Skocz do zawartości

Peugeot 206 by Ancymon


ancymon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 664
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja miałem okazje posłuchać 212 niedawno w Łebie :)

Z tego co opowiadał własciciel grał w 35 l CL i wzrokowo by sie to zgadzało :)

Dośc szybko i punktualnie ale zejscie raczej przecietne.

Z tego co opowiadał to skrzynia wymaga bardzo solidnego wypełnienia przy litrazu jaki on miał. (nie zagladałem do srodka).

Odsłuch bardzo krótki bo koleś zapotkany na parkingu.

Pozdrawiam Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są sugerowane obudowy (netto):

ProX-210 - http://www.caraudios..._210_manual.jpg

ProX-212 - http://www.caraudios..._212_manual.jpg

 

dzięki :)

 

Ja miałem okazje posłuchać 212 niedawno w Łebie :)

Z tego co opowiadał własciciel grał w 35 l CL i wzrokowo by sie to zgadzało :)

Dośc szybko i punktualnie ale zejscie raczej przecietne.

Z tego co opowiadał to skrzynia wymaga bardzo solidnego wypełnienia przy litrazu jaki on miał. (nie zagladałem do srodka).

Odsłuch bardzo krótki bo koleś zapotkany na parkingu.

Pozdrawiam Tomek.

 

dzięki za opinię :)

 

Dlatego myślałem o BR, muszę z mądrzejszymi pogadać żeby się dowiedzieć która skrzynka byłaby optymalna pod moje granie, a może jakiś inny przetwornik :wink: albo kilka :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz chcial to mozesz posłuchac u mnie jak gra aliante 10 w skrzynce ok 20l closed pod VRX 1500 jak uda mi sie go podlączyc.

 

A tak apropo czy ktoś wie jak podlączyć jeden głośnik 4 ohm pod VRXa?

bo w instrukcji nie ma opisu na 1 głośnik (są na 2 4 ohm lub jeden 2 cewkowy)

Czy podlaczyć po prostu go pod prawy kanał czy moze + prawy a - lewy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ancymon popytaj chłopaków jak sprawował się mój Aliante 10" w zamkniętej 21L pod dls A6 , wszyscy stwierdzili żę jest dużo zejścia i gra tłusto i szybko , jak nie aliante

 

ja niestety muszę sam posłuchać, bo wiem że np. z emilem mamy zupełnie różne uszy. Jego Vega np. to zupełnie nie to, czego ja szukam. Za twardo etc. a jemu się podoba... To samo na górze z np. AMAmi BL29, czy moimi D3004/60200 - całkowicie odmienne opinie mamy :)

 

jak bedziesz chcial to mozesz posłuchac u mnie jak gra aliante 10 w skrzynce ok 20l closed pod VRX 1500 jak uda mi sie go podlączyc.

 

chętnie :) Póki co nie załatawiłem sobie jeszcze samochodu zastępczego i będę jeździł komunikacją miejską, ale jak Pug wróci chętnie posłucham.

 

Ancy mój rm lezy u emila

mozesz posluchac

tylko, ze to tylko 8"

 

bardzo chętnie :) dziś będę, może się uda :)

 

 

Nadal szukam Prox'a 210/212 gdyby ktoś coś słyszał :)

 

Póki co, z tego co słyszałem, najbardziej podobało mi się w kwiatkowozie, jeśli chodzi o sub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

yeee pierwsze foto z pola bitwy:

 

http://i.imgur.com/K7qC0.jpg

 

 

Robimy solidnie drzwi(rzeźba od nowa :D ), czyli druga warstwa maty na zewnętrzną część (STP GOLD na już leżącą dziwną sztywną matę, której nikt nie rozpoznał jeszcze :wink: ) i to na co wskazują gargamelowe palce, czyli wycięcie blachy, która a) stała na drodze fali z głośnika na powierzchni paru cm2 b) uniemożliwiała instalację AWX'ów. Damy też więcej blachy, więcej wkrętów, więcej mat od wewnątrz, mięsnego jeża za woofer i cieniutką piankę + pastę braxa na boczek.

 

Stay tuned :ph34r:

 

p.s: samochód i tak nie zagra, czemu? Widać na zdjęciu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co, z tego co słyszałem, najbardziej podobało mi się w kwiatkowozie, jeśli chodzi o sub.

 

Alliante w BR :) wiem kto ma 2 sztuki takich (tylko skrzynkę trzeba wystrugać)

 

Teraz w ultra małym klozecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem, że w klozecie i że daję radę również :) Może uda się gdzieś Cię złapać ;)

 

Puga odbieram dopiero po urlopie czyli w okolicach 20-25sierpnia :)

 

Alliante w BR wiem kto ma 2 sztuki takich (tylko skrzynkę trzeba wystrugać)

 

to już chyba na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

podobno pojawią się dziś tu jakieś zdjęcia :ph34r:

 

 

powoli do przodu, małymi krokami... na warstwę dziwnej, sztywnej maty trafiła druga warstwa + mięsny jeż. Tym razem STP GOLD. W sumie wszystko będzie doklejane goldem :)

 

http://i.imgur.com/dvlrg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążysz ogarnąć auto do 2018 roku? :rotfl::wink:

 

wątpię :wink:

 

Tak serio - jutro wyjeżdżam na urlop, jak wrócę zostanie tylko flock słupków + strojenie :wink: no i suba mam rezerwowego, a nie docelowego...

 

będzie jakieś 5 tygodni bez puga łącznie :( a jak policzyć wcześniejsze wizyty u mechanika to z 8 ;)

 

Po prostu zapadła decyzja, że auta nie będę sprzedawał i zostanie w rodzinie/hoduję klasyka w związku z czym przechodzi gruntowny remont :)

 

W zasadzie oprócz części zasadniczych typu skrzynia biegów/silnik (które są w dobrej kondycji) wszystko jest/będzie nowe i wysokiej jakości :) Będzie też nowy lakier i wnętrze, ale to już na wiosnę, w międzyczasie zapewne pojawi się inny samochód do jazdy codziennej, w którym bogatszy o doświadczenia z puga, też coś podłubię :)

 

 

 

Emil - czyli ta poprzednia warstwa jeszcze została? heh, w końcu te drzwi nabiorą masy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil - czyli ta poprzednia warstwa jeszcze została? heh, w końcu te drzwi nabiorą masy :wink:

 

Pomijając to ,że zawiasy trochę dostają w kość(ale przecież raz na parę lat można je wymienić) to ja lubię dźwięk dobrze wytłumionych drzwi przy zamykaniu to miłe dla ucha.. puhhh a nie jak w blaszany bębęnek... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...