Skocz do zawartości

Peugeot 206 by Ancymon


ancymon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


Chodziło mi o wybrzmiewanie szybkie, wtedy kiedy powinno być szybkie, a nie jako generalną zasadę pracy głośników. Wcześniej, na wszystkim co grało w pugu, ta gitara w Patience, przeciągała się się jak flaki z olejem bleee ;) 

Chyba  że tak. Mówiąc wybrzmiewanie, ja mam w głowie perkusję. Osobiście walczę już od bardzo dawna z długością wybrzmiewania Hi-hatów i Crashy. Jak na razie słyszałem jeden system samochodowy, gdzie to było na prawdę zbliżone do rzeczywistości, ale reszta jego grania mi średnio podchodziła (głównie brak życia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 664
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wpadłem tylko na chwilę podziękować Laserowi za ogarnięcie klemy - przejął robotę i tak się wkręcił, że nie dało się go oderwać - "dlaczego ancymon stoi obok auta, a laser robi za niego?" :D 

 

W końcu mam ładnie + poprowadzony - fotki przy weekendzie, bo teraz brak czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hej

 

nie było mnie tu długo, od ostatniego razu nic się w aucie nie zmieniło do dziś (odpuściłem forum przez wiadomą akcję, mam  problemy zdrowotne związane ściśle z nerwami i stresem, musiałem na chwilę odpuścić)... a zmieniło się kiepsko, bo zgubiłem (albo ktoś mi wyjął z plecaka) panel od radia... Jako, że radio bardzo rzadkie na naszym rynku (Alpine CDA 7949JG) - gdyby ktoś gdzieś widział w sprzedaży, proszę o informację...

 

Panel zgubiłem razem z pokrowcem Alpine, ciemnogranatowym... 

 

Tak wygląda zgubiony panel:

http://i.imgur.com/J5N0Y.jpg

 

http://i.imgur.com/2stdY.jpg

 

Reszty spraw nie odpuściłem - wrócę jak się wyleczę (wrzody i chirurgiczny zabieg), na pewno na rozpoczęcie sezonu.

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jako, że radio bardzo rzadkie na naszym rynku (Alpine CDA 7949JG) - gdyby ktoś gdzieś widział w sprzedaży, proszę o informację...

W Szczecinie jedno takie jest z uwalonym laserem ( wersja JG zapytam czy jest na sprzedaż panel )

Reszty spraw nie odpuściłem - wrócę jak się wyleczę (wrzody i chirurgiczny zabieg), na pewno na rozpoczęcie sezonu.

 

problemy zdrowotne związane ściśle z nerwami i stresem, musiałem na chwilę odpuścić

Tylko wiesz że stres nie ma na to jakiegokolwiek wpływu ? Tak dopisuje bo jak CI powiedział to twój lekarz to zmień go czym prędzej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie jedno takie jest z uwalonym laserem ( wersja JG zapytam czy jest na sprzedaż panel )

 

z góry dzięki.

 

 

Tylko wiesz że stres nie ma na to jakiegokolwiek wpływu ? Tak dopisuje bo jak CI powiedział to twój lekarz to zmień go czym prędzej .

 

lekarzy przerobiłem już kilku, dwa tygodnie temu ubezpieczyłem się w końcu prywatnie (Enel) i mam nadzieję, że trafię w końcu na fachowca, a nie "fachowca".

 

Kuracje antybiotykami też już przeszedłem (trzy różne kombinacje :/), po ostatniej gastroskopii powiedział lekarz że czeka mnie zabieg, ale nie do końca mu ufałem no i miałem dosyć czekania na wizyty, stania w kolejkach i 7 miesięcy (tak tak, to nie żart) na badanie, które trwa 20min. (gastroskopia wspomniana), więc się ubezpieczyłem ergo zmieniam lekarza (mogę Ci nazwisko podać, może coś wiesz -  to chyba małe środowisko, jeśli jesteś w temacie ;) ).

 

btw. ciekawy podpis, właśnie zauważyłem ;) przeczący chęci pomocy ;)

 

ps: z tym stresem to nie wiem... problemy zaczęły się tuż po śmierci taty, w okresie który był dla mnie bardzo ciężki, może to przypadek, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuracje antybiotykami też już przeszedłem (trzy różne kombinacje :/), po ostatniej gastroskopii powiedział lekarz że czeka mnie zabieg, ale nie do końca mu ufałem no i miałem dosyć czekania na wizyty, stania w kolejkach i 7 miesięcy (tak tak, to nie żart) na badanie, które trwa 20min. (gastroskopia wspomniana), więc się ubezpieczyłem ergo zmieniam lekarza (mogę Ci nazwisko podać, może coś wiesz - to chyba małe środowisko, jeśli jesteś w temacie ;) ).

Znam wielu gastrologów w PL nie ma ich dużo , właśnie byłem w czwartek na konferencji dotczącej eradykacji helicobakter pylori i metod nowoczesnego leczenia . Czasami zabieg jest konieczny , ale to w przypadku złego leczenia ( zazwyczaj ) bo ta bakteria  dobrze leczona wykazuje około95% wrażliwości na antybiotykoterapię czystą amoksycyliną w połączeniu z inhibitorem pompy protonowej i metronidazolem  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe czy panel nie pasuje od kaseciaka...wygląda identycznie.

 

a jaki jest model tego kaseciaka? 

 

Ja tego radia i tak głównie jako sterownika zmieniarki używałem ostatnio (miewa problemy nawet z oryginalnymi płytami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znam wielu gastrologów w PL nie ma ich dużo , właśnie byłem w czwartek na konferencji dotczącej eradykacji helicobakter pylori i metod nowoczesnego leczenia . Czasami zabieg jest konieczny , ale to w przypadku złego leczenia ( zazwyczaj ) bo ta bakteria  dobrze leczona wykazuje około95% wrażliwości na antybiotykoterapię czystą amoksycyliną w połączeniu z inhibitorem pompy protonowej i metronidazolem  .

 

Teraz idę do p. Michała Kożucha.

 

Mam zmiany na dwunastnicy i żołądku, z dosyć ostrymi objawami (codziennie rano wymiotuję np. + zgaga, która potrafi dokuczać nawet przy zażywaniu controlocu, helicidu etc.)...

 

Brałem trzy kombinacje leków (ale nie pamiętam wszystkich nazw antybiotyków, na pewno w jednej był Duomox czy coś takiego), trochę wtedy zlewałem ten temat, a teraz wziąłem się na poważnie (bo i objawy poważniejsze, a i trwa to już parę lat)./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wcale nie , po prostu rozbawił mnie ten tekst

 

mnie z perspektywy czasu trochę też, ale różne rzeczy człowiek w emocjach robi/pisze/mówi etc. ;) I mimo, że całej tej sprawie nie nadaję rangi, która mogła się przyczynić do problemów ze zdrowiem (mam poważniejsze - kryzys w branży, potworny - dotknął mnie już konkretnie), to po prostu na jakiś czas odpuściłem za namową chłodniej myślących ;) Ja to w gorącej wodzie kąpany, jak gówniarz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Brałem trzy kombinacje leków (ale nie pamiętam wszystkich nazw antybiotyków, na pewno w jednej był Duomox czy coś takiego), trochę wtedy zlewałem ten temat, a teraz wziąłem się na poważnie (bo i objawy poważniejsze, a i trwa to już parę lat)./

Duomox to czysta amoksycylina , wiem o co chodzi , nie możesz tego zlewać , bo to prowadzi do poważnych powikłań , ale pewnie to Ci powiedział już twój lekarz . Teraz już troszkę za późno na Controloc i helicid , po zabiegu dostaniesz na pewno osłonowo znów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, bo zgubiłem (albo ktoś mi wyjął z plecaka) panel od radia... Jako, że radio bardzo rzadkie na naszym rynku (Alpine CDA 7949JG) - gdyby ktoś gdzieś widział w sprzedaży, proszę o informację...

 

Jest jedna taka sztuka, ale stan mocno średni. Laser padnięty. Microstyki volume'a na panelu padnięte. Ale odpalić odpalisz i pilotem można sobie sterować głośność.

 

Jak coś to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mehow - dzięki za propozycję, ale chyba nie mam tyle cierpliwości żeby się bujać z pilotem etc. Jestem wygodnicki i szczerze mówiąc, to co mnie dosyć mocno denerwuje, to fakt, że i tak chciałem to radio sprzedać, ze względu na to że czyta słabo płyty, a zmiana płyty w zmieniarce to koszmar...

 

Chętniej bym sprzedał komuś "plecy" niż kupował nowy panel, a przejściowe radio i tak będę musiał kupić...

 

Czekam jeszcze do końca tygodnia, ponieważ miejsce gdzie mogłem stracić panel jest ograniczone terytorialnie mocno, wierzę że może się znajdzie/odkupię od znalazcy. Gdyby wpisał w google model radia z panelu, powinien  na mnie trafić...

 

Dzięki za propozycje Panowie, ale chyba za 9861 się rozejrzę. Patrzę co jest w miarę tanie, ma optyka i czyta normalnie płyty (bo chyba 7944 ma takie same problemy, jak moje 7949?)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...