Skocz do zawartości

Citroen C5, czyli wasylwek znowuż kleci granie.


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To ...musze coś napisać bo mnie nosi. Delektowanie Naką z wtórnym onanizmem ...trwa, buhehe prostownik od furaka kolumny od wieży i jadę z koksem, szkoda, ze mam tylko jedna płyte na składzie której zreszta firmowy grajek z kangoo nie czyta ten łyka ja jakby jego była :hyhy:  .
 
Na testy po zjeździe do domu będą czekać Audio Developmendy Vipera, konsekwentnie polecą w tylnie furtki, posmakują porzadnych watów to mi moze "zagrajom" :wink:  jak pragnę.
No i wstępne zamiary na ozapkowanie idą pełną parą ...wynegocjował ja nastepna sztukę do kolekcyji.
 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trochę mnie nie było. Ale już sobie przyjechałem i ogarniam kuwetę.

Piec Naki dostaje szanse na "starcie się" z wofersami Audio Development  parametry zacne mają te grajki a  X-max dla szesnastek mnie...osłabił :rotfl: 26mm. Może ten piec w dwóch mostkach zabuja mi nimi wystarczająco na dniach się dowiem, oczywiście wypróbuję go też na przodku ale to z czasem.

Jeden z piecyków na górne partie zdobyty (w praniu sie zobaczy czy dam go na sredniaki czy wysokie) czy może pozostane przy jednej sztuce 500 na całe 3 drogi, ale niech sobie leży ...jeść nie chce a widok piękny.

Okablowanie też zmieniam,bo jak podłaczę tam to co zamierzam to ładnie mi amper zeżre,  tym razem Raadek miał i podsunął mi takie jak należy, 50mm^ prawdziwego Stingera , przy okazji zapragnąłem sobie zainstalować "wizualne" pobory prądu i zakupiłem amperomiarkę która mam zamiar umieścić w drugim kondziole (analogicznie do voltomierza), to już z czystej głupoty robię ale taki mam właśnie film :wink2:  .

 

Dzis dzień gospodarczy a przez wekend postaram sie coś pozapinać i wtedy cos więcej napiszę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No to jak to te co u Hehe to dołu z tego nichły nidyrydy

Coś ..."fajnego" bierzesz nie wiem co to ale też chcę :wink: .

Dziś i jutro postaram się coś zamontować ale jak znam zycie to cały czas stracę na montaż okablowania bo ścielę wszystko od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że Vipery robią :wink:  oj ... powiało grozą z tych wrót .

Póki co wykonałem szybką wrzutę piecy a regulacja fazy w piecu Naki jest nieoceniona można sobie elegancko "przesuwać" basiora po furaczu. Radio wreszcie normalne, żadnych zakłóceń jest miodzio po prostu. Niestety nie udało mi się już wmontować małego zapola coby mi górę i średnicę ogarnął ale pięćseta nieźle daje radę.

Na razie mam straszny rozgardiasz w bagaju ale myślę, że uda mi się to rozpracować przez najbliższe dni.

System powoli "zaczyna grać" teraz juz tylko progres.

Ogarnę to powrzucam jakieś foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie  "goni" tylko "suby"  wiadomo, że smaczków tam nie będę szukał ale ..."prundu" ma sporo i calkiem miło trzyma grajki za ryja przecie to w końcu niezły kawał radiatora.

Będę się wybierał za miedzę wyciągnę go (jak styknie czasu i $ najmilej zaopatrzyłbym się w stadko zapałków ehhh...ten bakcyl) i chętnie Ci pożyczę byś go okiełznał pod kątem niuansów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...