Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, na imię mam Igor i pochodzę z okolic Elbląga. Na forum trafiłem, ponieważ chciałbym dowiedzieć się jak usprawnić CA w moim Leonku:) Do tej pory się tym w ogóle nie interesowałem, a że przestał mi działać jeden głośnik z przodu, to zacząłem czytać, dowiadując się przy okazji, że drzwi mojego auta są doskonałe nadają się do montażu lepszych głośników... i tak mnie to jakoś wciągnęło, że kombinuję już jakie kupić te nowe głośniki, wzmacniacz, a kiedyś może subwoofer (jeśli matka wiedza i ojciec pieniądz pozwolą) . Z forum dowiedziałem się do tej pory jak ważne jest wygłuszenie, że lepiej mieć wzmacniacz, niż go nie mieć i że podobno powinno odłączyć się tył. :D

 

Powoli gromadzę materiały, kupiłem już sznur butylowy, trochę taśmy dekarskiej, a w przyszłym tygodniu planuję zamówić maty i wygłuszyć drzwi.

 

Czego oczekuję? Na pewno poprawić trochę jakość dźwięku, choć seryjne głośniki w Leonie grają przyzwoicie. Radio chciałbym zostawić seryjne RNS MFD1 (ładnie się komponuje), ale nie wykluczam wymiany, jeśli bez tego efekt będzie niezadowalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam się Michał, leci już 20 wiosna :) Mieszkam na biegunie zimna - Suwałki. Poruszam się autkiem z pod Niemieckiej bandery... Cztery pierścienie robią wrażenie :D Czyli Audi A4 B5 2.5 TDI w wersji avant (kombi)... Niedawno temu zainwestowałem w sprzęt audio i potrzebuję kilku porad, dlatego tu postanowiłem się zarejestrować ;)

 

Pozdrawiam! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej. Kamil, z audio jakąś styczność mam od dłuższego czasu, trochę domowe, trochę car audio. Zaczynałem od morel maximo w vectrze A, potem zmiana radia, dołożenie wzmacniacza, zmiana wzmacniacza, zmiana radia i tak w kółko :rotfl:  Obecnie peugeot 307 i powoli zaczynam chorować na 3way. Jestem z Krakowa mam 24 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szczególnie Admina (szacunek dla wiedzy, wcześniej duużo czytałem Twoich wpisów na elektrodzie) ! 

Bogdan, Wilga k/Garwolina, tuż przed kryzysem czterdziestki, w wolnej chwili leczę ludzi, zawodowo dopieszczam moje Volvo 850R w sedanie ;)

Jako że fabrycznych sprzętów grających nagromadziłem pełną półkę, teraz pora na "level up".

No i tutaj będę Was trochę męczył :) Celuję w Denona (jedyny klasyczny dizajn pasujący do deski mojego kredensu) jako jednostka główna.

Mam już DSV-1 w kolorze czarnym (dla niewtajemniczonych wskaźnik natężenia dźwięku), w drodze Denon DCT-A1000 także czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Emil, mam 23 lata i pochodzę z okolic Białegostoku. Aktualnie poruszam się Toyotą Avensis T27. W temacie car audio jestem póki co zielony, sporo czytam na ten temat, często przeglądam nasze forum i powolutku będę budował instalacje car audio w swoim kombi. Przygodę z konkretniejszym graniem rozpocząłem od wywalenia chińczyka 2 DIN i jestem na etapie poszukiwań nowego radia, z czasem pewnie wpadną głośniki na przód i wygłuszenie drzwi. Wiem że choroba będzie postępowała bo do tej pory sporo zmodowałem autko pod względem stylistycznym a też miało się skończyć tylko na wymianie kół na większe. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jako niezarejestrowany wyniosłem stąd wiele cennej wiedzy, teraz jako zarejestrowany postaram się pomóc jednocześnie zyskać jeszcze więcej cennych informacji czerpiąc z doświadczenia użytkowników forum. Aktualnie ciągle modyfikuję to co gra w samochodzie i nieustannie dążę do mojego "idealnego brzmienia". 

 

 

Czytałeś pierwszy post jak sugeruje tytuł tego tematu? Dlaczego nie? 

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Darek i jestem czterdziestolatkiem z Mezowa pod Kartuzami. Uwielbiam muzykę w dobrej jakości i dlatego fabryczne nagłośnienie w moim Fordzie Maverick'u "boli" moje uszy. Chcę zmieniać, a myślę że dzięki Wam zrobię to w miarę bezboleśnie. Póki co czytam i chłonę, pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, trafiałem tu najczęściej z googla szukając info na temat klocków znalezionych w sieci :) aż postanowiłem założyć konto.
Mam za sobą już jakieś "podstawy podstaw" typu wymiana radia, lub dorzucenia suba do instalacji fabrycznej. Obecnie jestem w trakcie kompletowania klocków i wykonania instalacji zgodnie ze sztuką w e46 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nazywam się Andrzej i mieszkam w Warszawie. Przygodę z car audio rozpocząłem ok. 6 lat temu ale po przyjściu na świat syna zmieniłem auto a cały sprzęt wylądował w szafie. Nadszedł odpowiedni moment na reaktywację i nowe spojrzenie na temat. Pierwszym krokiem będzie ustalenie koncepcji i ewentualna wymiana sprzętu stąd moja obecność na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...