Skocz do zawartości

Sinoff - mydło i powidło


Sinoff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 826
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ok, ok, ok... wiem... Do tego wszystkiego dodam, że na stryszku leży drugi komplet boczków... i do niego wielka płachta szarej( jak na słupkach) tapicerskiej skóry... nawet dystansy nowe już wykroiłem i pokleiłem... Dlaczego nie zrobiłem? Lenistwo i tyle. Bo to ciąć trzeba, szpachlować i kleić :D Po ostatnich roszadach w klockach pozytywnie zakończonych na powrót przypomniałem sobie o boczkach i taki pozytywny kopniak będzie chyba najlepszą motywacją do wywleczenia wooferów przed tapicerkę. Jakieś sprytne maskownice muszę tylko wymyślić bo RS-y jednak urodą nie grzeszą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że tak :) może nawet sporo dłużej niż ludzie mastery wygrzewają... no ale w końcu przyjdzie ten dzień... :D

 

Dziś autko oślepło na jedno oko, no i żeby żarówkę wymienić trzeba aku wywlec, przy okazji cyknąłem fotkę przyłączy, takiej zdaje się jeszcze nie dawałem.

post-4056-0-37252600-1355431797_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna pajęczyna :D

Jest i pewno zostanie, jeszcze trochę i małe, biedne aku będzie wyglądało jakby ktoś siatkę na nie zarzucił :D , z resztą widziałeś w realu że położenie kabli przy aku jest u mnie w aucie z lekka problematyczne.

Jasne, musiał być lansior. Audison - plus 10 do jakości.

Miałem wcześniej oprawki Zealuma na duże anl-ki, niby ok były ale jakoś ich nie polubiłem do końca. No i najmniesze anl-e to chyba 60A, w przypadku mini-anl startują już od 30 więc te plus 10 do wygody i możliwości, jakość przy okazji :) A lansu pewny nie jestem bo nie wiem czy to taki prawdziwy audison-audison - ale ładne są, to fakt :)

To ja mam +30 ;-)

Ale będzie -15 jak to cygaro wielkie wrzucisz pod maskę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Długi czas irytowało mnie to jak radio CB potrafi wrzeszczeć, moich pasażerów zresztą też. Po zabudowaniu tweeterów w przednich słupkach pomyślałem sobie czemu nie spróbować z głośnikiem dla CB. Głośnik znajduje się praktycznie tuż przy uchu i przy minimalnym poziomie głośności wszystko doskonale słychać, rozmowa z pasażerami może się toczyć bez przeszkód, a co najważniejsze, to w miarę normalnie można słuchać muzy.

 

Ja zrobiłem prościej - wyprowadziłem zwykły głośnik do CB na kabelku i wsadziłem między dach a podsufitkę, tuż nad "rączką" - na styk, ale zmieściło się :wink:

 

 

Panowie tak dla ścisłości:

http://www.iv.pl/images/27653347749836805407.jpg

2 kanały na woofery i 2 kolejne na średnie i tweetery.

Ps.zabudowę nie ja robiłem.

 

 

uprasza się o aktualizację linku :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głowie dłuższy czas chodzi mi wymiana tweetków ale że ciśnienia no to nie ma to i ruchy w tym temacie też mam słabe :)

Ale... ostatnio, całkiem nieprzypadkowo w ręce mi wpadły dwa maluchy i będą testy :) a że wyglądają obiecująco to spodziewam się też czegoś więcej niż daje prox.

post-4056-0-11312500-1364069295_thumb.jpg

post-4056-0-55418000-1364069387_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...