Skocz do zawartości

Chevrolet HHR - CASKP


CASKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 668
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Naka. W 7990 z płyty wychodzi cyfra elektryczna do tylnego gniazda toslink. 3 kabelki. Da się z tego zrobić coax ? Kurczę ... Chwila. Serwisówka gdzieś leży obok mnie do 7990 :D

 

 To tylko format , zostaje dopasowanie , impedancja falowa ( od wyjścia ) i separacja ( jeśli jest pożądana ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To również. Jak parę innych sprzętów :)

 

A właśnie a'propos tych odsłuchów w warunkach domowych, kiedyś wspólne z Nakamichi była rozmowa odnośnie odsłuchu w "ślepo" przy okazji imprezy zorganizowanej przez Ciebie, paru piecyków, wynik był zaskoczeniem dla wielu osób, czy po tych paru latach postawicie kropkę nad i , i dowiem się w końcu jaki piecyk okazał się czarnym koniem tego odsłuchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Truck masz dac'a w każdym cd

 

Pewnie. Dlatego spytałem w taki sposób.

Ten w cd jest omijany chyba przy stosowaniu procesora sygnał idzie do procka i dopiero jego DAC wchodzi w rachubę w torze audio.

Więc nie rozumiem co miałoby dać ten zysk w kwestii zastosowania kabla zbalansowanego skoro tu DAC i tu DAC, a znająć życie ten w 900ce dużo lepszej klasy niż te montowane w radiach cd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie a'propos tych odsłuchów w warunkach domowych, kiedyś wspólne z Nakamichi była rozmowa odnośnie odsłuchu w "ślepo" przy okazji imprezy zorganizowanej przez Ciebie, paru piecyków, wynik był zaskoczeniem dla wielu osób, czy po tych paru latach postawicie kropkę nad i , i dowiem się w końcu jaki piecyk okazał się czarnym koniem tego odsłuchu?

 

Najbardziej podobał się MSK 50 i stare Zapco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy to w ogole bylo do kupienia, a nie czasem jakas mala produkcja pod klienta?

 

Raczej nie. Na płycie jest miejsce na elementy. Więc pewno wychodziła wersja z gotowym wyjściem - tylko nikt nigdy do środka nie zagląda gdy złącza są na zewnątrz :D

 

Jak jest w instrukcji to raczej po prostu było.

 

Cholerka wie. Ma ktoś wersję 7990 J u siebie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck sygnał zbalansowany polega na tym, ze zamiast dwóch "kabli" jak w rca sygnał jest przesyłany trzema.

Sygnał w fazie, w fazie odwróconej i masa.

Podatny jest na zakłócenia tak samo jak sygnał cyfrowy.

Tylko tu juz nie potrzeba dac'a w bagażniku do jego przetworzenia.

 

Moje radio ma "prawie" ten dam dac cpm bb jak twoja 900 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gniazdo jest wbudowane w płytę główną i jest w środku radia. Jutro rozbieram moje 7990 . Zobaczymy która sztuka je ma :)



4 szt do sprawdzenia :D

 

Kiedy człowiek jest zmeczony , to nakręca gramofony , cztery sztuki ma w chałupie , pięknie grają wszystkie w kupie  :)

Za każde gniazdo znalezione w środku stawiam flaszkę , za nadzieję jedynie butelkę wody mineralnej :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo jest wbudowane w płytę główną i jest w środku radia. Jutro rozbieram moje 7990 . Zobaczymy która sztuka je ma :)

4 szt do sprawdzenia :D

 

Kiedy człowiek jest zmeczony , to nakręca gramofony , cztery sztuki ma w chałupie , pięknie grają wszystkie w kupie :)

Za każde gniazdo znalezione w środku stawiam flaszkę , za nadzieję jedynie butelkę wody mineralnej :wink2:

Niestety jesteś w błędzie. W domu mam 3 szt a czwartą w HHR. Widzę, że robisz za poetę. Czyżby wkrótce w ofercie tomiki z wierszykami?? Jeśli tak to piszę się na jeden :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...