Skocz do zawartości

IV Piknik SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no witam. w sumie nie włączam się z propozycjami ponieważ rok mam ciężki i nie miałbym co ogarniać:) jednak po kilku latach na forum(niestety z powodów pracy i szkoły kilka strasznie suchych bez udziału:( )zgłaszam się na każdą opcję. no chyba że w ostatniej chwili zachoruję lub coś się stanie że polecę z siankiem... nawet jeśli nie złożę sprzętu do lata to wpadnę się czegoś nauczyć od Was itp:) tylko sytuacja losowa mam nadzieje że mogła by mi przeszkodzić. a wierzę że ruszę wreszcie w to doborowe TOWARZYSTWO!!! więc obserwuję z boku temat i przymierzam się na lato. termin.... mi obojętny... pracę mam taką że ja zawsze wolne mogę manipulować:)

pozdrawiam i liczę na postęp i rozwój w temacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poszukajmy jeszcze innych miejsc. Głównie chodzi mi o to żeby główny piknik-spot forumowy nie zrobił się tylko dla jednego krańca polski. Może warto poszukać miejsca gdzie wszyscy mieli by w miarę równe odległości. Tak żeby możliwe każdy mógł pojawić się na pikniku. Przydał by się jakiś fajny kompleks wypoczynkowa z domkami i pokojami w centrum polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mikołajek mam niby 530km ale to prawie 10h jazdy ! Panowie tak jak wspominano to ma być spot SCA a z tamtych okolic to tylko M@riusz chyba jest :) Reszta aktywnych userów ma kilka setek do przejechania . Może coś bliżej centrum ?

 

aaa co do domku , to chętnie ale jakby co to "tam gdzie bus mój tam dom mój " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...