Skocz do zawartości

Citroen C5, czyli wasylwek znowuż kleci granie.


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Póki co "skminiłem" słupki  (jakiś baran poobrywał w nich niektóre mocowania) mój pomysł to kropelka i jakieś plastikowe coś, chciałbym wyrzeźbić na nie miejsca na twetery jakoś się przedwczoraj i wczoraj uwijałem nawet posłuchałem tweterów "bliżej szyby" i kusi mnie by je tam wstawić,a dziś jakoś totalnie weny nie mam :wsciekly: .

 

Średnie zostają tam gdzie są bo jak zrobię słupki wedle prawideł to wyjdą mi brzydkie kulfony :wink: , na mojego czuja powinno to zagrać poza tym nie zamierzem się spinać i za wszelkie sposoby szukać skupienia i innych pierdół, ma mi dać fun i przy okazji pokombinować coś innego niż standard.

Salmonella ...bagażnik jest żony i tylko żony :rotfl: mam jeszcze do Ciebie szybką kwestię czy masz deskę z licznikiem  który ma woltomierz (bo już urodził mi się plan :rotfl: ).

Najbardziej chciałbym znaleźć miejsce dla tego wskaźnika z fotki , pierwszy plan był zamontować to w okolicach daszku na środku deski ale wydaje mi się , że wieś wyjdzie :wsciekly:  chciałbym uczynić to z pewnym smakiem i min. dlatego chodzi mi inny licznik (przy okazji wolty bede miał na dłoni) by pomodzić i coś zbudować z parking sensorem do tego wielkoluda :wink: .

 

Co do dwójki woferów jako suby będę do tego konsekwentnie dążył (choć i tu to przerost formy nad treścią) bo jak się dobrze przyłożę do przodka to zaplumczy bez subów ale jak mam te miejsca to czemu nie spróbować? Zawsze je można wyłączyć.

No i jakby się komu walały kawałki materiału (welur, podsufitka itp.) w kolorze siwym, szarym? takie kawałki na obicie dwóch słupków byłbym zobowiązany :wink: .

Tymczasem idę trochę może porzeźbić. :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja mam licznik z voltomierzem.

Co do czujników, to może okolice lusterka wstecznego? Ja mam tam tyle miejsca, że spokojnie wchodzi panel od radia z ramką.

Co chcesz wykombinować z tym licznikiem? Jesli masz zamiar go wymienic, to upewnij się czy będzie to chodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem , że I generacja miała jednakowe liczniki (mniemam, że kable do woltów są już obsadzone :wink: ) właśnie najbardziej kusi mnie wmontować w niego parking sensor, powinno wyjść zacnie :hyhy: a przy okazji trafiłbym woltmiarkę która się czasem przy słuchaniu przydaje .

To jeszcze słupeczki i mój patent na obsadzanie gwizdeczków :rotfl: . Pozostało ukierunkować jakoś, zamocować, "przeszpachlować" i obciągnąć :rotfl: .

No i słuchać gdzie lepiej zagrają choć stawiam na ...słupki :wink: , jak znam siebie jeszcze kupię drugą parkę twetersonów, porobię voodoo przełączniki i dopiero będę miał bajer czasy w pasywce :rotfl: .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i słuchać gdzie lepiej zagrają choć stawiam na ...słupki :wink:

 

A jeszcze nie dawno rękami i nogami się zapierałeś ,że trójkąt lusterka będzie git... Jak tak dalej pójdzie to Wasylwek wyląduje na pikniku z subem w bagażniku, tw w słupkach i... aktywką... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz idę do furmanki a jak się obrobię to powrzucam foty...pracowity dzionek dziś miałem .

Żona straszy...wiecie czym :rotfl:



To jadę z monologiem.

Radio, wstawiłem sobie żółte LEDy do klawiszy źródeł by świeciły mi tak jak cytryna w nawiewach :wink: , niestety musze chyba zakupić inny podświetlacz bo mi ten ciemny LCD w o zmroku spać nie daje :wink2: .

Wizyta w hurtowni tapicerskiej i co będę wiele czarował, się dało, nie wiem dlaczego się tak tych słupków wystraszyłem robiłem je jakieś max. 5 godzin z przerwami i ...browara nie cedziłem to i zmarszczek prawie żadnych nie uraczyłem :rotfl: zresztą co będe nawijał fotki wstawię jest tam kilka ciekawych patentów (mocowanie profila na gwizdek jest mistrzowskie :wink: ). Udało mi się nie użyć żadnej szpachli jeno paczuszkę poxiliny i trochę inwencji i słupek jak złoto :rotfl:   . Podobają mi się nawet i teraz nie wiem czy dawać tam średniaka czy zostawić bo ...nie jest źle muzycznie a wizualnie podoba mi się to co w tej chwili jest.

Fura już jakoś osłuchana,  dalej jest szeroko a czy odleciało mi dalej (starałem się dać gwizdki najdalej jak mogłem z zachowaniem ich wysokości) to sam nie wiem. Teraz pozostało czekać na pieca jakiegoś i na wiosnę z temperaturami by zacząć tłumić dziada bo brzęczy już na wofersach fabrycznych i pod samym radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem w pozytywnym szoku :wink:  może trzeba zacząć faktycznie na trzeźwo do tych spraw :rotfl: . Chyba czas wyjechać z trójkątami, przymierzałem tam średniaki i byłoby ...groteskowo :kwasny: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...