Skocz do zawartości

Sinoff - mydło i powidło


Sinoff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 826
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W czwartek słuchałem systemu Sinoff'a, o dziwo 9855R nie ostrzyła :rotfl:

Góra bardzo detaliczna ze sporą ilością powietrza.Fajna dynamika w niższych rejestrach.

Szkoda że subwoofer nie był podłączony,nie ukrywam że ten mnie najbardziej interesował...ze względu na konstrukcję obudowy :wink2:

Troszkę przeszkadzała przeciągnięta na prawo scena ale to mało ważne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W czwartek słuchałem systemu Sinoff'a, o dziwo 9855R nie ostrzyła :rotfl:

Słuchałem tego systemu na Proxach i łagodnie nie było , było na pewno ostro , teraz pytanie czy nie za ostro :D

 

 

 


Fajna dynamika w niższych rejestrach.

Rewelacyjna , te woofery RS naprawdę przypadły mi do gustu :)

 


Troszkę przeszkadzała przeciągnięta na prawo scena ale to mało ważne :wink:

Jesteśmy wszyscy podobnego wzrostu i ostatnio była dobrze umiejscowiona na środku deski , może coś Grzesiu namieszał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy wszyscy podobnego wzrostu i ostatnio była dobrze umiejscowiona na środku deski , może coś Grzesiu namieszał

Raczej nic nie mieszał z tym że ja środka sceny szukam po środku sceny a nie deski.

Ps.Nie znam się na tyle żeby moją wypowiedź traktować poważnie :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i dziurę w średnicy mimo że kopułki były całe  :]

coś Ci się pomyliło , dla mnie tam był za nisko cięty średniak od dołu ( tak mi się wydawało , chodziło o niższą średnicę ) i nie podobały mi się męskie wokale , poza tym było dzwiękowo bardzo dobrze , technicznie scena ponaciągana troszkę , ale rozumiem że tak lubisz/wolisz i nie neguje , tylko na pewno nie jest to prawidłowe ustawienie wg naturalności wielkości instrumentów itp na scenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury, przeczytaj uważnie to:

Nie po środku deski, tylko chyba po środku tego, co gra.

Ja nadal mam tendencję do ustawiania środka sceny nie na środku deski, jakoś lepiej mi się tak słucha.

Spoko , tylko uzyskaj naturalną scenę żeby po prawej lub lewej od jej środka było dobrze , zawsze wyjdzie Ci w okolicach środka ( lekko lewo , lekko w prawo ) bo nie wyobrażam sobie auta które ma scenę 80cm za lewym słupkiem i metr do prawego słupka , na pewno w Raadka aucie tak nie było ( było słupek/słupek ) więc jak ma być dobrze skoro po lewej masz 10-15 cm do słupka scene ze środka , a do prawej 80cm/100cm . Kolejnym dużym minusem takiego ustawienia , jest niemal całkowity brak głębokości , wszystko gra z tego samego poziomu , separacja między planem najbliższym i najdalszym to góra 5cm , nie chce ujednolicać bo może coś co usłyszę kiedyś odwróci mój pogląd , ale narazie nie było takiego auta :) . Niestety to nie dom że środek mamy przed sobą .

 

 

 

Ja nadal mam tendencję do ustawiania środka sceny nie na środku deski, jakoś lepiej mi się tak słucha.

ja też mam lekko w lewo , ale to nadal okolice środka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle pisania bzdet o niczym w zasadzie, a nikt nie wpadl na to ze scena byla jaka byla bo tweetery w aucie siedzialy 2 czy 3 dzien z tego co kojarze. Znaczy sie Radek akurat dal do zrozumienia ze zdawal sobie z tego sprawe dlatego napisal

 

 

 


Troszkę przeszkadzała przeciągnięta na prawo scena ale to mało ważne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle pisania bzdet o niczym w zasadzie, a nikt nie wpadl na to ze scena byla jaka byla bo tweetery w aucie siedzialy 2 czy 3 dzien z tego co kojarze. Znaczy sie Radek akurat dal do zrozumienia ze zdawal sobie z tego sprawe dlatego napisal

Fubu , ale zakładam że scena u Sinofa na 99% była dobrze ustawiona , chory by był gdyby nie ustawił :) a to co raadek napisał to jego indywidualne preferencje i o tym pisaliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... spoko  :) teraz ja sobie popiszę  :D

 

Tweetki zapięte są od ubiegłego poniedziałku czyli dopiero tydzień i ja się z nimi oswajam. Wolno bo wolno no ale co poradzę, że szybciej nie potrafię :)

 

 

 


Góra bardzo detaliczna ze sporą ilością powietrza.Fajna dynamika w niższych rejestrach.

Tak, detali jest sporo i stosunkowo niskie cięcie tweetera nie zabija ich . Ta dynamika to też po części zasługa tweetka i miłego wykończenia tego co woofer na górze gra.

 Tego życia i powietrza to jest nawet trochę za dużo, tak w górnych granicach akceptowalnych widełek. Przy cichszym słuchaniu i do tego spokojniejszej muzy jest jeszcze ok, przy mocno rozkręconej gałce  staje się irytujące.

 

 


może coś Grzesiu namieszał

Właściwie to nic nie robiłem, moze tylko ciut czasem ruszyłem bo się brzuszek na wokalu robił trochę, pozostałe nastawy z proxów były, za wcześnie jeszcze na głaskanie sceny nie czuję jeszcze tych nowych tweetków.

 

 


Wyciagneles woofersy przed tapicerke ????

No właśnie nie i jakoś się zabrać nie mogę :)

 

 


na czym teraz jeżdżą woofery bo jestem ciekaw czy zostało coś zapięte na testy czy nie w końcu :P

Nadal je pędzi Thunder 2300 i jeszcze tak przez chwilę będzie nim paczka z jednym, a właściwie dwoma klockami nie dojedzie. Próba wstępna co prawda już była ale raczej sprawnosci samego wzmaka dotyczyła niż charakteru jego grania :)

 

 

Całością będę się zapewnie w najbliższym czasie bawił. Woofer gra ładnie do jakiś 3.5-4 kilo a tweet całkiem nisko schodzi przy cięciu 3.2/6 nie gubiąc rytmu więc opcji tego jak podzielić i jakim zboczem robi się całkiem sporo :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dawno nic nie pisałem... hmm... ale plany są :)

Na ten sezon w aucie wylądują inne wzmaki - bedą stare siwe ESX-y zedowskie. Na chwilę obecną 75.2 na tweetki, małe mono 275.1 na subika i 120.2 na wooferach ale na woofery RS-a to on trochę słaby jest i następny z serii będzie trzeba upolować a mianowicie 175.2 - z tym powinno być ok. Na półce jeszcze grzecznie czeka 60.4 ale on raczej jako rezerwowy pozostanie.

 

post-4056-0-60092500-1390594119_thumb.jpg

post-4056-0-06836500-1390594128_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego typu braki miałem na myśli pisząc o 120.2. Może w połączeniu z wooferami o wysokiej skuteczności 120.2 byłby ok ale przy RS-ach raczej to nie przejdzie, szczególnie przy wyższych poziomach głośności. Miałem podobne doświadczenia przy okazji wzmaków MTX-a tej samej serii gdzie sama wieksza moc wzmaka jakoś kolosalnie nie wpływała na poziomy uzyskanej głośności ale na samą jakość dźwięku już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...