Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też już w nocy chciałem napisać coś w ten deseń o bimbałkach  ale po tej " wyprowadzce" jakoś tak głupio  pisać pierdoły ... choć w sumie pamiętam jak kiedyś Ache pisał, że go rzuciła i coś o końcu świata pisał  jednak widząc go niedawno wiem ,że sobie wszystko znów poukładał z kimś innym . Tego kwiatu jest ...  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! 

 

Chopoki doradźcie mi jaki telefon wybrać ! 

 

Potrzebuje normalnego klawiszowca , żadnego srajfona , ma byc  trwały , z fajnym aparatem, srednio awaryjny taki w starym stylu  

 

moje typy:
Sony ericsson w995

sony ericcson c905

sony ericcson k800i

sony ericsson elm

sony ericsson w890i

 

do 300 zł ~~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta naka jest zesrana :D

 

Ja sobie kupiłem od Jara nokie za 100 i choc jest półsrtajfonowa to jeszcz enei na tyle zebym dostawał totalnej delirki jak mi kiedys wypadnie na glebe :D

 

Kupił bym Samsunga SOLID bo jest niezniszczalny... Ale nie ma darmowej nawigacji i radia internetowego...Tylko tyle wymagam oprócz jakiejs tam trwałosci :D


Trwałosci bo musze go opierdzielic brudna łapą czesto i czasami musi zniesc wypad na glebęę z ogrodniczek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mistrz świata SQ :

 

http://www.youtube.com/watch?v=EbaOrb_86R0

 

jak myślicie każdy ze średniaków jest wysterowany innym czasem, aby poukładać to na scenie... Swoją drogą jak daszek przeszkadza to się robi co? Przenosi daszek na środek...  :wink:  Widziałem podobny manewr w BMW z DIY UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrz świata SQ :

 

http://www.youtube.com/watch?v=EbaOrb_86R0

 

jak myślicie każdy ze średniaków jest wysterowany innym czasem, aby poukładać to na scenie... Swoją drogą jak daszek przeszkadza to się robi co? Przenosi daszek na środek...  :wink:  Widziałem podobny manewr w BMW z DIY UK.

Najfajniej skrzypi szufladka z otwieraczem do piwa i pilotem  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...