Skocz do zawartości

Chevrolet HHR - CASKP


CASKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 668
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Block HiFi-Stereoanlagen Shop - Alle Infos und Testberichte

 

Natomiast mi się kolejny rok z rzędu podobał system oparty o integrę Jadis'a...

 

Dzięki Wolf. ja znalazłem coś takiego, dlatego mnie zmyliło, ze to coś spod ręki "naszych"...

 

http://www.yankodesign.com/2011/04/14/the-block/

 

http://www.core77.com/blog/object_culture/block_amplifier_by_mateus_glowka_19080.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety , podbicie dolnych częstotliwości na Audio Show to już normalka ... Praktycznie w paru pokoikach tylko grało fajnie. Niestety. To co mi się podobało kosztowało takie siano, że autentycznie chyba zrobię sobie w końcu kolumny sam :D Bebechy leżą - więc czas je zaaplikować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

 

Cieszę się szczególnie z maleństwa MD po lewej ;) Zajebiaszcza sprawa ;)

 

A co to ma wnieść do rozwiązań już obecnych w aucie czyli np streamingu po wi-fi sygnału ze źródeł alternatywnych? Jak tak dalej pójdzie to od hi-tech na WD, skończysz Paweł na analogu i gramofonie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma wnieść dużo bo :

 

1. Mam kupe starych płyt MD (prawie 100 szt) ze starą muzą której nie mogę nigdzie odszukać. Trafiają się kawałki jednak w tragicznej jakości. Praktycznie moja młodość na tych płytach jest ;) Mam wielką frajdę słuchając ich.

2. Zmieniarka CD - przyda się. Kosztowała grosze (150 zeta) więc jeśli jest to podepnę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Mam kupe starych płyt MD (prawie 100 szt) ze starą muzą której nie mogę nigdzie odszukać. Trafiają się kawałki jednak w tragicznej jakości. Praktycznie moja młodość na tych płytach jest ;) Mam wielką frajdę słuchając ich.

 

Aaa.. No to już wszystko jasne. Bo pomyślałem sobie, kto jak kto , ale Caskp cieszący się jak dziecko z małego pudełeczka od MD? :) A to nostalgia się udzieliła koledze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;) Zastanawiam sie czy KCA 400 da się przerobić aby wraz z przełączaniem zmieniarek przełączał się przełącznik TOSLINK zmieniając światła ze zmieniarek do proca .... Przydało by mi się coś takiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie ;) Zastanawiam sie czy KCA 400 da się przerobić aby wraz z przełączaniem zmieniarek przełączał się przełącznik TOSLINK zmieniając światła ze zmieniarek do proca .... Przydało by mi się coś takiego ;)

 

Nie rozumiem... Masz 3 wejścia toslinka do procka, pod jedno MD, pod drugie zmieniarka CD, pod trzecie jednostka z przodu... O kur... Zabrakło do Twojego wi-fi... :D

Paweł jak widać za dużo tego i nawet Alpine nie przewidziało Twojego rozwoju w żródłach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck. Nie ogarniasz....

 

Toslink Master - 7990

Toslink Aux - wifi & wd tv live

Toslink zmieniarka - do zmieniarki.

 

Jeśli jednak masz przełącznik 4 zmieniarek - to pasowało by aby ten przełącznik przełączał też światła i podawał to światło na Toslinka zmieniarkowego do proca.

 

A to że Alpine nie ogarneło moich potrzeb to ja już dawno o tym wiem - niestety oni nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie ;) Zastanawiam sie czy KCA 400 da się

 przerobić aby wraz z przełączaniem zmieniarek przełączał się przełącznik TOSLINK zmieniając światła ze zmieniarek do proca .... Przydało by mi się coś takiego ;)

 

 

http://www.cs1.net/products/audio_authority/1177A.htm => Switch TOSLINK

 

Przełącza się automatycznie. Zasilanie 12VDC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...