Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


A czy żaden z was chłopaki nie wpadł na pomysł,że może w międzyczasie dokonywano jakichś regulaminowych korekt? To podpowiem, tak dokonywano, w obydwóch samochodach...

To nie podpowiadaj, tylko napisz jak było,  dlaczego wprowadzono te korekty i dlaczego te zmiany zaskutkowały tak sporą różnicą .

Chodzi o czytelna informację a nie poszukiwanie drugiego dna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla uczestników !!! Znów pokazane na co nas Polaków stać ;) 

 

A czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jedną sprawę, będąc z dala od finałów EU bo około 1200km, docierały do mnie szczątkowe informacje z ocen, między innymi często powielała się z różnych żródeł jedna , o wystosowaniu protestu za oceny, między innymi poszkodowany był Dziki z 0 punktów za średnie tony i bardzo słabe noty za bas, co jak co, ale basu u Dzikiego nigdy ni brakło, i patrząc na wyniki - lekkie zdziwienie mnie dopadło, bo okazują one troszkę inną rzeczywistość.

 

Po za tym , co to za dziwne podejście aby zawodnik dostawał kopie arkusza, zapłacił za udział i wszelkie oryginały należą mu się jak psu zupa, a nie jakieś kserówki....

 

edit:  Dziki poszkodowany nie z 0 (zerem) za średnie tony, a za ich brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie podpowiadaj, tylko napisz jak było,  dlaczego wprowadzono te korekty i dlaczego te zmiany zaskutkowały tak sporą różnicą .

Chodzi o czytelna informację a nie poszukiwanie drugiego dna .

Zdecydowanie nie o to chodzi, mnie tym bardziej, dlatego nie doszukujcie się w mojej wypowiedzi własnie jakiegoś drugiego dna bo go nie ma. Usłyszeliśmy ze bedzie dogrywka , Raadek postanowił coś tam pozmieniać w ustawieniach i tyle,co jak i dlaczego nie wiem, a robił po to żeby była "poprawa" i zeby wygrać z Włochem, co tu jest do rozumiena? Niczego nie spekuluje bo nic nie wiem ponad to co napisałem. A cyrk był jak to zwykle... Ale mnie on bezpośrednio nie dotyczył więc zbytnio się nie interesowałem.

I fakt wiem tyle że wielu narzekało na oceny w zwiazku z tym protestowano, jak widać bezskutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I fakt wiem tyle że wielu narzekało na oceny w zwiazku z tym protestowano, jak widać bezskutecznie.

 

Bo w regulaminie w zasadzie nie ma skutecznej formy złożenia protestu... Podpiszesz arkusz, znaczy ,że się "zgadzasz" z sędzią co do oceny i zamykasz sobie drogę do protestu. Nie podpiszesz w ramach protestu to... jesteś zdyskwalifikowany i... nie ma Cię oficjalnie już na tych zawodach. :D

Osobna kwestia ,że jak skutecznie składać protest kiedy nie ma jawności wyników do momentu rozdania garnków? Wiecznie tylko poczta pantoflowa "I co dostałeś? Co dostałeś?" .

A potem wychodzą "kwiatki" ale już za póżno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie o to chodzi, mnie tym bardziej, dlatego nie doszukujcie się w mojej wypowiedzi własnie jakiegoś drugiego dna bo go nie ma. Usłyszeliśmy ze bedzie dogrywka , Raadek postanowił coś tam pozmieniać w ustawieniach i tyle,co jak i dlaczego nie wiem, a robił po to żeby była "poprawa" i zeby wygrać z Włochem, co tu jest do rozumiena? Niczego nie spekuluje bo nic nie wiem ponad to co napisałem. A cyrk był jak to zwykle... Ale mnie on bezpośrednio nie dotyczył więc zbytnio się nie interesowałem.

I fakt wiem tyle że wielu narzekało na oceny w zwiazku z tym protestowano, jak widać bezskutecznie.

Dogrywka mogła być z róznych przesłanek , np brak ustalenia lub ustawienia  poziomu względnego odsłuchu.

OK , nie drazymy dalej , chyba , że Radzio będzie chciał coś dodać

 

 

Osobna kwestia ,że jak skutecznie składać protest kiedy nie ma jawności wyników do momentu rozdania garnków? Wiecznie tylko poczta pantoflowa "I co dostałeś? Co dostałeś?" .

Bo protest w tym rozumieniu mozesz skladać jedynie co do oceny swojego pojazdu.

Co innego gdy chodzi np wartość systemu , gdy wiesz ze budżet jest grubo przewalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tbrek po pierwsze gratuluję Ci Vice Mistrza Niemiec. :) Po drugie w poruszanych przez Ciebie kwestiach, nie wiem , jak tam było, co się działo, więc plotkować nie mam zamiaru, ale gdy przeglądałem arkusze ocen( i na tym czarno na białym wolę się oprzeć a nie plotach) to wychodzi na to ,że według Niemieckiego sędziego 5te auto z mini objechało by na dźwięku Focusa Burego... Hmm... Ale takich kwiatków jest więcej , słabe noty u Adamu za równowagę tonalną ... hmm.... Wszystko można zarzucić Adamowi, ale nie ten aspekt! Zawsze prezentowało wysoki poziom , można sobie podyskutować o brzmieniu ale nie technice u Adama...

No ale idźmy dalej, skupienia u Adamu i Burego... także słabo... Hmm... Jak to jest słabo, to ja chcę takie słabo u siebie w samochodzie.

A na koniec rodzynek... Tomku czy znasz może odpowiedź jak to możliwe by Brax 10.1 podpięty pod 1 KW z Gienka DMA i podbity jeszcze o dwa dB aby Gebelsowi nie było zu wenig... Dostał ocenę 9 za subbas? Powiem Ci tak, dobrze ,że mnie nie było i nie startowałem, bo podziwiam klasę i cierpliwość chłopaków po takich ocenach, bo gdyby na mnie trafiło to ten mały Niemiecki karakan dostałby skrzynką z 10.1 w baniak w ramach mojego podpisu arkusza...

 

A jak już tak lubisz dociekać i masz chwilę czasu to wygoogluj sobie budżet tego auta, które wygrało w mini... Gdyby protest został skutecznie przyjęty, mielibyśmy ME w Mini(Clio) a Przemcio miałby 3 miejsce.

 

http://www.easca.de/community/index.php?page=Thread&threadID=867

 

300 Eur Radio

300 Eur Piecyk

170 Eur Sub=770 Eur zostaje 920 zł na TW i WF, pytanie ile kosztowało to Sinfoni, bo niestety nie umiem znaleźć :wink:

A chodzi o ten zestaw :

http://www.sinfoni.com/speakers/appassionato/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A jak już tak lubisz dociekać i masz chwilę czasu to wygoogluj sobie budżet tego auta, które wygrało w mini... Gdyby protest został skutecznie przyjęty, mielibyśmy ME w Mini(Clio) a Przemcio miałby 3 miejsce.



http://www.easca.de/...ad&threadID=867



300 Eur Radio

300 Eur Piecyk

170 Eur Sub=770 Eur zostaje 920 zł na TW i WF, pytanie ile kosztowało to Sinfoni, bo niestety nie umiem znaleźć :wink:

 

Co do cen w KC.

KURS kc - EUR = 0,03913

 

Radio - 8099 kc (cena internetowa aukcje)

Wzmacniacz - 7775 kc

Sub - 2490 kc

Głośniki - 12990 kc

suma - 31354 kc  = 1226 EUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...