Skocz do zawartości

Peugeot 206 by Ancymon


ancymon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 664
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tu masz wybór:

Głośniki - wysokotonowe - Kino domowe, głośniki, kolumny - STX polski producent

 

Ze tam mam wybor to ja wiem, ale jak sa takie eksperymenty na wooferach to moze i jakis ciekawy nisko ciety tweeter sie pojawi dedykowany do CA :wink:

 

Ja tam poczekam na wersję 4R, choć średniako-tweeter jest na 8R, tak więc

 

Ktory model masz na mysli? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tam mam wybor to ja wiem, ale jak sa takie eksperymenty na wooferach to moze i jakis ciekawy nisko ciety tweeter sie pojawi dedykowany do CA :wink:

 

Pojawi się pojawi.... A może już jest? Tylko się testuje? :wink2:

Ale po co klepać o czymś co dopiero być może się "tworzy"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Truck ale tajemniczy jestes ;)

 

No toć dyplomatycznie, wyszedłem z pytania... Bo jak bym wcale nie odp to by było "tajemniczy", a skoro nie gotowe w 100% to po co mam wybiegać przed szereg i mówić ,że już są?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja jestem głuchy i nieosłuchany. Pawłowi (Pavliq) się bardzo podobał, widocznie nie moje granie.

 

podobały się i dalej się podobają ;)

ja też głuchy, ale ten tw gra naprawdę nieźle, takie np. mt23 zostaje daleko w tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

miesiąc później... zieeew... :wink:

 

audio stoi w miejscu, jutro oddaję do pana instalatora, na dłużej :wink: pug w międzyczasie dostał całe nowe zawieszenie z przodu, teraz dostaje lepsze hamulce, przewody w oplocie itp. a od piątku bierzemy się za granie.

 

Z tego co wiem pan Instalator jeśli chodzi o zdjęcia dysponuje tylko kalkulatorem, więc najbliższe spaj foto w przyszłym tygodniu :]

 

Będą słupki, drzwi na przysłowiowy beton, zabudowa i inne takie - postaram się wpadać żeby pomóc i wtedy będą fotki.

 

Podsumowując - ss d3004/60200, helix p203, stx awx pod 7949jg+H600 i Zapkami Z50C2 i Z300S2VX. Zobaczymy co z tego wyjdzie, trzeba kupić jeszcze sub + mono dla niego, chciałbym też Zapka - i tu pytanie, jest coś godnego polecenia z ichnich mono? :) sporego mocowo, bo rozważam dwa warianty suba/ów, obydwa potrzebujące rozsądnych watów :wink:

 

Czyli chodzi o Emila ?

 

na to wygląda, ale wkład w rozwój miało już parę różnych osób, taki rudy kundel wyjdzie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLS A6 nie wystarczył by ?

 

dlaczego akurat A6? :wstyd: tak serio - wszystko wchodzi w grę, ale póki co jeszcze nie wiem którą z opcji wybiorę (po cichu szukam kogoś z u-dimem naleśnikiem nowym, najchętniej 12" żeby posłuchać) dlatego pytanie luźno rzucone o mono Zapka, miałbym piece jednej firmy :)

 

 

Weź HiFona lub RF-a

 

 

a konkretniej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież wiem, że bury sprzedaje - przeglądam zarówno giełdę jak i allegro. Tyle, że buremu się spieszy, a ja chcę suba+piec kupić za miesiąc, bo jak wspomniałem - robiłem suba mechanicznie, a i teraz wydatki na maty, kable, że o strojeniu nie wspomnę :wink: budżet jest policzony i sprawę suba zostawiam na koniec. Miałem DLS'a W610 w br, podobał mi się, ale chcę czegoś więcej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...