Skocz do zawartości

IV Piknik SCA


Rekomendowane odpowiedzi

Póki jestem osobą bezrobotną :P to termin jak dla mnie to wszystko jedno.

Chociaż jakoś bardziej sierpień do mnie przemawia, ostatnie dwa lata pokazały, że jednak ten miesiąc ma więcej słonecznych dni, niż deszczowy lipiec, ale jak na razie to ja się dostosuję.

Co do wycieczki do Mikołajek na 2-3 dni, to tak średnio taki hektar drogi jechać ;/

Centrum Polski wydaję się być najbardziej sprawiedliwym miejscem, zwłaszcza ten ośrodek co Tomek proponował wygląda ok, a co do noclegu to standard - nie ma to jak u siebie w aucie na tylnej kanapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kiedy by to nie było, zawsze komuś nie będzie pasowało, lepiej przystosować się jednostkom do ogółu niż odwrotnie, uważam, że administracja powinna zagrać krótką piłkę, np. drugi weekend lipca i niech każdy sobie organizuje czas, niech wybiera( w końcu całe życie to jeden ciągły wybór) imieniny cioci, urodziny brata czy piknik, pewne okoliczności mozna połączyć, np zabrać brata i pewnie żaden nie zapomni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę podzwonię po ośrodkach wymienionych w tym temacie (te bliżej środka , a nie mazury ;) ) i popytam jak się zapatrują na taką naszą imprezę , czy namioty nie będą problemem , czy jest parking na kilkanaście (oby kilkadziesiąt! ;) ) aut się znajdzie itd. . Jak się dowiem to dopiszę i zaczniemy działać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ankiety wynikał koniec lipca ... to tak na marginesie ... nagle widzę sierpień w przewadze, to gdzie Ci ludzie z lipca się podziali :P

 

Jak się dowiem to dopiszę i zaczniemy działać .

 

super, to może do tego czasu closed, co by nie było zbędnej dyskusji, jak nie wiadomo na czym się stoi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę podzwonię po ośrodkach wymienionych w tym temacie (te bliżej środka , a nie mazury ;) ) i popytam jak się zapatrują na taką naszą imprezę , czy namioty nie będą problemem , czy jest parking na kilkanaście (oby kilkadziesiąt! ;) ) aut się znajdzie itd. . Jak się dowiem to dopiszę i zaczniemy działać

 

BRAWO JAREK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping Stawy Jana na dzień dzisiejszy nie istnieje ... nie ma właściciela i nie ma z kim gadać , bo dopiero przetarg będą robić ;)

 

Ośrodek Boruta

 

Pasowałby im sierpień (np od 15 w święto ;) ) ale w tym ośrodku nie można nocować w namiotach , tylko w pokojach 3 osobowych po 25zł od osoby za dobę . Miejsc mają dość sporo bo nawet 110os w jednym budynku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowałby im sierpień (np od 15 w święto ;) ) ale w tym ośrodku nie można nocować w namiotach , tylko w pokojach 3 osobowych po 25zł od osoby za dobę . Miejsc mają dość sporo bo nawet 110os w jednym budynku .

To całkiem dobra opcja i szczerze, jak dla mnie w tej chwili nie wiem nad czym się jeszcze zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna

Osoba decyzyjna będzie w poniedziałek dopiero ale na dziś wiem że robią zloty np. Mitsumaniaków w zeszłym roku . Czy pozwolą na namioty tego nie wiem (poniedziałek) ale domek BRDA 6 os kosztuje 210zł za dobę .

 

 

PS: Bartek dowiedz się jak tam z terminami w tym ośrodku z afterparty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS: Bartek dowiedz się jak tam z terminami w tym ośrodku z afterparty .

Z terminami nie ma problemu, bo tam wszyscy rezerwiują tydzień wcześniej...

Gdyby byl termin, to już dawno miałbym zaklepany cały ośrodek, ale widać forum się dogadać nie może. Kamila dalej nie widać..

W tym tygodniu ustalimy termin a ja mogę zarezerwować domki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nad tym zeby zrobic w koncu ankiete z kilkoma terminami bo na poczatku wszystkim pasowal lipiec a tu nagle niby nikomu nie pasuje?

 

też właśnie się dziwię ...

 

jeżeli nie ma opcji na namioty itp to dużo osób odpadnie.... ja jak cośto od biedy 2 osoboty pokój lub domek w innym przypadku również dziękuję.....

 

panu pracującemu nagle brakło funduszy czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej wyjdzie miejscówka Bartka , namiot można postawić , żarcie we własnym zakresie , kibelki sztuk 3 , prysznice sztuk 3 (lub 4 bo do końca nie wiem czy tych domków było 3 , czy 4 ;) ), własny duży grill ...

 

Z opcją terminu i ankiety wstrzymajmy się do poniedziałku wieczora , bo będę już po rozmowie z tą babką w trzecim ośrodku . Jednak już widać że 25zł za nocleg to min , domek wyjdzie 35zł osobę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hellsin pan pracujący jedzie z żoną jak koś za 4ro osobowy domek dla 2 osób płacić to mam w 4 literach takie rozwiązanie a nie zamierzam dzielić domku ani tym bardziej pokoju z kim kolwiek skoro jadę z żoną....

 

tak jest przyjęte także w innych miejscach. swego czasu płaciłem nad morzem pokój 3 osoby dla 2 osób ... dlatego nie widzę w tym nic dziwnego, dla chcącego nic trudnego :)

 

tam to nie bo za daleko...

 

mi to lotto, ale ja myślę o innych, nie tylko o własnej du***.

 

Namioty są ok dla chcących przyjechać jeśli nie mają $$$ i dobrze to rozumiem, bo sam kiedyś byłem studentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do mnie pijesz Radku, to tak się składa, że w zeszłym roku byłem notabene na walizkach, fakt przeciągnął się mój wyjazd, zdarza się. W tym roku znajdę czas na zlot, jeśli będę w kraju w czasie jego trwania, choć bym miał jechać z kim innym na niego, bo z moim autem będzie zapewne różnie :D

Osobiście czekam tylko na termin, bo miejsce w moim odczuciu powinno być dogodne dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...