Skocz do zawartości

Chevrolet HHR - CASKP


CASKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się ;) Tyram te MD już parę ładnych lat i żadna się nie uszkodziła .



Wladyslaw - wszystko zależy na czym odsłuchujesz te MD i nagrywasz. Niestety jeśli na tanim MD - to jakość faktycznie jest kiepska. Mam parę oryginałów MD i porównywałem je na dobrej jakości odtwarzaczu MD do płyt CD tych samych i różnica była naprawdę niewielka.

 

Wszystko zależy od dobrego klocka. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 668
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

MD i porównywałem je na dobrej jakości odtwarzaczu MD do płyt CD tych samych i różnica była naprawdę niewielka.

 

ale chyba sporo większa niż:

 

 

Jednak kiedyś porównywałem płytę zgrana w bezstratnym .Wav kontra normalne cd czyli płytka w 7990.

 

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem odtwarzacz Md ale domowy no i ze wzgledu na koszta umarl smiercia naturalna.

U mnie wygralo to, ze mam oryginalny cd i robie kopie do auta za 2plny, jak sie cd zniszczy nie ma placzu. Niestety taki kompromis.

Co do "tych czasow" i "mp3" to nie ma co plakac, mina znajomego jak wejdzie do jednego z naszych aut do odsluchu bezcenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "tych czasow" i "mp3" to nie ma co plakac, mina znajomego jak wejdzie do jednego z naszych aut do odsluchu bezcenna.

 

Haha... fakt! :)

Mi kiedyś znajomy, który zawsze robi mi wszelkie prace związane z reklamą (naprawdę ma głowę na karku) przez chwilę ,za cholerę nie chciał uwierzyć ,że z przodu grają tylko po dwa głośniki na str. tw/wf, obracał głowę za jakimiś innymi z tyłu etc. bo mu jakoś tak "3D" jak w Dolby grało.... heheh. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety . Wszystkie sprawne :)

 

hihi... Myślałem ,że mi się uda trochę Ci ciśnienie podnieść na wieczór i  załadować pod włos... Miły dla oka zestaw... Ale modelki chyba w PSie podretuszowane? :wink:

 

pisz lepiej co to się będzie tworzyć na tym trio? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w PS nie retuszowane . Nie było potrzeby.

 

Na tym trio - 3 oddzielne systemy. Jeden gra mi w domu. Drugi będzie w bardzo ciekawym systemie - ale o tym wkrótce. Trzeci trafi do auta klienta w sumie w miarę normalnego (3 drogi, Helixowe + wzmaki Helixa.) Więc wszystkie mają już swoje miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co komu wyświetlacze ? Ja u siebie nie mam, w paru samochodach montowałem bez tych wyświetlaczy. Przez RS232 jest wiecej ustawień wiec w czym problem ?? Poza tym wyświetlacz to tylko problemy. Świeci i wkurza. Wyciągnąć się go nie da tak jak panelu z radia. Bez sensu. No chyba że ktoś lubi świecidełka - to ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj nie pamiętam. Jutro mogę go przedzwonić i rozpisać .

 

Nie wystarczy mi info jaki jest, chyba wystarczy rzucić okiem na wtyki po odkręceniu śrubki, bo są dostępne dwie wersje tego 9 pinowego COM, bezpośrednia 1:1 i skrętka, więc szkoda mi czasu kilka dni tracić jak kupię nie ten na alledrogo, bo sam kabel tani jak barszcz 10 zł za 5 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok- zerknę jutro i napiszę ;) Nie mam go przy sobie, leży grzecznie w firmie :)

 

Przecież nie napisałem ,że to ma być na już (jeśli tak zabrzmiało to przepraszam :) ).

Będę wdzięczny jak znajdziesz sekundę by skrobnąć info w temacie. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...