Skocz do zawartości

BMW 5 F10


fiat500vibe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, Raadek napisał:

 

Miałem opisać moje spostrzeżenia z montażu w bmw i mercedesie w fabryczne miejsca ale nie chcę dolewać oliwy.

 

Jak już uznani forumowicze nie chcą nic pisać to już jest kiepsko;)

 

2 godziny temu, Raadek napisał:

Też się zastanawiam.

Było słabo, FB/msg dołożył swoje;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, raffiodense napisał:

Pisałem wcześniej że przy dokonaniu odpowiednich zabiegów ma to prawo zagrać, niemniej nikt nie raczy zapytać o to jakich dokonano tylko z góry przekreślają i krytykują, + za wiedzę i znajomość warunków, - za nie trafne beszty

To ja tylko poproszę o jedno. O przebieg impedancji tego, nic więcej. Można ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, raffiodense napisał:

Internet to miejsce gdzie każdy ma prawo się wypowiedzieć, a w sytuacji gdzie ktoś szkaluje twoje imię weź go na bok i wyjaśnijcie sobie o co dokładnie chodzi, szkoda wieloletnie sukcesy niszczyć publicznymi kłótniami.

 

 

Proponuję 3 kroki do tyłu. 

 

Nieproszony.

Niepytany o zdanie wygłasza tezę z kosmosu na szerokim forum a Ty mnie prosisz, bym wziął jak gentelman dzieciaka na stronę i wytargał za ucho pozostawiając brednie bez sprostowania?

 

Masz jakieś miary czy tak se wedle czapki stania uznajesz standardy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, CASKP napisał:

pozostawiając brednie bez sprostowania

To są brednie tylko w Waszym wydaniu. To nie teoria bo takiej instalki doświadczyłem, ale to chyba nie dociera. Ty póki co tylko mówisz, że to nie ma prawa zagrać. Tak samo jak reszta "mistrzów".

 

 

14 minut temu, CASKP napisał:

bym wziął jak gentelman dzieciaka na stronę i wytargał za ucho

Gentleman ma jednak lepszy sposób wyrażania się, tym bardziej nie robi wycieczek typu "dzieciak". No ale poziom już pokazano wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęczyło mnie to już. Zresztą jak widać, nie tylko mnie.

Nie rozumiem, dlaczego tu w Polsce, zawsze się tak musi skończyć. Podziały, grupki, wyśmiewanie, brak kultury.

 

Zacząłem z tym "hobby" na poważnie niedawno, a mam dość. Zamiast ciągnąć to do przodu, takie jednostki pogrążają to jeszcze głębiej. Jak to ma działać?

 

Może w końcu przejrzymy na oczy i zbudujemy coś fajnego?

 

Kończę w tym temacie, nie ma to sensu. Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy, pogadamy, posłuchamy. Jak ludzie. Potencjał jest. Wiosna pokazała, że normalnych jest więcej. Do zobaczenia 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Various napisał:

To są brednie tylko w Waszym wydaniu. To nie teoria bo takiej instalki doświadczyłem, ale to chyba nie dociera. Ty póki co tylko mówisz, że to nie ma prawa zagrać. Tak samo jak reszta "mistrzów".

 

 

Gentleman ma jednak lepszy sposób wyrażania się, tym bardziej nie robi wycieczek typu "dzieciak". No ale poziom już pokazano wcześniej.

 

Widzę, że musisz mieć ostatnie zdanie w każdym punkcie.

 

Więc może inaczej .

 

Przestań "nawijać makaron" na uszy jakobym naciągał klientów, bo to już przekracza granice dobrego smaku i jest chamskim, gówniarskim zachowaniem .

 

Żalisz się do pryncypała, że obaj nie rozumiecie zjawiska - wyjaśnię jak znajdę chwilę. Nie Tobie a jemu. Ty nie skumasz.

 

Rób te DACi, kopiuj bez zrozumienia rozwiązania specjalistów i wygłaszaj dowolne tezy - ale nie mieszaj BEZ mojego udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, CASKP napisał:

 

 

Rób te DACi, kopiuj bez zrozumienia rozwiązania specjalistów i wygłaszaj dowolne tezy - ale nie mieszaj BEZ mojego udziału.

Ja tylko sprostuję;) kto zaczął? Nie dzisiaj, nie wczoraj a może z rok temu? Bez odbioru. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wooferów do autorów:
mamy zimę, widzę co się dzieje w aucie pomimo szerokich gumowych dywaników, zawsze gdzieś jest mokra wykładzina. Nie znam tego auta, nie wiem jak wykładzina i dywaniki tam leżą, nie boicie się, że zimą w czasie mocnych opadów z butów może jakoś dostać się wilgoć/śnieg w stronę głośnika? Po zdjęciach wydaje mi się, że woofery są dosyć blisko progów. Woofery w drzwiach mają bliżej przy wsiadaniu do butów ale są pionowo, ścieknie z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Horu napisał:

Mam pytanie odnośnie wooferów do autorów:
mamy zimę, widzę co się dzieje w aucie pomimo szerokich gumowych dywaników, zawsze gdzieś jest mokra wykładzina. Nie znam tego auta, nie wiem jak wykładzina i dywaniki tam leżą, nie boicie się, że zimą w czasie mocnych opadów z butów może jakoś dostać się wilgoć/śnieg w stronę głośnika? Po zdjęciach wydaje mi się, że woofery są dosyć blisko progów. Woofery w drzwiach mają bliżej przy wsiadaniu do butów ale są pionowo, ścieknie z nich.

Zimą w drzwiach woda na przemian zamarza i odmarza. Sól. Wilgoć. O to jakoś nikt się w drzwiach nie troszczy. Pod fotelem ten głośnik ma życie jak w Madrycie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KACPERO napisał:

Zimą w drzwiach woda na przemian zamarza i odmarza. Sól. Wilgoć. O to jakoś nikt się w drzwiach nie troszczy. Pod fotelem ten głośnik ma życie jak w Madrycie 😉

Tylko nie można jeść fasoli po bretońsku tak głoszą mądre głowy pod różnymi kryptonimami 😂😂 

niezły kabaret tu wyszedł , od zwykłej prostej fajnej instalacji poprzez kulinaria Polski (gdzie w sumie tylko bigosu mi zabrało ) aż po odcinek serialu „KLAN” 😂 koła wzajemnej adoracji ? Jakieś kopiowanie ? I kto to mówi 😂 chyba każdy nawet średnio osłuchany meloman wie że są lepsze miejsca jak pod fotelem , ale gdy nie ma się chęci na wielkie rzeźby bo szkoda auta i wiele innych powodów , a to co wyszło jest aż nad to co oferuje fabryka chodź chłopaki podeszli lepiej ,bo nie było drogi na skróty z „fitem” , gdy się nie ma co się lubi to się lubi co sie ma i miejsce okazuje się zaje….te 💪🏻💪🏻💪🏻 tylko po co tyle o tym mówić i wyciągać jakieś wojny ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2023 o 07:56, Raadek napisał:

Jaja Ci odebrało, że musisz się chować za fejkowymi kontami?

 

Miałem opisać moje spostrzeżenia z montażu w bmw i mercedesie w fabryczne miejsca ale nie chcę dolewać oliwy.

 

 

ze co ? masz racje nie wiadomo kim jestem zwlaszcza ze 2 temty nizej sa zdjecia mojego auta.z Chyba dosyc charakterystycznym sprzetem ale moge sie przedstawic jesli nadal sadzisz ze chce sie ukryc 🤣 Grzegorz G z tej strony milo mi

 

nie pomyslales ze ktos moze korzystac z roznych miejsc /urzadzen ?  jestem baaaardzo rzadko na sca 

to forum umiera  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2023 o 11:44, CASKP napisał:

 

Rób te DACi, kopiuj bez zrozumienia rozwiązania specjalistów i wygłaszaj dowolne tezy - ale nie mieszaj BEZ mojego udziału.

To już towarzystwo nie pamięta kto zaczął? I nie pozwolił żyć normalnie? Kolega z Gdańska który może opluć wszystko... Drugi przytaknie i poklepie a opluty ma mówić, że deszcz pada;)? Czy jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pierogizmiesem napisał:

ze co ? masz racje nie wiadomo kim jestem zwlaszcza ze 2 temty nizej sa zdjecia mojego auta.z Chyba dosyc charakterystycznym sprzetem ale moge sie przedstawic jesli nadal sadzisz ze chce sie ukryc 🤣 Grzegorz G z tej strony milo mi

 

nie pomyslales ze ktos moze korzystac z roznych miejsc /urzadzen ?  jestem baaaardzo rzadko na sca 

to forum umiera  :)

Można mieć i sto urządzeń i za każdym razem piać z innego ale wypadało by korzystać z jednego konta. W Twoim temacie piszesz z dwóch, zdecyduj się więc którego używasz;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pierogizmiesem napisał:

ze co ? masz racje nie wiadomo kim jestem zwlaszcza ze 2 temty nizej sa zdjecia mojego auta.z Chyba dosyc charakterystycznym sprzetem ale moge sie przedstawic jesli nadal sadzisz ze chce sie ukryc 🤣 Grzegorz G z tej strony milo mi

 

nie pomyslales ze ktos moze korzystac z roznych miejsc /urzadzen ?  jestem baaaardzo rzadko na sca 

to forum umiera  :)

Pierdolenie, kiedyś za posiadanie dwóch lub więcej kont był ban, a ten leci na szybko z: torque3 , arni , pierogizmiesem i kto wie jeszcze pod jakim pseudonimem się skrywa ten oto użytkownik „miejsc i urządzeń”. 
 

PS: fajny temat, taki merytoryczny 😉 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, spiczyn napisał:

Pierdolenie, kiedyś za posiadanie dwóch lub więcej kont był ban, a ten leci na szybko z: torque3 , arni , pierogizmiesem i kto wie jeszcze pod jakim pseudonimem się skrywa ten oto użytkownik „miejsc i urządzeń”. 
 

PS: fajny temat, taki merytoryczny 😉 

 

 

Torque3 to mój stary login który już nie istnieje dawno. Pierogi z mięsem mam w starym kompie który odpaliłem nawet nie sadzilem

 że to konto jeszcze istnieje .pisząc temat i mojej Ibizie nie zwróciłem uwagi na jakim koncie jestem automatycznie zalogowany. Tworzyłem go w nocy. 

 

Także bez paniki Panowie nikt się nie ukrywa 😉 konto pierogi z mięsem usunę. Zresztą można nawet zauważyć że jest tam kilka postów a samo konto ma rok czy dwa lata  i nie było używane 😉

 

Za dużo komputerów poprostu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, grzeczny_52 napisał:

Ja mam 2 Lapki i 2 PC.

Konto jedno i to samo we wszystkich.

Jakoś daje radę tak żyć.

 

No widzisz to jesteś wybitny :) ja ostatni raz na forum byłem rok dwa lata temu. I zwyczajnie zapomniałem o tym koncie dlatego założyłem drugie :) ale niektórzy jak widzę mają problem ze zrozumieniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...