Skocz do zawartości

Citroen C5, czyli wasylwek znowuż kleci granie.


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedno mnie naszło pod względem tunera FM  becker "wymiata" wszystko. Mam wrażenie, że kabla antenowego  do tej alpiny nie wsadziłem jutro żona biere auto to i się nasłucham najważniejsze , że wyjmowanie ustrojstwa mam już w małym paluszku :rotfl: .

FUBU już nie "ostrzy" :wink2:  zwyczajnie gra, powiem inaczej "łoi" jak smok :wink: .

 

Następny (ale to w przyszłym sezonie no chyba, że dojde do wniosku, że mi już bez "czasów" muza nie gra :rotfl: )

będzie Naka CD700 i zap 500 oraz 300 na subach :hyhy:

edit

Kondzioł sprawdzony :hyhy:  całkiem nieźle trzyma ładuneczek, muszę go cwanie pod ten fotel z piecami zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


FUBU już nie "ostrzy"   zwyczajnie gra, powiem inaczej "łoi" jak smok  .

 

A nie mowilem? :wink:

 

 

 


będzie Naka CD700 i zap 500 oraz 300 na subach

 

No i to jest prawidlowa droga dla Ciebie Sylwuś, a nie jakies tam alpajny i hamburgiery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhh............ :wsciekly: .

Tu wychodzi :rotfl:  wyższość "purystycznej" pasywki :wink2:  o ile udało mi się ogarnąć tunera (kablowi od anteny się wypięło ) o tyle...

 

BŁAGAM, niech mi ktoś udostępni obsługę procesora tego ustrojstwa po polsku i dla kretyna :mur:  co ustawię parametry (i prawie fajnie gra :hyhy: ) to jak wróci do jakiejś pozycji "sprzed grzebania" to ...gra inaczej :mur: .

JAK TO SIĘ OBSŁUGUJE bo ...skończę w Tworkach :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękował.

Ale te EQ1. EQ2 itd to rozumiem, że "dopasowuje" sobie (bodaj pięć rodzajów ustawień) tak? I do każdego z nich mogę ustawić inne czasy? (tego ROCK itp to raczej z doświadczenia nie ruszać jeno zostawić na FLAT?)

Rozkminię ale ja tępy jestem i troche mi to zajmie :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EQ to nie tykaj, na czasy i na ciecia sa osobne memorki, jak ustawisz sobie czasy to przytrzymujesz ktores z 1,2,3...6 dluzej i wtedy sie zapisze pod tym klawiszem dany konfig. Potem jak namieszasz a nie pamietasz jak bylo wczesniej to tylko krotko wcisnac dany numer i wczyta spowrotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...teraz to ja rozumiem :idea: . To nawet da się słuchać pany, to coś co stworzyłem :wink: . Piknie idzie (suzu przybywaj) :wink:

Teraz jeszcze z piątku na sobotę małe tournée w kaszubskim garażu ( poprawa montażu pieca bo jeden raz po sporym czasie łojenia wentyle mie się załączyły (skubany osiagnął 60*C) a tam od dołu mało luftu mają, patent z przełącznikiem suby w stereo suby w mostek, kondzioła jakoś trza dolepić a spory jest :wsciekly:  testy dziadowi zrobiłem solidne po naładowaniu całkiem długo zaświeca  55 watową żarówą, więc skoro go zanabyłem za kosmiczne 20 PLnów to ...dam, poprawić trzeba jeszcze co nieco w instalacji, obfotkować i to by było na ten czas wszystko).Jeszcze kiedyś ...trochę mat dokupię :rotfl:

Mam nadzieję, że uda mi się zaliczyć forumowy piknik (porozliczać się z wierzycielami :mur: ) i z pewnością coś tam nowego wymyślimy :hyhy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z tymi subami musze powalczyć bo jak dziś słuchałeś to ja akurat z tyłu usiadłem i ...jak z przodu osiągnałbym to co słychać z tyłu (bardziej czuć :wink: ) to już na 100% suba w bagaju nie trzeba. Nie mam pojęcia dlaczego ale z tyłu jest sporo ...głośniej i tak "subowato" :wink: zwyczajnie. Fazy to nie są bo ćwiczyłem, zapewne jakieś fale stojące się tworzą i akurat w przedniuch partiach fury jest kaczor :wsciekly:  . Jutro potestuję jednak jeszcze te malce w opcji stereo i...podłączę jeszcze po jednej sztuce raz z lewa potem z prawa jak nie zadydloni (tak jak pragnę) ...klecimy krzynkę :rotfl:

Mowa tylko o subach bo przodek idzie jak lalunia :hyhy: .

 

Ino płyty przegraj ogrze, nie obiecuję ale może jutro tam do Was wpadnę (tyle, że z juniorem będę to sam wiesz, że 15 minut i spadamy bo sie znudzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek gra z alpajna, swiat sie konczy, co bedzie nastepne, wzmaki pizdzinga i glosniki buszmena? :P

 

No... A pisał ze któryś tam grajek definitywne wyłączyły go z serii CDA. Teraz już nic nie będzie takie samo ;)

 

 

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i nieśmiało dalej obstawiam, że pasywna Naka  ...zrobi mi lepiej :wink: .

 

hmmm...jeszcze trochę kondziów mi sie po obejściu wala...może zdążę podmodować w zwrotkach, coś tam suzi bełkocze , że twetery "zza koca" :rotfl:

 

Z CDA ten "lekarz" to był 9812, pamiętam jak dziś . Wracając do tematu 9815 i 9833 to też zgoła inne granie dlatego co sprzęt to inne odczucia.

 

Suzi zabierz na pokład 15tke w razie co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie jeszcze (mam teraz czasy i ...robią)  wrócić ze średniakami "na szybę"  a i tak muszę tego lewego średniaka porządnie "zreconować" :rotfl: ja go oduczę..."charszczyć" :wink2:  ale wyjąć je i tak trzeba .

Najważniejsze, że mam instalację, teraz moge się zająć typowym gonieniem za NIM :wink: .

 

Nie wiem jeszcze gdzie mam balona ale ...świst altka tylko mi alpajny złapały :wsciekly:  na innych jest mega sza (jakies sugestie, oprócz propozycji, że mam solidnie przejrzeć RCA?).

Tymczasem lecę wyjąć zwrotki (junior zaległ) i przerobię nieco pasywne cięcia, póki co puszczę górę aktywnie a nuż mi się spodoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jak możesz ...jedna  z najlepiej "wysciełanych" pod względem kabli fur w mojej karierze :rotfl:  . Nie czepiałbym się ale na beckerku jest totalna cisza (9815 też "siał") dlatego mam takie dylematy.Powiedzcie mi czy...ma sens zakładać tę oryginalną kostkę-filtr by Alpine, bo chwilowo zdemontowałem celem zyskania miejsca za radiem ?

Ale nic to posłuchał se ja "aktywnie" (tyle o ile skumałem te brrr...Xovery) i odkrył ja pewne rzeczy :wink:  za wysoko ciachałem te twetery :kwasny:  , zdejmę im ten koc oj zdejmę :hyhy: .

Jutro spokój na strefie od trola bo rzeźbię :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ale nic to posłuchał se ja "aktywnie" (tyle o ile skumałem te brrr...Xovery) i odkrył ja pewne rzeczy za wysoko ciachałem te twetery , zdejmę im ten koc oj zdejmę .
Jutro spokój na strefie od trola bo rzeźbię .

A żeś się nabijał.

Skamielina totalna. :hyhy:


Manuale są panocki do tego radia :) Znam to radyjko doskonale, więc służę pomocą. A słuchać już można?

 

Można ino on nigdy czasu nie ma, ma krótką smycz. :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem z "relaksu" :wink: .

Takie rzeczy oto uczyniłem.

Dobrałem inne cięcie wysokiemu (nieco niżej go puściłem) i jest zdecydowanie lepiej, ćwiczyłem go też 6dB i nie dla niego to, teraz gra w okolicach 3200 Hz do góry na zboczu 12dB i to chyba jest...optimum.

Średniawka również dostała inne parametry cięć, na moje oko i ucho gra teraz w paśmie 1000-1200Hz do 3400-3600 i tu również wyszło na lepsze, wofry zostały jak były bo już czasu nie starczyło (chciałem je tym crossem z radia poćwiczyć) i polukać co mu na lepsze by było.

Na chwile obecną już przodek zaczyna być bardzo w "moim guście" a i co nieco da się jeszcze kiedyś na plusa powyciagać pewnie.

 

Teraz o...mikrosubach, oczywiście poprzednie nocne posiedzenie zaowocowało tym, że  miałem je podłączone w ...elektrycznej przeciwfazie :kwasny:  i dlatego było takie kongo, że chciało łoić a nie mogło :rotfl:  bo i prawa nie miało. W chwili obecnej z czystym sumieniem moge powiedzieć, że mam całkiem niezłe namiastki subbasu w tym cytrynowozie i dumny jestem z tego, że pomysł na suby we wrotach nie "spalił na panewce". Suby...robią robotę :wink2:

Żeby nie było kolorowo RF lekko niedomaga na jednym z RCA (subowych) przy następnym wolnym wyciągnę i zrobię uczciwie te gniazda "po swojemu" (być może pozbędę się upierdliwego świstu alternatora, choc wątpię bo hamburger też je łapie :kwasny:  (Alpinowa kostka-tłumik na plus w radiu nie wnosi...niczego) :wsciekly: .

I troche fotek z instalacji którą już ogarnąłem na "zicher" :rotfl:  patent z butelką na kondziole wziął sie stąd by... kabel idący do poduszki siedzenia nie haczył mi o konda bo miał takie tendencje dlatego zrobiłem mu ten "zwężony" kształt. Piece podniosłem by między nimi a wykładziną był luft coby wentyle miały co zasysać (przy okazji będę musiał dać inne termiki bo ma tendencje wyłaczyć się elektrycznie a te jeszcze nie kręcą, dam 50* i będzie gitara) . Nie byłbym sobą gdybym nie porzeźbił tapeciakiem walały się plastikowe obudowy to i maskownice do piecowni z nich kozikiem zrobiłem, No i bezpiecznik wreszcie normalnie zamocowałem i zakoszulkowałem to i pokazać teraz mogę :wink: .

Teraz czas już o innych sprawach (praca) pomysleć póki co ustrojstwo całkiem nieźle gra. Oby do pikniku, ostrożnie tam "zatelemarczę" :rotfl:  to i może coś z Waszą pomocą poćwiczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ...tak mało zrobiłem :kwasny: .

Powróciłem do "korzeni" w tej chwili w cytrynie gra ...fabryczny Clarion z wyprowadzonymi RCA i "obcietą" nóżką zasilania na końcówkę  .

Alpin z czasami to nie jest :zalamany:  . "Skupienie" opanowałem faderem i balansem  , jak podłączyłem na sucho zaraz po wyciągnięciu Alpiny nastąpił pewnego rodzaju nazwę to umownie "ujemny banan"  po BARDZO PROSTYCH :!: regulacjach... ni ma total bidy. Coś tkwi w tej mojej "upartej" prostocie na źródle, i trzeba się tego trzymać. Jakoś tam klepakuje ten Clarnet  :wink:  .

P.S. piski z altka to na 100% wina piecy bo co prawda mniejsze ale mam je dalej :kwasny: . Się na pikniku jakie gniazda powymienia i będzie sza .

No i średniaka który lekko "pocharkiwał" (wina centrowania kopułki była) w sobotę udało mi się pięknie naprawić bo do dzisiaj się już nie "odzywa" ino gra.

 

Są bardzo duże szanse, że nawiedzę forumowy piknik, zabiorę ze sobą cały dostępny mandżur i bedziemy rzeźbć a jak się dobrze powiedzie to i może się coś da przywieźć ciekawego za kilka ojro.

Będzie dobrze, tym bardziej , że mam jazdę na budowę suba ale to już muszę na spokojnie z "band-passowcami" pogadać .

Jutro wylatam do Beneluxów i ponownie będę teoretyzował na strefce :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa blada, żona odwiozła mnie na lotnisko (wcześniej odłączyłem piece wetknąłem głośniki "normalnie w ISO " radia) dzwonię , że wyladowałem a ona ...wjechała w dziure i "nie gra" bo pewnie kostke w pospiechu źle wetknąłem.

Suzi nie podjechałbyś kiedyś i nie wyjął cytrynowskiego radia i poprawił kostki głosnikowej...zaplusujesz

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wjechała w kolejną dziurę i ...zaczęło grać  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...