Skocz do zawartości

IV Piknik SCA


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie sprzet macie w autach po klka tys a o 50zl placzecie :rozpacz: .Jak ktos nie ma miedzi to niech w domu siedzi :P Bez przesady To nie hotel 5-cio gwiazdkowy.To nie zjazd Emerytow tylko ludzi ktorzy na swoje hobby wydaja grube $$$$$.Jarek napisal ze wyjdzie min 35zl za domek za osobe gdzie przespisz sie taniej??Chyba na dworcu :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zwykle przepychanki i nerwy, czyli nihil novi na naszym forum, jeżeli chodzi o kolejny piknik.

Proponuję na razie zachować spokój, nie ma jeszcze dokładnego terminu i miejsca, a już wszyscy płaczą.

W zeszłym roku miałem za daleko na Mazury, nie miałem funduszy, ale nie wylewałem gorzkich żali na forum, tylko zamknąłem się, napisałem post, że mnie nie będzie i koniec.

 

Mała prośba:

 

Także błagam, nie chcesz, nie masz kasy, jest Ci za daleko, coś innego Ci nie pasuję, dupa Cie swędzi, przestać siać zamęt i nie wtrącaj się do tematu, skoro i tak nie masz ochoty przyjeżdżać, a tylko podku*wić innych na forum !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do mnie pijesz Radku

Napisałem ogólnie nie tylko do Ciebie.

W zeszłym roku miałem za daleko na Mazury, nie miałem funduszy, ale nie wylewałem gorzkich żali na forum, tylko zamknąłem się, napisałem post, że mnie nie będzie i koniec.

Z tego powodu plan jest taki żeby każdemu w miarę możliwości dać szansę(centrum kraju).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem na Afterze po ostatnim pikniku, ale jestem za tym miejscem. Był jakiś zlot koło Łodzi, był zlot na mazurach, teraz niech będzie bardziej na południe. Następny może być na północnym zachodzie Polski. Moim zdaniem miejscówka k. Częstochowy jest dobra i SPRAWDZONA przez naszych forumowiczów.

Nie mam zamiaru nikomu patrzeć w portfel, ale uważam że nie uwzględniając przypadków losowych, w tym momencie powinno się wiedzieć czy się chce i czy będą pieniądze na wyjazd na zlot, bo jest jeszcze parę miesięcy.

I jeszcze jedno... skończcie co niektórzy narzekać i nie myślcie tylko o sobie, przynajmniej w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna sprawa ...mianowicie musimy pamiętać, iż nasze spotkanie będzie się wiązać z muzyką i to czasem głośno puszczaną (pamiętne audi hehepacka) ;) Teraz sobie pomyślcie, że jesteście zwykłymi Kowalskimi nad jeziorkiem (ośrodek obojętny) , zapłaciliście za spokój, ciszę itd. , a tu w weekend zjawia się 30 aut z muzą na pokładzie i przez 3 dni "rozładowują akumulatory sprzęciorami" :) Nie chcę żeby np. po 2h grania przychodzi szeryf ośrodka i "koniec muzyki" . Ja muszę uprzedzić szeryfa już teraz w rozmowie i musimy dostać na piśmie(emailu) że nie będzie bólu jak muza będzie w sobotę grała od 9-22 ... to trzeba załatwić i tyle . Ten ośrodek w Bełchatowie organizował już spoty samochodowe , więc mniej więcej wie co może się spodziewać po miłośnikach samochodów i CA :)

 

 

Sprawa namiotów , to też na każdym polu są koszta (namiot i auto) , tak więc może się okazać że te 35zł to tylko 7zł (strzelam) drożej niż za namiot + auto . Ja wiem że wypad "pod namiot" to odskocznia od normalności (sam mam synka który do dziś wspomina spanie w aucie u Radka ;) ) , no ale może warto specjalnie dla spota SCA wysupłać 70zeta za 2 noclegi na osobę? W poniedziałek wieczorem będę wiedział ile i jakie domki są wolne , no i terminy jakie mają wolne . Wieczorem strzeli się trzydniową ankietę terminów i w piątek się oficjalnie ogłosi ... co , kiedy i jak . Potem trzeba by zrzutkę zrobić od "już chętnych" aby zaliczkować termin i po sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem miejscówka k. Częstochowy jest dobra i SPRAWDZONA przez naszych forumowiczów.

 

i jest raptem na oko jakies 40minut jazdy od Łodzi w porywach do godziny wiec moim zdaniem nawet polnoc nie powinna narzekac skoro centrum by im pasowalo. Nie marudzcie ludzie na odleglosc tylko bierzcie przyklad z italiano w zeszlym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że samych Was tutaj zostawić nie można bo się spinacie...

 

 

Panowie oficjalnie informuję, że miejsce mamy już dogadane wstępnie.

Będzie to tym razem miejscówka zaproponowana przez usera: Sinsemillaa

 

Co do terminy to zrobimy ankietę...

 

 

Prawda jest taka, że jak ktoś będzie chciał przyjechać to zrobi wszystko i czy to będzie 900 km czy 9 km to nie będzie marudził!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spamerzy się odezwali :P

 

 

Dobra ciśniemy konkrety!

Jestem zbyt zabiegany, aby pilnować wszystkiego...

 

Data! Panowie jakie weekendy proponujecie?

Bo oczywiście spot będzie jak zwykle 3 dniowy!

 

 

Nie chcę nic mówić, ale przed nami ciężki okres...

Musimy zrobić spot lepszy niż na mazurach, a tam było KOZAK więc musimy się postarać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtopując, wypada wspomnieć, bo uczyli mnie tego na studiach.

Wiarygodną (nie w 100%) prognozę pogody można określić na 48h wprzód, gdyż przewidywania pogody odbywają się na zasadzie analizy ruchu wiatrów. Najdokładniejsza prognoza (lotnicza) jest jedynie 3-godzinna, w celu pozostawienia maksymalnej wiarygodności, także ni chu... chu nie ma opcji przewidzieć prognozy na więcej niż kilka dni, no chyba, że wróżbitą i szamanom się to uda. Długoterminowe prognozy to jedynie komputerowe symulacje prognozowe ;)

 

PS. Wiadomo, piknik z roku na rok musi być coraz lepszy! Miejscówka Bartka mi pasuje, postaram się nie nawalić ;)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminek napisał i gra. :wink:

I jakoś nie widzę protestów i zażaleń, ach ma się tą władzę :P

 

A tak na serio to musimy kilka atrakcji wykombinować ciekawych...

Jest tam w ogóle jakieś jezioro czy coś?

Macie jakieś foty tej miejscówy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...