Skocz do zawartości

IV Piknik SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fajnie co by to była miejscówka, gdzie będzie pasować większości osób, zarówno cenowo jak i "odległościowo" :D

Może niech ktoś zbierze te miejscówki, do których ludzie się podejmują organizacji, bo tak robi się burdel na kółkach, ja równie dobrze mogę podać sprawdzone ośrodki w Łazach, ale co z tego, skoro ja tego nie ogarnę, bo nie jestem miejscowym, o tym też pomyślcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie jestem mile widziany to wystarczy napisać...

 

ręce opadają

 

Panowie temat został skasowany , bo dubluje ten tutaj temat . Osoby głosujące w tamtym proszone są o wpisanie swoich terminów tutaj . Będzie mniejszy bałagan , bo za chwilę ktoś zrobi następną ankietę gdzie i już będą 3 tematy o Pikniku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwiec zdecydowanie za wczesnie, no ale idac tym tropem 15 sierpnia tez jest wolne i biorac 2 dni mamy pol tygodnia na Piknik ;)

 

Mysle ze byla by to najbardziej racjonalna propozycja ze wzgledu na mistrzostwa Europy w czerwcu...Wiem ze zaraz znajdzie sie 1000 za i przeciw ale w sierpniu i pogoda moze byc lepsza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domek, pokoj:

1.Raadek (2 osoby+pies)

2. FUBU (2 osoby)

3. marcin_plock (2 osoby)

4.maniek( 2+2)

5.Pavliq (2 osoby)

6. Dan (2i5 osoby)

7. Bury (2 osoby)

8.Italiano1980(jeszcze nie wiem ile osob ale samemu spac nie bede)

9. Mehow (2 osoby)

 

Namiot:

 

1. Majka (nie dlatego że domki kiepskie czy coś tylko dla mnie urlop to urlop w pokoju jak bym chciał siedzieć to bym w domu siedział )

2. nicekt

3. suzuki

4. maxtz

5. sinsemillaa + patrycja + ew. jedna osoba

6. leju_thc + ew. max 2osoby

7. Tomo (pewnie znowu wezmę namiot i pewnie znowu go rozbiję, ale i tak będę spał w samochodzie;P )

8. laurenth1981

9. slawa88 + 1

10. aeron + 1 propably

 

To i ja się wstępnie zapisze z żoną. Ale interesuje mnie do kiedy najpóżniej będzie można potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę za nią decydować :D

 

już się stało :P jadę z wami :D:P ;)

 

Nie zaczynaj tego tematu, bo wiesz co zaraz tutaj się stanie.

 

wiem, wiem :D

 

Jak będzie trzeba to przyjadę i na jeden dzień, trudno się mówi ;)

 

jakie trzeba, przymusu nie ma :D ważne co byś Ty chciał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zyciu sie nie dogadamy , jak tak dalej pójdzie.

Też tak myślę i dlatego ja żadnego terminu nie proponuję ( w sumie na tą chwilę to mi wszytko jedno)

Najlepiej niech Kamil zaproponuje ze trzy terminy i wybierzemy ten który będzie bardziej popularny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...