Skocz do zawartości

Omega B by Sława


slawa88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


czy nie będą piszczały i wpadały w rezonans od basu, dziur itp??
Nie będą :) Ale ja bym sobie darował :) Chyba że tak często Ci żarówki się upalają :P 

 

Bardzo fajnie to wygląda, nie jeden z nas zazdrości Ci bagażnika, jest na prawdę duży. 

 

 


obić zabudowę w kocyk, dopasować i zrobić mocowanie temu kocykowi co nakrywa klocki
Kocyk kocykiem poganiany :D 

 

 

 


Dzwonił do mnie i pytał czy tak ma być czy zepsuty?
Hehe standard w X'ach :P A na serio wkurzył mnie bo nawet śrubek nie dokręcił Adaśko  :wsciekly: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dawidek to było celowo.nie mój sprzęt nie chciałem przekręcić, a dostałeś do rączki więc niczemu to nie groziło:) chciałem być delikatny:)

dodam, że za tą płytą jest:

- zapas,

- gaśnica,

- i jeszcze wiele miejsca (pójdą tam rozdzielacze i zobaczymy co jeszcze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piecownia naprawdę ciekawa, fajna kolekcja. Dużo czasu zajęło Ci skompletowanie tej serii? :) Co to za moda na te SWANSY ala "sople" ? 
Wyglądają jakby składał je chińczyk od Kruger&Matz a powodzenie mają niezłe. Co możesz powiedzieć o ich brzmieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidek to było celowo.nie mój sprzęt nie chciałem przekręcić, a dostałeś do rączki więc niczemu to nie groziło:) chciałem być delikatny:)

dodam, że za tą płytą jest:

- zapas,

- gaśnica,

- i jeszcze wiele miejsca (pójdą tam rozdzielacze i zobaczymy co jeszcze)

 

chowasz tam koło dojazdowe czy pełen wymiar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chowasz tam koło dojazdowe czy pełen wymiar ?

no pełny wymiar to było by coś, ale przy tych gabarytach piecy to nie możliwe.

Piecownia naprawdę ciekawa, fajna kolekcja. Dużo czasu zajęło Ci skompletowanie tej serii? :) Co to za moda na te SWANSY ala "sople" ?

Wyglądają jakby składał je chińczyk od Kruger&Matz a powodzenie mają niezłe. Co możesz powiedzieć o ich brzmieniu?

co do składania....dłużej szukałem co zagra na koniec, więc to był powód tego, że to trwało.gdybym nie słuchał a kupował to kto wie.

co do swonsa...wpadł bo na strojeniu wysr...się mój więc coś musiałem dać. nie zmienia to faktu, że grają dobrze, łagodnie, ale pokazują co trzeba.bardzo dobrze się wpasowały.

Nie będą :) Ale ja bym sobie darował :) Chyba że tak często Ci żarówki się upalają :P

 

Bardzo fajnie to wygląda, nie jeden z nas zazdrości Ci bagażnika, jest na prawdę duży. Kocyk kocykiem poganiany :D

Hehe standard w X'ach :P A na serio wkurzył mnie bo nawet śrubek nie dokręcił Adaśko :wsciekly::P

wrócę do pytania o pomysł na zawias.:) co jak co jakiś dostęp być musi.nie mam zamiaru do żarówki pchać się w godzinę czasu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

24,5 litra. skrzynka z ponad 22mm ścianki (miejscami po 30mm) skrzynka wchodzi i wychodzi sobie w każdej chwili i pasuje do każdego auta tego typu :wink: Gdyby jednak front zrobić na płasko z resztą było ok 15 max 17l. Skrzynkę można było też wyciągnąć w głąb, ale zasłaniałaby tą kieszonkę u góry, a na dół sam dać - hmmm dziwnie to mi się widziało. priorytetem był ten sub a skrzynia pod niego, stąd taki wyskok na wierzch :wink:

Mimo wszystko większość skrzyni jest schowana i bagażnik odzyskał sporą pojemność i wreszcie mogę spokojnie ładować ile chcę :wink:

została jeszcze "kablomania" w bagażniku i obić słupki materiałem:) wieczorem dodam coś jeszcze (mały gadżet wpadł)

http://images62.fotosik.pl/328/b37e0ef060ce4c4bgen.jpg

http://images65.fotosik.pl/328/cc542ffef3569863gen.jpghttp://images65.fotosik.pl/328/ffa1940d37db84f1gen.jpg


krytykować :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu krytykować, ważne ,że jest solidne pudło i tak jak chciałeś. Jedyna rzecz to , to mocowanie za pomocą kątowników blaszanych wygląda jak kwiatek do kożucha? :wink:

Może jakiś inny sposób mocowania paczki wykombinować? Np te pasy z rzepami pod spodem albo z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, wreszcie kontrola nad aku :rotfl: :rotfl:

 

http://images62.fotosik.pl/328/424fe7bb66868227gen.jpg

 

 

co do "połowy garażu", ponieważ cały czas coś gdzieś robię (nie u siebie) i nie będę co dzień się pakował :wink: 
A "bo to omega", uwierz nie było jeszcze potrzeby użycia nic do niej :wink:  i z oględzin mechaniki pojazdu wynika , że nie będzie :wink:

Natomiast "krytykować" bo to ostatnio modne i to taka podpucha :rotfl:

co do mocowań - nie jest to finałowe wykończenie. na to przyjdzie czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


co do "połowy garażu", ponieważ cały czas coś gdzieś robię (nie u siebie) i nie będę co dzień się pakował  
A "bo to omega", uwierz nie było jeszcze potrzeby użycia nic do niej   i z oględzin mechaniki pojazdu wynika , że nie będzie
Natomiast "krytykować" bo to ostatnio modne i to taka podpucha
co do mocowań - nie jest to finałowe wykończenie. na to przyjdzie czas

 

he he i mnie się burdello w bagaju czepiali, a widzę, że mamy podobnie. :wink: 

Z tego co kojarzę średnica głośnika to 25cm, a jak wyglądała by sprawa z 12 calami w tym miejscu, Opisywałeś, że wysuwałeś głośnik ze względów pojemnościowych, miałeś zapotrzebowanie na około 28 L co jak dla mnie było by również wystarczające, tylko średnica inna.

 

Aha i jeszcze jedna sprawa, podrzucisz jakąś informację odnośnie zapasu (może być na PW) tzn. z czego dopasowałeś, bo nie ukrywam, że auto dość ciężkie więc byle kółeczko nie podejdzie, przy kole dojazdowym można było by zaadoptować wolne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


he he i mnie się burdello w bagaju czepiali, a widzę, że mamy podobnie. :wink:

przejściowo :wink: chodź wydaje mi się, że u mnie lepiej :rotfl: :rotfl:

 

 


Z tego co kojarzę średnica głośnika to 25cm, a jak wyglądała by sprawa z 12 calami w tym miejscu, Opisywałeś, że wysuwałeś głośnik ze względów pojemnościowych, miałeś zapotrzebowanie na około 28 L co jak dla mnie było by również wystarczające, tylko średnica inna.

zobacz ostatnie foto. chcąc 12 cali musiałbyś front poszerzyć/rozciągnąć albo w stronę klapy, albo w stronę auta, lub w obie po trochę. U mnie to jest tak samo jak z średnicą tego otworu. Przy niedużo większej zmianie myślę, że wejdzie 12 cali.

 

 

 


Aha i jeszcze jedna sprawa, podrzucisz jakąś informację odnośnie zapasu (może być na PW) tzn. z czego dopasowałeś, bo nie ukrywam, że auto dość ciężkie więc byle kółeczko nie podejdzie, przy kole dojazdowym można było by zaadoptować wolne miejsce.

co do koła, więcej powiem jak wstawię foto, dziś nie zrobiłem, a ciężko pisać w ciemno. Jednak postaram się. Dojazd z alle... pt : "koło dojazdowe omega". w tamtym nadkolu byś uzyskał dużo większy litraż. koło dojazdowe wpasować idzie w fajny sposób. jutro jak dam radę dam zdjęcia i pokażę, co się udało finalnie zrobić, ponieważ jest trochę inaczej niż było :wink:


 

 


Bardzo fajnie udało Ci się wpasować woltomierz. Ja w swojej niestety się poddałem. Długo szukałem miejsca, aby to estetycznie wyglądało i ostatecznie nie założyłem :P

banalny temat w tym miejscu. kwestia wyboru wielkości woltomierza. Ja zrobiłem tak: wyciągnięcie przycisku, przymiarka urządzenia, lutownica w łapę i wywalenie otworu od małego, aż po taki że woltomierz wskoczył lekko ciasno. i jest :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mały UP.
Niejednokrotnie zachodziły pytania dlaczego idę w boczek, przecież bagażnik duży. Oto odpowiedź:
http://images63.fotosik.pl/503/a7abe9aa69690d51.jpg

 

w międzyczasie wpadło też wspomniane 120A:
http://images64.fotosik.pl/505/4adae91255e651a7.jpg

 

Jakie zmiany, żadne. Dopiero poprawa wszystkich połączeń przywróciła sens jego pracy.

 

a na święta wróciłem (tym razem już sprawnych i grających jak powinny) do :

http://images63.fotosik.pl/503/f8a7a66ec9ef8e9c.jpg

 

W między czasie słupki zostały obite, jakość fotek tego nie ukazuje (g... nie aparat w telefonie) ale będzie kiedyś pokazane, jest :ok: , a co do grania... hmmm :super: :super: :super: 
Przemcio na pikniku były już uwalone :rotfl: :rotfl: bo tak się o nie pytałeś :wink:

 

A ostatnio byłem jeszcze posiadaczem 2 sztuk LANZAR OPTIDRIVE (150 i 2200) o takie o :

 

2200

http://www.newcougar.org/forums/attachments/fs-automotive-parts-accessories/26657d1160014370-old-school-audio-lanzar-optis-lowered-prices-picture-014.jpg

 

i z tego 150

http://i984.photobucket.com/albums/ae329/shaunisabadass/Resampled_2013-05-18_14-55-21_282_zps0ab1571d.jpg

 

bardzo ciekawe granie, nie do końca moje w tym aucie i w tym czego szukam, ale kawał frajdy przyniosły.

 

wielkie dzięki dla tego , który mi je dał powozić :cwaniak::zdrowko::padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mało grania z nimi mam. Widzę zmianę. Na pewno mają inną barwę. Zdaje się być więcej detali. Wydaje mi się , że lepiej układają dźwięk na pozycjach, jest to bardziej namacalne, gdzie już było dobrze. Jeszcze za mało słuchania aby wszystko powiedzieć. Bynajmniej mam z nich dużo radości a dużo szczegółów się pokazuje tak, że nie trzeba ich szukać.


Na pewno to co było zarzutem na m.in. pikniku , czyli wrażliwość na "Ś, Ci, Ź, Dz" itd było wynikiem ich uszkodzenia. Teraz tego nie ma, może nawet są bardziej łagodne od TN28 w tym aspekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...