Skocz do zawartości

Citroen C5, czyli wasylwek znowuż kleci granie.


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z piwnicy, trójkąty suche więc poleciałem je troszkę papierem ściernym, skoro idzie skajka to nie produkowałem się za wiele przy szlifowaniu. Po jako takim dopasowaniu psiknąłem "zabójczym" kolorem bo mi się jeszcze przy okazji ramki grajków do home załapały na kolor potrzebny :wink: .

 

Trochę mam stracha tego obciągania :rotfl:  ich  bo ja straszny nerwus jestem :rotfl: ale koledzy mówią, że z opalarką dam radę, zobaczymy

 

Teraz to już ewidentnie pieca potrzeba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie kleję!!! Właśnie dlatego porobiłem wkoło otworki i przeplotłem dratwę by po "krawcowemu" naciąg osiągnąć.

Ot taki mój wymyślony patent na słupki itp. w poprzednim projekcie sprawdził się doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak żyć ? Bez mekintosza? :rotfl:

Pogrzebałem trochę w wekend. tzn. obszyłem te trójkąty (trochę pobrowarowałem przy tym :rotfl:  i jak obejrzałem później to mie się nieco pomarszczyły) ta pierwsza warstwa to taki skaj na gąbce by było to "mientkie" w dotyku a na to skóra właściwa poszła, trzeba będzie poprawić ale to kiedyś , podłączyłem zwrotki i "wyczajałem" wstępne retusze.

Biorąc pod uwagę, że gra to pod radiem a wofersy fabryka są ... (i graja full pasmem :wink: ) nie jest ...najgorzej, trzeba będzie pewnie jeszcze z Lpadami posiedzieć bo słusznie mniemałem, że ten średniak będzie się okropnie rwał do gry. Uważam, że to powinno coś tam ugrać . Strasznie chciałbym podłączyć tego beckera.

Przy okazji naprawiłem parę usterek samochodu :wink: .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wypadałoby co niecu uzupełnić progres.

Pozałatwiałem nowe zabawki by po ociepleniu wartko zabrać się za robotę.

Dystanse kupiłem dedykowane do C5 i mam nadzieję , że będą pasować bez zbędnych rzeźb.

Profilaktycznie "próbnie" mat zebrałem na jedną parę furtek, przy czym pozwoliłem sobie zrobić wnikliwe badania, być może kogoś "ubodę" ale...  mam naoczne i "naręczne" :rotfl:  porównanie GMSa sprzed 3 lat i teraźniejszego, co prawda sporo czasu nie miałem dynamitu w rękach ale jeżeli oni nie zrobili w extremach takiego postępu jak GMSy to lipa z tym dyna będzie :wink: . Te matki są na prawdę bardzo przyjemne w "obejściu".

Testy wykonywałem w moim "privat garage" :rotfl:  i temperatura w nim była bliska zera a te skubane giętkie jak nic, jestem dobrej myśli, jak się ociepli to postaram się zrobić najpierw tył bo planuję tam dać dwie warstwy alu w środek na blachę na to warstwę gąbki absorbing, potem  otwory technologicznie nieco pozatykać i na to jedną warstwę alu. Co do brzęczeń tapicerki wydaje mi się, że mata absorbing wychodzi przydrogo i trzeba będzie znaleźć jakiś inny środek zaradczy którego będę pewnie sporo potrzebował :kwasny: , jakieś (tanie) sugestie?

Dalszym moim bojem jest podświetlenie radia, o ile udało mi się bardzo profi podświetlić klawisze pięknym zielonym kolorem o tyle wciąż ciemny wyświetlacz nie daje mi spokoju próbowałem już sporo patentów i ostatni który zamierzam może jutro zrobić to podstawienie pod niego (LCD-ka) takiej matrycy-światłowodu spod wyświetlacza jakiego telefonu jak mi w tym ustroju nie zaświeci w nocy to nie mam pomysłu prócz...halogena :rotfl:

 

Co do wstępnych wrażeń grania pod samym radyjkiem ...jest dobrze, miałem podmienić fazy na średnicy ale się nie dało niestety. Póki co jest strasznie szeroko :rotfl:  i plan jest by wstępnie jeszcze na jakichś "kinkietach" wpasować twetery dalej pod szybę ale póki nie ma elektrowni to nie wiem czy ...mi się aż tak chce, choć warto byłoby już przygotowywać te słupexy.

 

Przy okazji wreszcie kupiłem sobie WŁASNY miernik do mierzenia elementów pasywnych.

 

Byłbym zapomniał, dzięki koledze dirtywekender regulator punch pokrętło by RF zostało rozprawiczone jak mniemałem w środku pojedynczy potejcjometr 20k , włącznik (prawdopodobnie do zastosowania w piecach "cyfrowych") i LED   jakby co służę rozpiską 2 piny RJ puste (ja już mam na nie plan :wink: ) niemniej jednak potestuję oryginała razem z piecykiem, choć wnioskuję, że docelowa jednostka będzie jednak miała sub outa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do brzęczeń tapicerki wydaje mi się, że mata absorbing wychodzi przydrogo i trzeba będzie znaleźć jakiś inny środek zaradczy którego będę pewnie sporo potrzebował  , jakieś (tanie) sugestie?

 

Nieśmiertelna pianka pod panele, 2-3 warstwy przekladane butaprenem tudziez zywica i nie ma przebacz ze cos brzeknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumny jestem z siebie :hyhy:  bo wreszcie po prawie tygodniowych zmaganiach udało mi się zmusić by ten wyświetlacz zaświecił na zielono.

Może nie jest to prima sort produkcja ale stary wyświetlacz od jakiejś komóry (a właściwie światłowód spod niego) wreszcie spełnił jakoś swe zadanie.

Doprawdy nie wiem po kiego to robię bo najprawdopodobniej wrócę do Nakamichowskich korzeni ale...dam mu szansę :wink:  podobno zielone "fajnie grajom".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...