Skocz do zawartości

Sinoff - mydło i powidło


Sinoff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 826
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


pamiętaj, co by Ci zdradził tajny składnik X, bo bez niego drzwi nie zagrają tak jak trzeba :rotfl:
a co ja zupę będę gotował ?

 

Nie zmienia to faktu że poziom grania Sinoffa bił na głowę opis "użytych elementów" do ich wykonania. Dlatego jestem ciekaw fotostory. Jednak jak to bywa w CA obawiam się że to może nastąpić jak córkę za mąż wydam :wink2:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie zmienia to faktu że poziom grania Sinoffa bił na głowę opis "użytych elementów" do ich wykonania.

Większość myśli na odwrót - dobiera i podpatruje środki z nadzieją, że coś dadzą lub gdzieś coś podpatrzą. Szczególnie w przypadku drzwi, znacznie mniejsza grupa ludzi myśli w sposób racjonalny: dostrzec problem -> poznać jego naturę -> spróbować zaradzić mu dobranymi odpowiednio środkami. Dobrze jest, gdy to ostatnie, prócz poprawy jednego aspektu, nie popsuje całej reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadbał o sztywność ;) od zawsze powtarzam, że sztywność konstrukcji to podstawa... Zapytajcie swoich kobiet :P

 

PS. Jest tez druga strona medalu. Oprócz pancernych drzwi przetworniki jakich używa Grzegorz są mega kopiące plus odpowiednie ich zasilenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


U Grześka pomimo w sumie małych drzwi ( mniejsze wrota ni z np. moje) bas który sie z nich wydobywa miażdzy Nie wiem co tam wykombinował ale sprawdza się to najważniejsze.

A ja dodam od siebie, że wpływ ma na to także sama akustyka auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Grześka pomimo w sumie małych drzwi ( mniejsze wrota ni z np. moje) bas który sie z nich wydobywa miażdzy :wink: Nie wiem co tam wykombinował ale sprawdza się :wink: to najważniejsze.

Myślę, iż jest to żmudne szukanie oczekiwanego celu poparte działaniem co musi skutkować zbliżaniem się do tego co Grzegorz chciał osiągnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Miałem i ja okoliczność posłuchania jak to dzwi Grzegorza  " grają".

Dla uszczypliwców i podobnej maści internetowych pismaków  (bez słuchania) informacja taka:

Nie bez kozery autor w wielu tematach na forum  o dzwi właśnie pyta i naciska na ich właściwe i mega sztywne/konkretne  zrobienie.

Bo jego produkt zadziwił mnie skutecznie i spędza sen z powiek po dzień dzisiejszy.

A także filozofia porządnej ilości mocy dla zasilenia wofera stała się mi bliska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie kopiące drzwi i mega dograny sub, który nie gubi się ani przy 10 ani 345 na skali w radiu to tematy, które wiecznie poruszamy podczas rozmowy o Grzesiu. A no i zabijająca góra, ale to już preferencje właściciela :)

Czyli takie umcyk, umcyk w wersji SQ ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo byl tak dograny że odniosleś takie wrażenie :D:D:D

To jest cecha auta Grzesia której niestety ale nie da mu sie zaprzeczyc - bas i subbas zawsze ZAPIER...Ł i często gęsto cieżko było rozrożnić czy auto grało z subem czy niet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja słuchałem to nie wiem czy sub był dograny ,czy nie.

Dla mnie to gralo jak z subem i wstyd się było przyznać że nie rozróżniam czy jest włączony albo wyłączony.

Tym bardziej kopara mi opadła jak Grzesiu bagaznik otworzył i pokazał że sub jest zupełnie nie podpięty 

Ma szczeście że nie mieszkam blisko niego bo chyba by mnie musiał u siebie zameldować  :rotfl:   siedziałbym u niego ciągle. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


przecież z 80% ludzi wzmacniacz kojarzy z tubą i umcykumcyk

 

To fakt. Jak mówę komuś czym się interesuję odrazu słyszę:

 

"Ja to nie lubię słuchać takiego głośnego dudnienia"

 

albo

 

"to pewnie śrubki musisz ciągle dokręcać"


Bas to nie wszystko :P

 

Sam wiesz jak trudno nad nim zapanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...