Skocz do zawartości

Mercedes W140/W220 & Sony XES


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Jak czerwony na górze sobie nie radzi tak na dole zaczął ruszać wooferami dość zacnie i ma zwrotkę od dołu która na 50 dała im nowe życie :wink: Trzeba posłuchać pobawić się żeby ucho dorosło do zmian

M1 po za bimbrem obrabia górne partie

Pajęczyna powstała bo w radiu rozleciała się kostka zasilająca nie do kupienia nowa, trzeba ogarnąć i będzie ład i skład

 

Nowe/inne woofery na razie trafiły na półkę i myślę co z nimi zrobić jak się za nie zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a coś z nimi nie tak ?
grzecznie zapytałem bez erotycznej nutki :wink:

 

 

 


Jeszcze nie dawno skrzyżowałbyś kopie w obronie ich honoru a teraz out :rotfl::szok::rotfl:
skleroza przypomnisz mi kiedy to było

 

 


Ej a co to się stało ze "zayyyyyyebiaszcze" r6a wypaadło :szok:
jeszcze grajdolą , ale na trzy komplety brak mi juz miejsca w szafce. Zmieniają się klocki do napędu to i chyba warto pójść wyżej z przetwornikami 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którymś temacie pamietam że zacięcie broniliście r6a :rotfl:

 

To rześ je w hurcie zakupił :rotfl:

 

Odsluchaj je po wymianie pieców bo może a raczej napewno to ten czerwony wynalazek (sprzedaj go jakiemuś dresiarzowi -- bardzo się ucieszy bo duży i czerwony choć nie grający :rotfl: ) ci krecią robotę w systemie robi :mur: Jeśli nadal ci nie podpasują r6a a raczej tak będzie :hyhy: to wtedy sobie je wymienisz :wink: przynajmniej będziesz wiedział co było żle i co się zmieniło a Nie od razu całe setupy wywalać :mur:

 

 

P.s. Ale słyszałem że przechodzisz na "jasną stronę mocy" :super::ok:

 

Tak trzymać :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo może a raczej napewno to ten czerwony wynalazek (sprzedaj go jakiemuś dresiarzowi -- bardzo się ucieszy bo duży i czerwony choć nie grający

czy go słuchałeś ? Jak już pisałem że są lepsze piece na górze to na dole nie można go besztać. Na razie nie ma sianka na inne piecownie , więc muszę się z nim zapoznać bliżej i jak trafie m3 wtedy zrobię bezpośrednie porównanie

 

R6a miałem  wkładać jeszcze do innych swoich aut, ale trafiłem głośniki których długi czas szukałem , a że strasznej przepaści w porównaniu nie ma to muszę odmrozić parę zł i może za to wpadnie jakaś piecownia 

 

Nie omieszkam wypić piwa po jasnej stronie mocy :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole nie można go besztać bo co -- bo rusza membraną?? A co z resztą apektów grania w 2-way. Kopniak to nie wszystko :wink: a gdzie średnica, mikrodetale itd itp.

 

Podmienisz na coś "grającego" to usłyszysz o czym ci mówię. A do tego czasu ciesz się :hyhy:

 

A cóż to za tajemniczy następcy dla r6a ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...