Skocz do zawartości

IV Piknik SCA


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam!

Jak wiadomo (chociaż może nie wszyscy wiedzą), poprzedni piknik odbył się w dobrym towarzystwie i świetnym klimacie Marózkowych lasów ;)

 

Czas leci nieubłaganie - nasuwa się pytanie: Co w tym roku? Działamy coś w tej sprawie.

Fajnie byłoby znów się spotkać, mam nadzieję, że na pewno w tym samym, lecz powiększonym składzie.

Przez rok wiele się zmieniło, na pewno nie będzie nam się nudziło.

 

Trzeba ustalić datę i miejsce. Czekamy na propozycje, ja już jeden pomysł mam (miejsce ubiegło rocznego Afterparty, czyli Władysławów - 25 km od Częstochowy w stronę Łodzi-Działoszyna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Śląsk pewnie będzie za , Warszawka też ale Pomorze już czuję że będzie się buntować ;)

 

Od siebie dodam że Barek znalazł naprawdę świetne miejsce , bo i miejsc parkingowych od groma, cienia przy sporym nawet upale również sporo , rzeczka do ochłody 200m dalej , bieżąca woda z łazienkami i wc (szt 3! ) , kempingi (szt 3) w razie braku własnego namiociku ... toż to same zalety ! No może to nie malownicze Mazury, no ale coś za coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie za wczesnym terminem byli przeciwko studenci, którzy walczą do końca czerwca, ale u mnie w W-wie ze względu na Euro, kończymy rok akademicki i sesję zasadniczą jeszcze przed nim, więc z mojej strony mógłby to być nawet jeszcze końcówka czerwca. Jak to wygląda w reszcie Polski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie za wczesnym terminem byli przeciwko studenci, którzy walczą do końca czerwca, ale u mnie w W-wie ze względu na Euro, kończymy rok akademicki i sesję zasadniczą jeszcze przed nim, więc z mojej strony mógłby to być nawet jeszcze końcówka czerwca. Jak to wygląda w reszcie Polski?

 

niestety ale

 

LETNIA SESJA EGZAMINACYJNA 25.06.2012 – 08.07.2012

 

dlatego ja na wszelki wypadek prosze w terminach pozniejszych, z reszta zapewne tylko w miastach-gospodarzach rok akademicki konczy sie wczesniej a reszta tyra jak zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Jaruś miałeś rację, że pomorze pogrymasi, sylwek fajek się ojarał i bredzi.

Ma teraz dużo zakrętów do przejechania, więc aby sprawę wyprostować,

To Panowie na Pomorze.

Miejscówek mnogo,

Tylko czy namioty czy domki.

Choć gdyby została ubiegłoroczna miejscówka to super.

W sumie po co zmieniać coś co dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...