Skocz do zawartości

IV Piknik SCA


Rekomendowane odpowiedzi

Terminy - mnie pasuje obojętnie jak, ale gdyby się to odbywało u nas, to trzeba wcześniej zarezerwować domki (domki spółdzielniane od mamy z pracy).

Domków są 4szt. Warunki nie są cudowne, ale zawsze jest to dach nad głową.

W każdym domku kuchnia, łazienka (no luksus to to nie jest :P), ale cena - 50 zł za dobę od całego domku + prąd, wręcz zachęca.

W domku są 4 pojedyncze łóżka i jedno podwójne, 3 pokoje sypialne (w tym jeden zamykany). Można zsunąć dwa łóżka tak, że zmieszczą się na nich 3-4 osoby :)

Na śpiwór również jest miejsce.

Dookoła miejsca od groma na samochody i namioty (myślę, że 30 samochodów spokojnie wejdzie na całym ośrodku, który jest ogrodzony i zamykany bramą). Jedyną wadą jest jedna strasznie wredna sąsiadka, ale to da się załatwić (głównie chodzi o to, żeby nie hałasować po 22).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wybór należy do Was.

 

Wiadomo, dla niektórych bliżej, dla innych dalej, ale jak ktoś się uprze to i 600 km przejedzie, i dotrze na piknik (Italiano pomijam, bo on już jest rekordzistą :D )

 

Ja swoją propozycję już przedstawiłem, czekamy na resztę, lecz konkrety Panowie, bo czas leci bardzo szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marózek(moja działka) wiosną zamieni się w plac budowy.Chyba że nie dostanę zezwolenia a te jest już na dobrej drodze.Jeśli nie to zapraszam.

Jak by co to ja z żoną pojadę nawet w Bieszczady jak będzie potrzeba więc miejscówka mi obojętna aby warunki jakieś były..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tak sobie nostalgicznie oglądałem nasz III piknik i coś takiego znalazłem;

Sylwek

"Hi hi pasywne granie... aktywne życie to tygryski lubią najbardziej, co gorsze dalej "podtrzymuję klimat pikniku" :rotfl: .

Chętnie bym pojechał jeszcze ze dwa albo i trzy razy na taką imprę :super: .

Za rok jestem znowu choćby miał być w Zakopanem :super: ."

 

A niech tylko się sprubóje wymigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...