Skocz do zawartości

Sinoff - mydło i powidło


Sinoff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Z moimi degolcami radzi sobie lepiej niż dobrze :)
Nieodczuwam niedostatków mocy :hyhy:

Nie wątpię :) Ja nawet parametrów swoich wooferów nie znam, jakie by nie były. Jak już miałbym porównywać, to dużo bliżej im apetytem na prąd do Masterow niż do SP.

 

 


może podzieli się wrażeniami.

Byłoby miło :)

 

 


Sinoff - moge uzyczyc 175.2 jesli chcesz sprawdzić na własnym systemie.

Doceniem Twoją propozycję, tym bardziej że tych wzmaków wielu na polskim rynku nie ma ale jak bym wzmaka Twojego zapiął to już raczej bym go nie chciał odpinać :)  I to jest mój podstawowy problem, muszę poszukać jakiejś ładnie utrzymanej sztuki i najlepiej za całkiem małą kasę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 826
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Doceniem Twoją propozycję, tym bardziej że tych wzmaków wielu na polskim rynku nie ma ale jak bym wzmaka Twojego zapiął to już raczej bym go nie chciał odpinać :) I to jest mój podstawowy problem, muszę poszukać jakiejś ładnie utrzymanej sztuki i najlepiej za całkiem małą kasę :D

 

hehe tak jak z pewnym 120.2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Waszym zdaniem ESX od Zeda wypada przy Zapco Studio? :wink:

 

Tak jak Hellsin gada - testów nie było ale... :)

Po forach kąży opinia, że jest "studio" i jest "pińceta", to pewnie opinia tych którzy testowali i pewnie nie bez powodu tak granie Zapco określili.

A przy siwych ESX-ach Mantza dla mnie takich rozbieżności już nie ma między poszczególnymi modelami serii. Jakościowo poszczególne modele odbieram je jako bardzo zbliżone do siebie a różne oferowaną mocą.

Myslę, że i Zapco i ESX są na tyle dobrymi i uznanymi projektami, że nie sposób oceniać ich kryteriami lepsze/gorsze, a co najwyżej można się doszukiwać tego, który podpasuje lepiej do konkretnego systemu.

A Ty sobih jak je wzajemnie względem siebie oceniasz?

 

 

przyturlam się na odbiór 8.4 to przygarnę 60.4 na testy z chęcią :D

A bardzo Cię proszę :) ale zamiast 60.4 będzie luźny US Acoustics 4080, brzmienie i moc podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A bardzo Cię proszę :) ale zamiast 60.4 będzie luźny US Acoustics 4080, brzmienie i moc podobne.

 

nie no, ja raczej potrzebuję 60.4, bo jak to nie będzie to, to 120.2 idzie do żyda na 100% ... gorzej jak to będzie to :D

 

 

 


Hellsin a jako że mnie zignorowałeś w pw... to 8,4 ląduje u mnie :P

 

spoko, tylko go nie zakatuj i do 12 zwrot :P Tylko nie wiem czy jest sens, bo to małe "gówno" nawet nie wygrzane jest ... więc zanim się rozegra już będzie zwrot :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To już się musisz Z FUBU ugadać jak koniecznie 60.4 ma być :)

 

dokładnie tylko to wchodzi w grę, czy to jest to czy szukać dalej jak zwykle :D

 

 

 


spokojnie :D mam bostona 8,4 u siebie na pokładzie i to nie jest Twój :D

 

nie no luz Derek, Sinoff miał go "z testować"  ale coś mu nie było po drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, może teraz zbyt się pochwalę, ale mój to jest rarytas na rynku - kupiony jako nówka sztuka nieśmigana, do tego z full kompletem, nigdy nie montowany, jest to raczej ostatnia rzecz z CA ( lub jedna z ostatnich ) jakich będę się pozbywać ( o ile w ogóle ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od jakiegoś tygodnia na tweetkach jeździ zapięty 75.2 a do tej pory dłuższy czas był US Aciustics USA4080. Czy jest różnica? Oj tak :) I to dość znaczna i zdecydowana, w przeciwieństwie do części opinii z tematu o wzmakach zedowskich http://www.strefacaraudio.pl/topic/33847-wzmacniacze-autotek-od-zed-audio/page-3

USA 4080 grał lekko ciepło i jednocześnie zdarzyło mu się ciut przyostrzyć przy czym tweetek dość nisko cięty lekko ciągnął scenę w górę jednak kosztem przytłumionej  wysokiej góry. Po zapięciu 75.2 pierwsza rzecz jaką zauważyłem to wysokość sceny - właściwie z gainem ustawionym trochę na pałę i bez kręcenia resztą gałek scena poszła jakieś 10cm w górę. Czy to dużo? Dla mnie to dużo :) Jednak i na ESX-ie wysoka góra także była przytłumiona. Wczoraj podniosłem cięcie tweetka na 4kHz i woofera na 2kHz, oba pierwszym rzędem i całkiem sporo wysokich przybyło. Najbardziej zdziwiony byłem faktem iż zmiana cięcia nie pociągnęla sceny w dół a przypuszczałem, że taki skutek uboczny mnie nie ominie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale na 120.2 i USA 4080, mimo iż oba od Mantza, to takich rezultatów nie byłem w stanie uzyskać mimo uzycia kombinacji różnych cięć a na 2 ESX-ch zabanglało właściwie samo z siebie bez specjalnych starań z mojej strony, coś bliskie temu jak bym system z jednego wzmaka puścił na dobrze udzierganej zwrotce. Sub na ten czas w ogóle jest wypięty.

 

 


P.S. - pasma ci sie nie nakładają ?

Nie sądzę, a jeśli już to nieznacznie, będę jeszcze cwiczył inne kombinacje cięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale na 120.2 i USA 4080, mimo iż oba od Mantza, to takich rezultatów nie byłem w stanie uzyskać mimo uzycia kombinacji różnych cięć a na 2 ESX-ch zabanglało właściwie samo z siebie bez specjalnych starań z mojej strony, coś bliskie temu jak bym system z jednego wzmaka puścił na dobrze udzierganej zwrotce.

Może to po prostu kwestia innej wielkości przesunięć fazowych wprowadzanych przez testowane przez Ciebie na górze piece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myslałem, że wzmacniacz wzmacnia sygnał

Czym jesteś zaskoczony?

Tym, że wzmacniacze mają jakieś parametry, w szczególności inne niż moc znamionowa?

Czy tym, że próbuję znaleźć jakieś uzasadnienie dla zjawiska zaobserwowanego przez Sinoff'a?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...