Skocz do zawartości

Citroen C5, czyli wasylwek znowuż kleci granie.


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ehhh ta młodzież :wink:  limuzyny nie mają opcji sport :rotfl: 

No właśnie mają :D

 

Wiele to nie daje u nas na naszych drogach rodem z Dakaru, ale sam jadac ok 200 po autostradzie roznica jest delikatnie mowiac duza.

Co do wystepowania tego przycisku to nie wystepowal tylko w wersji exclusive ale rowniez w nizszych, mam w rodzinie C5 w wersji jakiejsc nizszej niz excl 2.0 benzyna i ma ta funkcje.

 

Tu masz racje Piotrze :D ja co prawda nie jeździłem C5 ale pare lat temu miałem 2 XM-y i to były bryki dopiero. I tam miąlem też opcje sport. Na autostradzie czy równej krętej drodze była wtedy fajna jazda, przycisk sport, zawiecha troszkę suwakiem na dół i heja :D a było z czego pociągnąć bo jednego miąłem V6 24v 205 KM :D bajka samochody te poduszkowce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Coś tam dłubnąłem.

Dostałem jednak filma i ...daję szansę fabrycznemu Clarionowi (pilot kusi :wink: ) jak przyjdzie mechanika CD to pokażę swoje mody ( na razie tylko wyprowadzę RCA), Salmonella w kostce (mini ISO "beckero, philipso" itd. podobnej) nie ma sygnałów RCA out, sprawdziłem może jak starczy weny i chęci i nie styknie na zamierzone radio, coś może podłubię więcej przy tym grajku.

W wek udało mi się tylko zamontować sensory, pożegnać zimę (laczki), poprawić montaż tweterów i pobieżnie luknąć we furtki (no i zapić z lekka  :rotfl: ).

A kable zasilające to ja najpierw muszę ...kupić .

Takie coś ulepił ja dnia wczorajszego i dzisiejszego (te duperele najwięcej czasu zabierają dlatego dobrze, że moge to w dumu rzeźbić) Salmonella takie z tego amelinum jak z koziej dupy hajend :rotfl:  plastik zwykły jakimś niby chromem pokryty, rozpracowałem go tepeciakiem jak nic. Pokrętło mam bajera ze starej gamy co jak sie go naciska to wyskakuje albo się chowa. Trochę się tam jeszcze to poretuszuje i będzie dobrze . Nie chce mi się w ciemnienie rezystorami bawić, sprawdziłem, że folia się nada (rzeczywiście fabrycznie daje po oczach ten woltmierz).

 

Wiosenna aura mobilizuje mnie do prac tłumienniczych ale jakoś nie moge zebrac funduszy na resztę mat i ciągle coś wypada w wekendy co nie pozwala się przyssać do fury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie "pociągnę" sobie mój monolog.

Zamówiłem sobie radyjo od cytrynki i zrobiłem wreszcie mechanizm CD, jedyne co mnie skusiło do tego kroku to możliwość sterowania wiadomą manetką a skoro się nudziłem to przy okazji wyprowadziłem sobie RCA (jeśli kogos to zainteresuje to na kostce mini ISO nie ma sygnału po RCA ale w schemacie tego grajka kostka ta istnieje jako NC dlatego śmiało można sobie pociągnąć tam takowe i korzystać z przejściówki wszystkich blaupunktów,Philipsów itp) niestety za późno do tego doszedłem dlatego z mojego clarneta vel cytryna wyciągnął ja sobie 2 pary chinchy i tak to pewnie zostanie. Skoro nudów było w pytę a radyjek do cytryny sporo było u mnie, to z miłości do pokręteł :rotfl:  zamotował ja sobie drugie pokrętło do regulacji audio i nawet ...działa to no i mam 2 oczojebne pokrętła :wink: a radio zyskało symetrię :hyhy: .. i znaczek :rotfl:  . Przy okazji doszedłem jak pozbyć się pikania w głośnikach bez wpisywania VIN ale to już tak "poza konkursem"

 

Ale nic to, DNIA DZISIEJSZEGO, po wielu perypetiach w rąk mego "ulubionego" :wink2:  moda przyszły kolejne fanty. Na razie tylko wzrokowo oblukane ale plan co do pieca tli sie już od bez mała 2 miesięcy dlatego zafunduję mu lekkie spa i mały tuning. Co do pokrętła Punch ...lipa nowe piece mają go na RJ 8 pinowej a ten dziad ma w sobie RJ 6 pinową ale mam nadzieję , że zgrabnie i szybko sobie z tym poradzę. Ciekawią mnie te old wofery dlatego zamierzam robić wyklejkę od tyłu ( z przodu konsekwentnie wejdą hiszpany)

Co do dalszych rzeźb w samochodzie być może zdam jakąś relację z tłumienia po długim wekendzie bardzo to sobie obiecuję,  się zobaczy.

Co do źródła jestem teraz niezależny  to przerobię te wszystkie moje sztrucle co mam na stanie ale docelowo będę pewnie mierzył w Nakę .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastik zwykły jakimś niby chromem pokryty, rozpracowałem go tepeciakiem jak nic.

Sylwuś, ty byś nawet aluminium tapeciakiem pokroił :)

A wydaje się być taki "solidnyu" ten przycisk.

 

Salmonella w kostce (mini ISO "beckero, philipso" itd. podobnej) nie ma sygnałów RCA out, sprawdziłem może jak starczy weny i chęci i nie styknie na zamierzone radio, coś może podłubię więcej przy tym grajku.

Ja w drodze ewentualności będę go potrzebował, tylko do słuchania radia, bo ze zmieniary coax wyciągnięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba :wink: .

Tylko mat przymało i trzeba będzie monetą rzucać które furtki pierwsze :wink: . Że idę nietypowo :rotfl:  serce każe właśnie te z tyłu :rotfl: .

Cholera głębokie te punche, obym szybe(jak do przodu kiedyś zapodam)  otworzył a jak nie to wylecą przed tapicerkę.

 

Co do hiszpanek to 99% wiem, że dadzą mi radę no chyba, że wrota tego pneumatyka i nissana to dwa różne światy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie RF są 160 mm bo tak je sobie "wałkuję" od jakiegos czasu.

Co nie zmienia faktu, że T-S znalazłem tylko od RFA64, hmmm...czas się przełamać i zrobić im pomiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymyślił tak zrobił oto "retusz" mojej rakiety.

Pomyślałem sobie, że ten piec nie będzie miał u mnie lekkiego życia, dlatego postanowiłem ulżyć mu nieco w cierpieniach.

RJtka regulacji Punch będzie działać jak powinna a dwa dodatkowe styki wykorzystałem do podłączenia woltmiary będzie mi czytać napięcie z samych zacisków zasilania, nieźle to wykombinowałem :hyhy: .

Wentyle natomiast będą sobie czytać temperaturę w okolicach w których je założyłem i być może jeszcze zmienię termiki na mniejsze ale wstępnie dałem takie 60*C jak mi się do tej temperatury zagrzeje to załączy wentyle.

Kondzioły dokleiłem takie które ...mieli na stanie, kompromis pomiędzy faradami,gabarytami i wczorajszymi rozważaniami zostawiłem 2szt oryginałów 330uF (o dziwo po tylu latach mają ciut mniej deklarowaną  wartość 320- 315 Fosgate wiedział co wtedy wstawiać).

Piec dostał dodatkową baterię 40000uF mam nadzieję, że nie będzie wywalał bezpiecznika hi hi.

Jutro w pracy dopadnę otwornicę i złożę klocka do końca .

Wypróbowany jest tylko "na sucho" napis...świeci :wink:  ale badałem na aku od wkrętarki i szybko padł :wsciekly: . Może go jutro furakowi zapodam :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszy ciąg jest :wink: . Właśnie wróciłem z fury.

VDO jednak wylatuje, na razie wsadziłem Beckera i zdecydowanie bardziej mi przypadł (strasznie dół mi w tym VDO kuleje) Danielowa (tzn. moja już) rakieta została dziś docelowo skręcona póki co zasilam ją z ...gniazda zapalniczki i niestety 20A bezpiecznik pada przy odpalaniu czasem, te kondzioły pewnie grandzą bo nie mam jeszcze remotki z radia.

Po przesłuchaniu kilku melodii wyszło jak bardzo kuleją fabryka wofery, totalnie nie ta liga :rotfl:  o dziwo tył ucięty z pieca jako suby rokuje całkiem dobre nadzieje, a brzęczących elementów uraczyłem mnóstwo.

Wracając do kulejących woferów niech mi ktoś powie, że moja żonusia mnie nie kocha (widziała nie raz, że się na nie gapię i musiała oblukać wszystko) bo dziś z partyzanta zakoczył mnie taki oto cudny widok jak na fotkach :rotfl: .

W długi wekend robimy więc akcję tłumienie i montaż pierscieni, jak widać mam 2 pary grajków z wielgachnymi magnesami i pewnie czeka mnie spora rzeźba, jak się wyrobię z parką furtek będzie bardzo dobrze  :hyhy: .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś znowu "pociągnąłem" do przodu.

 

W sumie najbardziej dumny jestem ze znaczka citroena na beckerze :rotfl: .

Trzeba trochę jeszcze te boczki wkoło radia tapeciakiem ...ładniejsze wyrzeźbić, kurcze wyświetlacze mi się wreszcie "zgrywają" :wink: .

Zrobiłem remotkę ale piec leci jeszcze z gniazda zapalniczki :kwasny:  , spadki mam jak smok ale sprzęcicho juz coś tam ...poplumkuje.

VDO tworzy hmmm...ciekawiej scenę za to becker jest lepsiejszy, że tak powiem melodyjnie, czy tam tonalnie. Wofery dalej fabryka (chyba maja ze 70dB efektywności :kwasny: ) mam nadzieję, że w najbliższym czasie zabetonuję te tylnie wrota poza tym jest ...dobrze :wink: .

 

Info dla Trucka :wink:  jest plan na zabudowanie średnich w ...trójkątach, pozostaje jeszcze poszukać źródła z czasami  i plan pierwotny pójdzie w p... :rotfl: .

 

Jutro z czystej ciekawości (niecierpliwości) powkręcam wofery w to co jest na razie i... (niech sie już "grzeją").

 

No ba ...interkonekty mega hiend :wink:  z czystej ciekawości powiem, zero zakłóceń mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla Trucka :wink: jest plan na zabudowanie średnich w ...trójkątach, pozostaje jeszcze poszukać źródła z czasami i plan pierwotny pójdzie w p... :rotfl: .

 

Dajesz wuja!! :D

Czasy u Wasylwka? To brzmi równie prawdopodobnie jak czarnoskóry prezydent po "Bronku". :chytry::hyhy:

Świat staje na głowie!!! Wszelkie dogmaty legną w gruzach... :D:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest ta zapalniczka co ma czały czas zasilanie (wtedy była po zapłonie) a niebezpiecznik w aucie od niej ma 40A.

Nie kracz bo jak jutro z rana żonie nic nie zagra to mam obiecany szlaban na dłubanie :wsciekly:

 

 

 


Dajesz wuja!!

Czasy u Wasylwka? To brzmi równie prawdopodobnie jak czarnoskóry prezydent po "Bronku".

 

Rozważam (pasywka !!! i ...czasy) ale ...co mi zagra tak jak chcę i potrzeba będzie parę pieców więcej :wsciekly: .

Żeby czasem stary becker wyhandlowany za czteropaka nie zawstydził...HxD2 :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Weź bo coś wreszcie zepsujesz pędząc tą zapalniczką.

 

Naoglądał się Słodowego za małolata to i lubi fajerwerki... :wink2:



 

 


Teraz jest ta zapalniczka co ma czały czas zasilanie (wtedy była po zapłonie) a niebezpiecznik w aucie od niej ma 40A.

 

Ja pierdykam, nawet nie pisz takich rzeczy "głośno"... :D Tylko czekać jak młody narybek idąc za pasywnym mentorem zacznie zasilać sprzęt z gniazda zapalniczki (bo przeciez 40 A jest), bo przeca kable to są zbyt skomplikowane do położenia. :wink::kijemgo:



 

 


eby czasem stary becker wyhandlowany za czteropaka nie zawstydził...HxD2 :rotfl:

 

Nie lubię "dziada" i tak, więc BEKER może go połozyć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...