Skocz do zawartości

IV Piknik SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie że w końcu pojawiły się jakieś konkrety :)

 

Widać gołym okiem że jak jest ciepło to ludziom bardziej się chce... -zimowy piknik niestety nie wypalił :)

 

Teraz tylko ustalić konkretny termin i można się szykować.

 

Najgorsze że prawie wszystko wymontowałem z auta i nic mi nie gra :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie że nikt z południa nie "zapisał" się na listę ...może to jakaś wskazówka że to jednak za daleko ? Ja tam mogę się bujnąć ale dla "studenta" zrobić tysiak kilosów to już wydatek nie mały . Jak widać tylko prawie Warszawka się już zapisała ale wam to przecież jedno czy wpadną 200km w górę Polski , czy 200 w dół , czyli ...ja obstawiam jednak środek Polski jako miejscówkę Pikniku .

 

PS: każdy chce wypasiony ośrodek z jeziorem , atrakcjami itd. ale znając życie to czasu na takim pikniku nie ma na dokładniejszy odsłuch autek , a co dopiero leżakowanie nad jeziorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najbliższym spocie śląskim trzeba poruszyć sprawę "kto by jechał, a kto już teraz mówi że nie" ... no ale raczej Łódzkie powinno rozejrzeć się za miejscówką . Nie musi być wypasione ale bieżąca woda , ubikacje by się przydały ;) Już teraz nawet widać że większość preferuje namiot jako noclegownia , oczywiście zawsze jakiś hotel też się znajdzie w pobliżu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie deklaruję, bo w tym roku muszę odbębnić praktyki zawodowe. Nie wiem dokładnie kiedy będę je miał i w jakich terminach będę czasowy, więc postaram się dostosować, ale pewnie wyjaśni się na niedługo przed piknikiem. Jak by nie było będę starał się dojechać tak jak to zawsze do tej pory bywało :)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego majka, nie rozpędzaj się tak z tym ośrodkiem, tym bardziej z jakimiś firmami, poza tym na db to aut jest zawsze jak na lekarstwo - tu każdy raczej SQ...

 

 

@dan, przecież był zaproponowany ośrodek koło Częstochowy, więc o co chodzi?

 

Tak jak Jarek napisał, 1k km to trochę wiele, aby od tak sobie skoczyć posłuchać innych aut. Centrum kraju jest według mnie najlepsze. A ja zaproponuję pod samą Łodzią ośrodek w Wiśniowej Górze - dużo miejsca, plac na ognisko, domki nawet nawet, boisko, chyba jest nawet pole namiotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak widział bym strefowy piknik bez udziału aktywnego jakiejkolwiek firmy i tym bardziej jakiś oficjalnych zawodów.

 

Nadal obstawiam teren bliżej centrum polski tak by każdy miał w miarę możliwości blisko. Zwłaszcza mam nadzieje że dużo pojawi się osób z południa.

 

Niech formuła pikniku pozostanie jak do tej pory. Pełen luz, browarek, kiełbaska i wielogodzinne gadanie i słuchanie autek. Jak ktoś chce pierdnąć nie ma problemu termlab na pewno się znajdzie zawody SQ oczywiście ale na luzie.

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech formuła pikniku pozostanie jak do tej pory. Pełen luz, browarek, kiełbaska i wielogodzinne gadanie i słuchanie autek. Jak ktoś chce pierdnąć nie ma problemu termlab na pewno się znajdzie zawody SQ oczywiście ale na luzie.

:wink:

Pieknie to powiedziales :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj juz sie nie unos...

Fajnie jest miec kilka propozycji i sposrod tego wybierac a Ty swoim postem pokazales jakby tylko Twoja oferta byla brana pod uwage itd.

Sam wiesz ze trudno dogodzic kazdemu, ale mniejsza o to.

 

Po pierwsze to mozna by walnac ankiete z zeby ogarnac termin, i dopiero szukac miejsca.

Bedzie ankieta, bedzie termin, komu nie pasuje to trudno(nie dogodzisz kazdemu) i dopiero ruszamy z organizowaniem.

Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... dla mnie bo bliżej

Majka nie chodzi o to żeby Tobie było blisko,mi czy komuś tam innemu.Na strefie są ludzie z całego kraju,trzeba wybrać miejscówkę w centrum(sprawiedliwie dla każdego).

Oczywiście nie wykluczam innych lokalizacji.Ja np.chętnie wybrałbym się w góry,może Bieszczady.Był Wrocek,mazury to może dla odmiany coś w górach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się zorientować co i jak :

 

Pod Zgierzem Boruta Ośrodek Wypoczynkowy, Ustronie, łódzkie - Ośrodek wczasowy, Domek letniskowy, Ośrodek wypoczynkowy na Ziemi Łódzkiej nad jeziorem, w lesie :: w Ustroniu w łódzkim - Obiekty Turystyczne - Noclegi w Polsce

 

Po Zgierzem 2 miejsce - byłem tam na kilku imprezach. Generalnie chyba najlepsza opcja z moich propozycji - bardzo dużo miejsca. Dzierżązna - szkolenia imprezy integracyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...