

 

1. Tmaxi - jedzie ale nie wie czy wystartuje

2 - Yasica

3 - Rob123

4 - Pawel_luk1

5 - Raadek

6 - Stefanb ?? 

7 - Buli

8 - Dan124   ?? czy tylko jako widz ?? :)

 

Nieoficjalnie doszedł Robsobercik ( Funi ) i jak by był Przemcio ( też Funi o ile dobrze pamiętam) to było by już 6 autek w tej klasie :)

Nie będzie,  yaris rozgrzebany. Dopiero następne eliminacje.

Czyli co Radku - nie ma cię w ogóle ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemcio , a co takie drastycznego zmieniło się w regulaminie ? Od dawna jak  wchodziłem na stronę easca  z myślą kiedy ja przygotuję sobie  auto i będę w stanie wystartować nie zaobserwowałem zmian które wykluczałby udział komukolwiek i jakkolwiek

 

Radek moja jest bardzo kontaktowa :wink: tylko na córkę trzeba uważać bo już zaczyna nami "handlować"  :rotfl: szkrab jeden 

 

Robsonbercik tak z partyzanta ? to całkiem fajnie się zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemcio , a co takie drastycznego zmieniło się w regulaminie ? Od dawna jak  wchodziłem na stronę easca  z myślą kiedy ja przygotuję sobie  auto i będę w stanie wystartować nie zaobserwowałem zmian które wykluczałby udział komukolwiek i jakkolwiek

 

 

Problem polegał na tym że na początku regulamin przewidywał możliwy udział w finale tylko osobom które startowały w min 50% eliminacji czyli jeśli byłbyś tylko na jednych eliminacjach to z automatu -- nawet z pierwszego miejsca --- do finałów byś się nie zakwalifikował.

 

W moim przypadku bardzo możliwy na 99% jest tylko jeden start w eliminacjacha reszta to wielka niewiadoma.

Chociaż z tego co widze w tym roku obrodziło w uczestników :super:

 

Wiec raczej mało prawdopodobne żeby się dostać do finałów z drugiego rzutu rezerwowych (tych co byli tylko na jednych eliminacjach ) :(

 

Nie mniej jednak jeśli tylko się uda zjechać na czas to nie omieszkam podnieść frekwencję bez względu na wynik i awans do finałów :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, nie wierze - jedziesz  ( startujesz ) ??

 

Jade a co...... ;-) ale jako powiedzmy osluchiwacz:-D jade z Robertem zbierac kolejne doswiadczenia do wlasnego systemu i nie tylko. Chec nauki strojen i ustawienia sceny itp. Wiec ja jade pobierac nauki i oczywiscie pogadac i poznac chlopakow z forum;-) Oczywiscie musze wlesc jak rok temu do prawie kazdej fury jak mnie wpuszcza;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


które startowały w min 50% eliminacji czyli jeśli byłbyś tylko na jednych eliminacjach to z automatu -- nawet z pierwszego miejsca --- do finałów byś się nie zakwalifikował.
to chyba zmiana na + i to przez duże P bo tak troszkę nie na miejscu zaliczyć jedną imprezę i od razu być guru :wink:

 

To nie marszcz czoła tylko wdeptaj :wink:  jak sił braknie to przegotuj cole i zalej nią kawę sypaną (trzy łyżeczki) - po takiej miksturze ze trzy dni nie będziesz spał , a i żona będzie zadowolona :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...