Skocz do zawartości

Peugeot 206 by Ancymon


ancymon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 664
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

btw. czy jest ktoś, oprócz samego Mehowa (jego już męczyłem) kto słuchał jego zestawienia w Mercedesie, o tego:

 

Dołączona grafika

 

?

No jedno z lepszych zestawien, sam mam d3004 juz troche dluzej zreszta niz w tym C-klasse

 

Zdecydowanie , jeśli masz taką możliwośc to na basie VRX go zje

znaczy sie miesa wiecej czy rowniez szybkoscia i zroznicowaniem vrx zje AA? Na all jest jakis porysowany VRX za 1.5kzl - warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jedno z lepszych zestawien, sam mam d3004 juz troche dluzej zreszta niz w tym C-klasse

 

też z p203?

 

pytanie jeszcze jak się z awx'em zgra, ale jestem dobrej myśli :)

 

Gorzej że nie mogę dopaść KCA-400c w ludzkiej cenie i odpada mi ładowanie telefonu/głośnomówiąca navi/flac albo zmieniarka, a 7949jg ma problemy z czytaniem wszystkiego co nie jest oryginałem... I np. nagrywane płyty testowe Dynaudio nie śmigają, mimo kilku prób wypalania na różnych sprzętach/płytach. Pozostają mi jeszcze JVC, które podobno ten model radia lubi, ale jeszcze nie kupiłem. Póki co chyba zmieniara pójdzie do schowka i będę przełączał ręcznie ainet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też z p203?

 

pytanie jeszcze jak się z awx'em zgra, ale jestem dobrej myśli :)

nie, mam gradienty ale na razie w pudelkach :D p203 moze kiedys zagoszcza, zestaw bardzo fajny chociaz nie kazdemu to pasuje, szczegolnie tweeter.

Moze oczywista rada, ale sproboj nagrac samplery z najnizsza mozliwa predkoscia jakims programem co wymusza to na nagrywarce, najlepiej na stacjonarnym kompie bo nie wiem czy szufladki sobie radza z predkosciami ponizej 8x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze oczywista rada, ale sproboj nagrac samplery z najnizsza mozliwa predkoscia jakims programem co wymusza na nagrywarce najnizsze predkosci

 

tak robiłem i to nawet na osławionej Yamaszce... Takie radio, hamerykańce piszą że czyta praktycznie tylko te jedne płyty JVC, zobaczymy :)

 

Zmieniarę chcę mieć tak czy tak i trzymać w niej ulubione oryginały, żeby nie przerzucać płyt co chwilę.

 

Jeśli chodzi o sub/piec bardzo chciałbym usłyszeć tego u-Dima nowego. Ma być tłusto i w miarę szybko, przy rozsądnych rozmiarach, a nie chcę Aliante bo to znów byłby krok w stronę drugiego forumowego 206 ;)

 

Dziś odbieram puga z nowym układem hamulcowym i oddaję w ręce emila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chcę Aliante bo to znów byłby krok w stronę drugiego forumowego 206 ;)

:)

 

:wink: A swoją drogą, Aliante 10 w tym aucie w skrzyni closed nie schodzi jakoś nisko, ale to bardziej wina akustyki auta a dokładniej jego kubatury (zbyt małej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktorego u-dima? RM? z aliante chyba ciezko o "tlusto" :P

 

http://www.caraudiosklepy.pl/u-dimension-prox-212-p425.html

 

A swoją drogą, Aliante 10 w tym aucie w skrzyni closed nie schodzi jakoś nisko, ale to bardziej wina akustyki auta a dokładniej jego kubatury (zbyt małej).

 

ja myślę o br raczej, ale to jeszcze zależy od głośnika, na pewno poprzebieram....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni nalesnik od u-dim'a (RM) to bardzo fajny glosniczek, punktualny (testowany w rocku glownie) a kiedy byla potrzeba to na snoop doggu potrafil niezle zatrzasc w kombi wiec moze nim sie sprobuj zainteresowac? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni nalesnik od u-dim'a (RM) to bardzo fajny glosniczek, punktualny (testowany w rocku glownie) a kiedy byla potrzeba to na snoop doggu potrafil niezle zatrzasc w kombi wiec moze nim sie sprobuj zainteresowac? :)

 

Dlatego chcę nowego koniecznie posłuchać i to najchętniej w 12" :wink:

 

Z punktualnością całkiem nieźle, jak byś był zainteresowany to na spocie możesz posłuchać.

 

jeszcze nie udało mi się dojechać na spota - niedziela to zły dzień dla kierowców :wink: póki co tylko mini spoty w Markach :wink:

 

Prawie jak u Gargamela

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oczekuję, wystarczy że nie będzie z nią kiepsko :wink: Słuchałem jednego Aliante w BR i taki poziom punktualności by wystarczył :)

 

Poza tym, o BR pisałem w odniesieniu do 10". Nowego Prox'a chciałbym posłuchać i w BR i w CL, może się uda :) Najchętniej 10" i 12", ale zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym to tego rm'a to bym w zamknietej widzial

 

Łukasz, ja mówię cały czas o serii Prox model 210/212, ale też pewnie w zamkniętej go widzisz?

 

Co do BR - jak pisałem, w Audi podoba mi się Aliante w BR, taki poziom punktualności wystarczy, więc do Ery nie trzeba wcale się wybierać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że alika skreśliłeś ze względu na popularność :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

nawet nie chodzi o popularność ogólnie, tylko drugiego puga :wink:

 

no i o... cenę :) Prox 212 to w detalu nówka 999zł...

 

btw. jakiej to skrzynki potrzebuje (objętościowo) mniej-więcej, dla BR i CL?

 

 

 

DANE TECHNICZNE:

  • Średnica: 313,3 mm
  • Moc RMS: 400 W
  • Moc Max: 600 W
  • Impedancja: 2x2 ohm
  • Fs: 37,34 Hz
  • Qts: 0,61
  • Vas: 53,16 L
  • SPL (1W/1m): 87,8 dB
  • X max: +/- 6,0 mm (w jedną stronę)
  • Qms: 4,55
  • Qes: 0,70
  • Mms: 99,29 g
  • Głębokość: 86,0 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem, że pomyłka w nazwie - a tak na rzut oka potrafisz określić pojemność dla niego?

 

Szkoda że nie potrafię nic z tych parametrów wywnioskować, braki w teorii :/

 

Naleśnik za jakieś 7-8 stówek o czym doskonale wiesz.

 

nie wiem o co chodzi, serio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...