Skocz do zawartości

Mercedes W140/W220 & Sony XES


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aktualnie zajmuję się układaniem życia u Naszego wroga od pokoleń. Ale jak się już z tym uporam, czarna na pewno trafi na tapetę w wolnym czasie. Tylko jedno mnoe zastanawia... Jak ja ją tu sciągnę taką rozbebeszoną... Widać jazda na skrzynce od suba to moja karma.. haha :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truck

 

Widzę że podobne "klepki" nam stukają :rotfl: , ale dla mnie niebieski kolor zarezerwowany jest dla remont :wink: bo te klepki by mi nie pozwoliły mieszać kolorów :rotfl:

 

Nawet jak widzisz oznaczenia kabli sygnałowych są w odpowiednich kolorach , bo takie były na wejściach biały/czerwony :wink:

 

Nie lubię pryszczy , a jedynie jestem pchany żądzą ciekawości :wink:

 

 

P.S.  to kiedy wpadniesz z uchem ? :wink::rotfl:

 

post-1631-0-28668400-1392280503_thumb.jpg

post-1631-0-51180900-1392280531_thumb.jpg

post-1631-0-16429200-1392280559_thumb.jpg

post-1631-0-45172400-1392280588_thumb.jpg

post-1631-0-66219600-1392280618_thumb.jpg

post-1631-0-96178400-1392280647_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.  to kiedy wpadniesz z uchem ?

 

Raczej obecnie może być trudno, ale zawsze możesz przyjechać na "Wiosnę" do Józefa, z pewnością będę (jak co roku), wtedy się posłucha co w trawie piszczy (albo i nie... :) ). Ja w przeciwieństwie do Ciebie, nie zajmuję się zbytnio designem wnętrza, ma grać! Więc jestem na etapie łapania ukierunkowania tw i czeka mnie klejenie "bałwanków" jak to ująłeś... Widocznie kolejna moja karma, jak nie pirdyknę z 4 stage'y w roku tom chory... :)

 

ps. W celu złapania ukierunkowania i unieruchomienia tweetera najlepsza okazuje się mamusiowa czapka z włóczki...  :ok: 

post-4530-0-96641800-1392283583_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kurcze ja w przegrodzie mam bak paliwa :szok:
ja też :wink:

 

 

 


To będZie grało tak: szszszszszszsz(szum wiatru) kap kap kap krople deszczu tudzież rosy, cwir cwir cwir kawa owa rere kum kum, kuuukuu kuukuu( odgłosy zwierząt z lasu) i do tego delikatne brzmienia padów i leadow dograne z jakiegoś syntezatora ;)
kurcze już wiesz jak będzie grało. Bo ja ciągle jeszcze nie mogę nic napisać :szok:

 

... a kto to ten Józef ?

Dla mnie najważniejszym priorytetem było żeby w aucie nic nie uszkodzić/zmienić/ przerobić i zachować je w stanie fabrycznym i jak na razie mi się to udaje (no może po za zniszczeniem tapicerki bagażnika, ale to pikuś)

 

Najprostsze rozwiązania okazują się najlepsze :wink:

 

Widzę hamburg jak coś to mam tam dwa razy w tygodniu samochód , więc biznes można zawsze jakiś zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... babciula stoi spokojnie i bezpiecznie, ani km od ładnego czasu nie zrobiłem. Na zakupy jeżdżę autem służbowym. :-)

A dzis w stuttgardzie pauze robiłem , mozna bylo spota zrobić ;)

No można było bo od rana nic do roboty, bujam jajka z nudy. :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truck nie ogarniam co tam w wiosnę. Czy to jakieś cykliczne  spotkania grona znajomych , ale ja mam ciężki początek sezonu. Jako moderator pomagam w organizacji zlotu na którym muszę się pokazać, a to aż w stolicy  :wink: i najważniejsza kwestia to zapowiedział się nowy członek rodziny (chyba będzie mały monter  :rotfl: , monterka na krok mnie nie odpuszcza i już zna wszystkie nazwy narzędzi, a w lipcu skończy dopier trzy latka ) , więc grubo mi się szykuje "sezon" 

Niemniej dziękuje za zaproszenie.

 

Przemcio daleko mi od takich emocji - bo dawno zszedłbym na zawał :wink: Bo już i tak ciągnę język po ziemi za pogonią swojego króliczka :wink: , a mam luz bo żona żeby nie przeszkadzać w "tworzeniu" wyjechała na trzy tygodnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może też nieskutecznie próbowała Cię ustawić na właściwe tory ;)
zakończyłem temat dyskusji na ten temat i w żenujący sposób. Szkoda że tego nie zrozumiałeś.

 

 

truck co byś polecił na tw pod tego sonego (srebrnego). Pytam z ciekawości czy masz jakieś typy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będZie grało tak: szszszszszszsz(szum wiatru) kap kap kap krople deszczu tudzież rosy, cwir cwir cwir kawa owa rere kum kum, kuuukuu kuukuu( odgłosy zwierząt z lasu) i do tego delikatne brzmienia padów i leadow dograne z jakiegoś syntezatora ;)

Derek z ust mi to wyrwales Hyhy(palmface), bulii ho do tego co pisałem wcześniej chodziło mi o rodzaj muzyki pod która robisz system ;)

Nie odbierz mnie źle ale Ty (paru innych też) podśmiechujesz się z Buliego ale sam do tej pory nie pokazałeś swojego tematu :wink:

 

Niech się chłopak bawi, próbuje może kiedyś zmieni zdanie i przejdzie na jaśniejszą strone mocy :wink: ale często jest tak że najwiecej wyśmiewa ten co ma czyste konto i nic swojego nie pokazał :hyhy: czy to strach ze ktoś może też się pośmiać :rotfl:

 

Bulii żądaj satysfakcji :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemcio czytałem twój temacik i sam wiesz jak praca jest budująca nad własnym projektem, czy idzie on w dobrą , czy złą stronę. Jak w złą to jak człowiek się cieszy gdy to poprawi i jakie to jest smaczne , a ile nocy się nie prześpi bo w głowie szukanie miejsca  gdzie się popełniło błąd. Szukanie źródeł inspiracji , działanie wedle swoich założeń i robienie po swojemu/ wedle swojego uznania  - tego nikt i żadne forum nie dostarczy i wtedy wsiada "ucho" i to jest źle tamto jest niedobrze ... i znowu plan się wywala. Dlatego droga po swojemu kierunkuje podejście i rozwiewa wiele problemów na przyszłość ... , a tutaj napisałem że jest to poligon doświadczalny i tego się trzymam. Jednak mogę napisać że nie spodziewałem się takiego efektu , byłem pewien że dalej będę musiał ryć w temacie. Jednak teraz pozostały tylko strojenia i wymiana tw na próbę , podmiana suba na próbę bo podwaliny są i nie wymagają interwencji (moim zdaniem bo z soniaka nikt mnie nie wysadzi )

 

 

 


Bulii żądaj satysfakcji :rotfl:
  takie wpisy toom3q ,baltoszka , czy innych nie robią na mnie wrażenia , bo to takie na siłę robienie z siebie googlowych audiofili. Tu przeczytam tam popatrzy tu napisze z "wiatrem" i jestem gość, a jak padnie pytanie nad rozwiązaniem problemu to pada odpowiedź - już nie pamiętam

 

... a nie ma nic lepszego niż zrobienie czegoś od a-do -z i widzieć że jakieś efekty w życie wniosło 

 

... ach bo znowu wybiegam ...  szychta odwalona idę dalej rzeźbić

aaa szerokości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

derekowi raczej chodziło o to że żona uznała, że poświęcasz tematowi audio zbyt wiele czasu, zamiast poświęcać go jej. I wyjeżdżając na 3 tyg może chciała Ci postawić ultimatum "albo ja albo audio" i żebyś zobaczył jak to będzie jest gdy zostaniesz sam ze sprzętem :P

I nie chodziło tutaj o konkretną koncepcję budowy audio, czy to stereo czy przestrzennie czy jeszcze inaczej.

 

A przynajmniej ja to tak odebrałem i mnie akurat to rozbawiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...