Skocz do zawartości

Sinoff - mydło i powidło


Sinoff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 826
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja ostatnio wyrwałem do swojej walizeczkę która zwierała 4-5 różnych tarcz kilka frezów specjalistycznych i głowice frezarską z wymiennymi płytkami i 3 kompletami różnych płytek oraz główkę wiertarską :)

 

Nawet nie wiedziałem ze takie bajerki produkowali do tego "zabytku" :hyhy:

 

Przyda się :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


U mnie stoi dyma8 z przyprawami.

To już oczko wyżej nad prexerkiem biorąc pod uwagę prawie każdy aspekt ale i wymagania względem prądu (siła) i ilości miejsca potrzebnego dla swobodnej pracy czy przechowywania też większe.

 

 

 


Looo ale grubasne te wooferki :) potworki jakieś czy coś

Nie :) całkiem zwykłe ale faktem jest, że dość masywne przy stosunkowo niedużych gabarytach, może przez ten kosz z lanego i dość grubego alu .


 

 


A Grzesiu w tej twojej machinerii co pudełeczko zawiera z extrasów :hyhy: ???

A ze 3-4 kilo szeroko rozumianych ostrzy i z 15 kilo przystawek ale co i jak ma wyglądać i na co sobie można pozwolić to muszę przećwiczyć. Z tego co zasłyszałem to posiada: piła, wyrówniarka plus grubościówka, frezarka, tokarka, szlifierka taśmowa i mało udana wiertarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie :) całkiem zwykłe ale faktem jest, że dość masywne przy stosunkowo niedużych gabarytach, może przez ten kosz z lanego i dość grubego alu .

 

dokładnie, nie co choć by moje czołgi, które jak tak dalej pójdzie to doczekają się montażu próbnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Grzesiu było w czym podfrezowania zrobic

Fakt front gruby jak cholera a maskownica na wierzchu tak jak by ją ktoś dokleił tak od niechcenia  :wink2:

 

 

 

Grzesiu co do narzędzia to fajna zabawka jak się lubi pomajstrować w drewnie bardzo ułatwia   :ok:

 

Grubościówka by i mi się czasami przydała nawet ostatnio miałem do zrównania deseczki z tym że to kaliber raczej nie do takiego sprzętu (200x54x7cm)  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotce mały, sprytny 8.4lf Bostona jest :) Montaż ma właśnie być taki jaki jest, bez podfrezowania, nawet te suby ze super wysokiej półki mogą pozazdrościć wykończenia frontu w tej serii Bostona. Ta widoczna część to rant kosza gdzie w dość sprytny sposób zapinana jest siatka ochronna. Takiej typowej maskownicy to ten głośnik nie posiada.  Dla mnie lepiej by się prezentował w czarnym kocyku ale życzenie na szary było.

 

 

 

 

Grzesiu co do narzędzia...
 

Dokładnie jak piszesz - narzędzie do rodzaju roboty musi być dopasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Oraz z podfrezowaniem na głębokość rantu kosza :hyhy:

 

i tak się schowa w czeluściach bagażnika, więc nic nie będzie widać :)

Kocyk szary, maskownica czarna, cóż, taki urok zapewne auta w którym będzie jeździć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze :) jak się zdarzy trzecia skrzynka dla  8.4lf do roboty, to podfrezowanie zrobię i obejrzymy wspólnie jak wizualnie wyjdzie. Ja zapewne i tak pozostanę zwolennikiem pozostawienia tak ładnego głośnika bez chowania we wpuście :)

 

 


moze nie zrobił bo miał waższy telefon :wink:

Uściślajac - bo wykonywał ważny telefon :) a może nawet i kilka :D ale podfrezowania i tak z zamierzenia brakuje :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Uściślajac - bo wykonywał ważny telefon :) a może nawet i kilka :D ale podfrezowania i tak z zamierzenia brakuje :hyhy:

 

jedną ręką machając blachowkrętem ze śrubokrętem, drugą rozmawiając ;)

 

 

 


pokarzesz drzwi bez tapicerki i głośniki jakie w nich siedzą.

 

pamiętaj, co by Ci zdradził tajny składnik X, bo bez niego drzwi nie zagrają tak jak trzeba :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...