Skocz do zawartości

Peugeot 206 by Ancymon


ancymon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 664
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to pokaż co tam masz pod tą przykrywką z wiatraczkami bo zabudowę znam :wink:

 

Pod przykrywką bez zmian póki co (fotki dodam jak sprzątnę resztę śmieci z bagażnika) - hajendowy rozdzielacz Dietz'a, dwa zapki (Z50C2 i Z300S2VX) i H600 + tymczasowo zwrotki od UP36.

 

Mały Zapek pędzi przód i radzi sobie z tym zaskakująco dobrze, ale to rozwiązanie tymczasowe, póki nie kupię czegoś dla Aliante (w tej chwili Z300S2VX w mostku go pędzi i sobie radzi).

 

eszcze materiał na oparcie , no i parapety aż się proszą o czarny kolor

 

O tym nie pomyślałem (bo wygląd mało mnie interesuje), ale że nakład kosztów/prac niewielki, to może i bym tak zrobił. Dzięki za sugestię :)

 

Widzę, że u Ciebie też się ładnie ta zabudowa prezentuje

 

Bardzo ładnie, ekstra pasuje (czapka z głowy panie Radku) i jestem więcej niż zadowolony.

 

jak Ci się podoba naleśnik.

 

póki co stestowałem go tylko na ayowych fajerwerkach i wow :)

 

Ancymon wykonał dobry ruch z tą zabudową nie ma jak gotowiec szyty na miarę

 

dokładnie - bardzo mi się podobała, była okazja - musiałem skorzystać, mimo że finansowo totalnie mi to nie pasowało w tym miesiącu :)

 

Jakość wykonania jest bardzo dobra, zarówno zabudowy jak i skrzynki do Aliante.

 

 

 

Oprócz tego udało się wczoraj podłączyć zmieniarkę (CHA-S624), która zaskoczyła mnie szybkością i sprawnością działania (dzięki Łukasz - super sprzęt, tego mi brakowało :) I nie trzeba było żadnej rzeźby z optykiem, wystarczyło... rozkręcić końcówkę, ale ktoś musiał na to wpaść :wink: ).

 

 

Potrzebuję jeszcze rozgałęziacza Alpine (400 albo 410), bo w tej chwili muszę przełączać zmieniarka/KCA-420i (pal licho muzykę nawet, ale ładowanie + nawigacja głosowa przez radio, bardzo mi się przydają),

 

Do zrobienia zostało:

 

- skończyć słupki + flock

- kupić piec dla Aliante

- poprawić lekko drzwi (dystanse dodatkowe + rzeźba z boczkiem i maskownice)

- modyfikacje bagaznika zgodnie z sugestiami hehepacka

- punkt najważniejszy - strojonko pasywne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haahah ile to juz idzie ??

 

długo za długo :)

 

Polecam A6 ( leży chyba sylwkowy u emajla )

 

już nie leży, miałem go kupić, ale pojawiły się inne wydatki i jako że był najmniej potrzebny - zrezygnowałem. Nie wiem jednak czy nie poszukam jakiegoś Zapka, tak ładnie się te dwa białaski prezentują, że dokupiłbym im trzeciego :)

 

Tylko nie jedz do kolesia co się nazywa lklukasz , strasznie partoli ....

 

Z Łukaszem rozmijamy się czasowo ciągle :D ale kiedyś go w końcu wsadzę do puga :)

 

Zapytaj szafy gdzie kupował kocyk z klejem,łatwo ogarniesz oparcie siedzenia.

 

Tak też uczynię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie zrobiona zabudowa, przyznam się, że staneca tematu jakos nie sledzilem to i zabudowy nie widziałem, ale teraz już mam o niej wiedzę. podoba mi się, że mimo wsadzienia tylu klocków do tyłu "dalej jest bagażnik" :)

 

Później dodam więcej fotek, ze sprzętem w środku aczkolwiek obecnie jest stan przejściowy i nie wygląda to jakoś super... Ułożone będzie na tip top, jak dojdzie piec na suba i zwrotki, bo póki co niewiadomo jeszcze jaki będzie układ i szkoda się bawić w układanie kabli etc.

 

Miałem kupować A6 do Aliante, myślałem też o innych podobnych piecach, ale dojrzewam do decyzji o tym, że chcę mieć tylko Zapki i chyba tak poszukam rozwiązania. Wydaje mi się, że Z300S2VX radzi sobie z naleśniorem, pytanie o ile lepiej mogłoby być pod mocniejszym/lepszym piecem (tu chyba po prostu wsadzę obeznanych z tym subem do samochodu i poproszę o recenzje :) )... W takim wypadku dokupiłbym drugą "trzysetkę" na WF i byłoby po problemie...

 

hmmm

 

http://i.imgur.com/V0YPn.jpg

 

http://i.imgur.com/XjPUi.jpg

 

http://i.imgur.com/RRdx8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...