Skocz do zawartości

Citroen C5, czyli wasylwek znowuż kleci granie.


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A byłbym zapomniał jutro musze kupic nowy akumulator  

O jakim aku myslisz?

O jakim aku myslisz?

OK. dzieki musze poszukac. Zbieram sie do kupna czegos pod sprzet. A generalnie Haze http://www.akumulatory-sklep.com/download/HAZE-AGM.pdf

Chcialbym sie czegos o tej firmie dowiedziec.

 

Cos tu naknocilem, Mozna tego posta DEL bo to mialo prywatnie pojsc  :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka innych Radku.

Co nie zmienia faktu, że faktycznie średniaki w szybę (szukanie "sceny" fazami itd.i jak dobrze, że L-pady w zwrotkach przewidziałem) i wnikliwe roszady "gainem" zrobiły w tej chwili lekką petardę , jak na same gołe 3 drogi jest juz spory banan.

Było od razu grubo lecieć i swoją drogą to bym już był na finiszu :wsciekly: .

 

Żaden bury mi nie wmówi, że Beyma nie gra :wink: .

Jak na tydzień doskokowego rzeźbienia jest postęp czyli ...da się.

 

Do usłyszenia z Belgii :hyhy:  poszukam tam fantów :wink2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwus, tu Ci napisze zeby nie offtopowac w Twoim temacie o ARC i Zapco. Pobawie sie we wrozbite.

 

Masz teraz pincete, ogarniesz sobie elegancko system na niej ze banan sie pojawi.

Zamiast kitrac walute to sie bedziesz glowic nad ARC wiec pinceta wyjedzie.

Wjedzie ARC. Nacudujesz sie jak glupi zeby zagral jak chcesz, przeorasz zwrotki z 8 razy, sredniaki znajda sobie jeszcze ze 3 miejsca montazu.

Nadal bedziesz marudzic ze kiedys Ci to lepiej gralo.

Wywalisz ARC w cholere.

Zapomnialbym, zona Ci bedzie truc ze auto wiecznie bebeszone.

Naszukasz sie znow pincety.

Znow wroci banan (ale po drodze znow oranie zwrotek i przekladanie sredniakow).

 

Reasumujac wiecej cudowania niz radochy, potrzeba Ci tego? :wink:

 

Zostawiaj pincete, montuj Nake , najlepiej 700, ogarniaj wszystko na cacy i ciesz sie Slayerem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chcialem zaznaczyc ze wasylwek pisal ze pinceta nie jego a w innym temacie napisal ze albo 300x albo se2075 bo do tych ma dostep, a Pawelszu z kolei pisal ze sa Zapco Studio i jest 500tka, takze to ze kleci lub sklecil granie pod 500 nie znaczy ze ppd innymi wzmakami ktore planuje zanabyc bedzie tak samo soczyscie :wink:

 

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasylwek, na spokojnie jak wrócisz z wyjazdów skontaktuj się z kolegą z forum Szakal6661, on ma 2 Arc-i Se2075, urzęduje w okolicach Poznania. także chyba nie daleko w miarę miał byś, krata browarów i sam się przekonasz. Jak dalej nie będzie to czego oczekujesz to spiknij się z Bartkem, zapniesz jak zgodzi ARC SE4200 i będziesz miał porównanie .... chyba najlepsze wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest myśl.

W tej chwili planuje na pewno zakup źródła.

Jak ktos słusznie zauwazył 500 nie jest (jeszcze) moja.

Ale posłusznie posłucham FUBU bo dobrze gada i to od początku. Troche mnie boli, ze 500 niefiltrowana tym bardziej, że w drodze do Belgii (cholera co jest z tymi Niemcami jak trafilismy korek to 5 godzin stalismy i dopiero zlądowałem) urodził mi sie całkiem inny plan.

Niestety klocek który wymyśliłem jest na 99% "nieznany" :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sp.....li :rotfl: .

Elementy układanki zaczynają powoli do siebie pasować.

Wreszcie stałem się posiadaczem upragnionej naki niestety a może stety?  tylko Cd400 ale robi mi juz na stole (ojej jak ja tęskniłem za tym  źródełkiem dopaść takie coś w nówce normalnie.... szał majtek :hyhy: , gra mi hajentem juz prawie na głosniku od firmowj wieży i zdobytym zasilaczu ).Co się naprodukowałem z turkiem by to to kupić to moje, ale najważniesze, że mam już w moich  rękach i za szybko nie wypuszczę

Niech mi kto powie, że CDA... są lepsiejsze to zaraz w kły sierpowego dostanie :rotfl: .

 

Ale nic to, przy okazji trafiło się kolejne cielątko które zamierzam potestować sobie na górze i średnicy (oczywiscie na dół też zapnę a nuż pierdyknie tak jak pragnę?).

Rozkręcił ja to, i do srodka zajrzał i ...wstydu ni ma, po prostu naka-pokraka, kawał pieca (na wagę patrząc :hyhy: )  przyjedziemy do polski zaczniemy testy ...i będzie pan zadowolony!!! 

A na doł to już konsekwentnie i  tu zobaczymy co mi sie urodzi w międzyczasie, choć mam ogromną chrapkę na tego Tru, co pluje 250 zdrowych waciszy w kanał i zapola 500 w drugie grajki albo suba który juz lekko za mna chodzi.

Na tym stufie...panowie (i Kasiu :wink: ) nie dopuszczam możliwości, że nie mi zagra :wink2: .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę :wink: . Sam ciekawy jestem tej popierdółki, jak pisałem wykonanie całkiem zacne wydaje mi się, że to jeszcze Naka sprzed "totalnego zchińszczenia" tej firmy.

Niemniej jednak polowanie na zapałki ...trwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...