Skocz do zawartości

BMW 5 F10


fiat500vibe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, rozek260 napisał:

A chłopy chcieli tylko zrobić fajne granie w BMW  😂 

 
Rafał i kolega ważne że się podoba i jest moc do działania 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 

fajnie że nie ma typowego fita pod fotel 👍

kibicuję 🔥

 

Z fitem auto przyjechało do mnie🤣 a wyjechało z fajnym graniem

Ja robię tylko to na co z właścicielem się ugadam, i do czego uda się go przekonać, nic mniej nic więcej.

Mogę podrzucić pomysł, nie mogę zmusić.

Wiesz jak to działa 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

12 minut temu, raffiodense napisał:

Z fitem auto przyjechało do mnie🤣 a wyjechało z fajnym graniem

Ja robię tylko to na co z właścicielem się ugadam, i do czego uda się go przekonać, nic mniej nic więcej.

Mogę podrzucić pomysł, nie mogę zmusić.

Wiesz jak to działa 

 

 

Jasne wszystko rozumiem 💪🏻 szanuję każdą instalacje / projekt bez względu na umiejscowienie głośników … wiele razy się przekonałem że niemożliwe staje się bardzo przyjemnym graniem 💪🏻 nie rozumiem trochę tej gównoburzy … bo jak chyba wszyscy wiemy są rzeczy których nie przeskoczysz bez większych ingerencji w auto a koniec końców nasuwa się pytanie czy warto ? Wszystko zależy od oczekiwań , nie mniej jednak znając was wiem że wstydu nie ma ❤️ cel poprawienia dramatu w bmw z pewnością został wykonany 👌

jak bym mógł jakoś pomóc Rafał wiesz  gdzie mnie szukać 💪🏻😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać , tak już się porobiło , ze coś musi być jedynie czarne albo białe.

Gorzej , ze "młoda gwardia " uzurpuje sobie wyłączność na jedynie słuszną percepcję dźwięku w aucie .

Większość z WAS nie ma bladego pojęcia o tym jakie pojazdy i na jakim poziomie posiadał , jakie tam były stosowane rozwiązania . Obok tego miał wieloletnią sposobność obcowania z całą elitą europejskiego CA .

Nie jest "teoretykiem" , nie ma potrzeby nikogo naśladować , to z jego instalacji inni brali przykład , a poziom ich wykonania był na najwyższym poziomie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, nakamichi napisał:

Widać , tak już się porobiło , ze coś musi być jedynie czarne albo białe.

Gorzej , ze "młoda gwardia " uzurpuje sobie wyłączność na jedynie słuszną percepcję dźwięku w aucie .

Większość z WAS nie ma bladego pojęcia o tym jakie pojazdy i na jakim poziomie posiadał , jakie tam były stosowane rozwiązania . Obok tego miał wieloletnią sposobność obcowania z całą elitą europejskiego CA .

Nie jest "teoretykiem" , nie ma potrzeby nikogo naśladować , to z jego instalacji inni brali przykład , a poziom ich wykonania był na najwyższym poziomie .

 

Przemówił Guru 💪👏

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, nakamichi napisał:

Większość z WAS nie ma bladego pojęcia o tym jakie pojazdy i na jakim poziomie posiadał , jakie tam były stosowane rozwiązania . Obok tego miał wieloletnią sposobność obcowania z całą elitą europejskiego CA .

Może warto wprost "młodym" napisać... Nie ma bardziej utytułowanego zawodnika z Polski od Kacpra. Jego systemy nie miały sobie równych w europie🙂

Ps. odemnie, nie warto się było wdawać w tą pyskówkę. Więcej luzu, muzyka w tym i CA powinna łączyć- nie dzielić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, nakamichi napisał:

Gorzej , ze "młoda gwardia " uzurpuje sobie wyłączność na jedynie słuszną percepcję dźwięku w aucie .

Nie prawda.. Nigdzie tak nie napisano.

 

 

10 minut temu, KACPERO napisał:

Przemówił Guru 💪👏

Po wazelinę to do sklepu 🙃

 

 

5 minut temu, Raadek napisał:

Może warto wprost "młodym" napisać...

Zaczynamy od kultury. Kolega wjechał w autora tematu jak kolega Krzysztof w moją instalację w innym miejscu. Sam już nie wiem, kto pisze. Fakt posiadania na dysku fotki mojej instalki (a może nawet nad łóżkiem wydrukowana) mi osobiście klaruje tylko wizję nędzy i rozpaczy... Wiem natomiast, że Koledzy Kacper i Krzysztof mają bliskie relacje i widać to nawet po języku 😉

 

Fajnie by było, by ta cała świetlana/stara ekipa pokazała się tu i tam i "pokazała młodym". Póki co, psują tylko krew.

 

Ja odmeldowuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Raadek napisał:

Może warto wprost "młodym" napisać... Nie ma bardziej utytułowanego zawodnika z Polski od Kacpra. Jego systemy nie miały sobie równych w europie🙂

Ps. odemnie, nie warto się było wdawać w tą pyskówkę. Więcej luzu, muzyka w tym i CA powinna łączyć- nie dzielić!

Podziękował 😉

Masz rację, tylko że jak się czyta niektóre wpisy to się komentuje ...

Ja jestem na prawdę ostatni od obrażania innych czy też wymądrzania się. Lubię dyskuje ale na poziomie a tym bardziej wysłuchiwać innych osób które mają doświadczenie w temacie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Various napisał:

Nie prawda.. Nigdzie tak nie napisano.

 

 

Po wazelinę to do sklepu 🙃

 

 

Zaczynamy od kultury. Kolega wjechał w autora tematu jak kolega Krzysztof w moją instalację w innym miejscu. Sam już nie wiem, kto pisze. Fakt posiadania na dysku fotki mojej instalki (a może nawet nad łóżkiem wydrukowana) mi osobiście klaruje tylko wizję nędzy i rozpaczy... Wiem natomiast, że Koledzy Kacper i Krzysztof mają bliskie relacje i widać to nawet po języku 😉

 

Fajnie by było, by ta cała świetlana/stara ekipa pokazała się tu i tam i "pokazała młodym". Póki co, psują tylko krew.

 

Ja odmeldowuję.

Bez komentarza 🤦‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, raffiodense napisał:

fajnie jakby forum trzymało poziom a nie odstraszało smrodem fejsbuka

Niestety jak widać pozostanie to jedynie pobożnym życzeniem. 

 

 

A autorowi tematu pozostaje jedynie jedzenie fasolki 😉, gdyż niestety jego woofer nie nabył "praw" do grania 😂

 

Powodzenia w dalszym Upgrade 💪

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej też Patryk napisał, każdy ma inne życzenie, na inne przeróbki w samochodzie zezwoli, na dodatek czasami różnica w graniu nie jest tak wielka jak wielka jest ingerencja i koszt.

Myślę że jak ktoś chce posłuchać to właściciel nie zabroni, a i pewnie podleci na lotnisko dać posłuchać - pytanie czy ktoś kto z góry zakłada że to nie ma prawa grać będzie chciał wydać na samolot do Danii by się przekonać 🤔

Puenta? Nie każdy chce zostać mistrzem świata, mieć posłuch czy klepane plecki, są jeszcze ludzie którzy czerpią radość ze słuchania muzyki i po to robią granie w aucie.

Krytyka rozwiązań zawsze mile widziana, co do gustów odnośnie wyglądu - każdy ma co lubi i co jemu się podoba. 

Żyło by się lepiej jakby kilku chłopaków spuściło ciśnienie, odrzuciło prywatne spiny, a forum zaczęło żyć radosną atmosferą świąt bez kłótni - wiedząc że kolejny forumowicz cieszy się grającym dla niego wozidełkiem👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jedrula76 napisał:

Niestety jak widać pozostanie to jedynie pobożnym życzeniem. 

 

 

A autorowi tematu pozostaje jedynie jedzenie fasolki 😉, gdyż niestety jego woofer nie nabył "praw" do grania 😂

 

Powodzenia w dalszym Upgrade 💪

 

U Ciebie też wyciągamy spod fotela?😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, człowiek zajmuje się Car Audio już ponad 20 lat miał wiele systemów, w każdym swoim aucie buduje muzykę a nadal piszą o nim młody, padają opinie typu nie wiesz co to midbass, jest to śmieszne. Możliwe że macie wiekszy staż oczywiście tego nie neguję ale wprowadzanie takich podziałów do niczego dobrego nie prowadzi. 

 

Fajnie by było by stara gwardia mogła zrozumieć że te wszystkie tytuły i wyróżnienia, ilość posiadanych instalacji i nietypowych rozwiązań które stosowali nie upoważnia ich do wpadania tu raz na jakiś czas i sprowadzania reszty na ziemię bez zobaczenia czegoś na żywo, posłuchania a wtedy realnej krytyki a nie na zasadzie bo oni wiedzą lepiej i widzieli już wszystko co można zobaczyć bo są utytułowani najbardziej w kraju i obcowali z elitami, w tym konkretnym przypadku nic to nie zmienia. Sprowadzacie temat do tego kto kim jest a raczej był a nie co można osiągnąć z seryjnych miejsc montażowych a to podobno mnie ktoś z kolegów tu po plecach poklepywał.

 

Na tą chwilę twierdzę że jeśli ktoś robi coś po swojemu co wykracza poza forumowy kanon dobrych praktyk jest mówiąc krótko tępiony za to bez jakiej kolwiek refleksji od tak jak by dla sportu. Zamiast napisać coś w stylu no panowie doceniam pracę i chętnie posłucham przy najbliższej okazji co tam udało się wycisnąć z tej instalacji a przy okazji pokaże wam jak grają prawdziwe woofery reakcja jest negatywna a podobno mamy się tu wspierać ale niektórym zdobyta chwała jak widać wyżej przysłania pozytywne myślenie.

 

Nie widzę dalszego sensu uczestniczenia w tej społeczności SCA właśnie ze względu na takie destrukcyjne nastawienie niektórych osób do tych którym się jeszcze coś chce i mają ambicje zrobić coś więcej niż to o czym można przeczytać na forum po raz setny oraz tych którzy tak samo bez zastanowienia wprowadzają tu podziały.

 

To ostatni mój post z czego pewnie niektórzy się ucieszą, zostawiam pole do popisu utytuowanym i wielce doświadczonym kolegą bo teraz to strach coś napisać by nie zostać wyjaśnionym teoretycznie na odległość z poparciem wykresów i tabelek, bawcie się dobrze może ktoś przemyśli do czego prowadzą tego typu zagrywki.

 

Na koniec taka refleksja mnie naszła, budujcie więcej mostów niż murów bo jak tak dalej pójdzie wiele osób tu nie zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michas75 nie Ty pierwszy zostałeś zdemotywowany, przez tych "światłych". Zgadzam się w 100%. To ma być hobby.

 

46 minut temu, michas75 napisał:

Zamiast napisać coś w stylu no panowie doceniam pracę i chętnie posłucham przy najbliższej okazji co tam udało się wycisnąć z tej instalacji a przy okazji pokaże wam jak grają prawdziwe woofery

Trzeba by było być cywilizowanym. To jest typowe polaczkowe "podejście gnojące". Ale po plakacie mojej instalki można śmiało założyć, że kompleksów tam wiele...

 

 

47 minut temu, michas75 napisał:

To ostatni mój post

Prześpij się z tym. We mnie też kur**ca dopiero dziś się ogarnęła. Nie warto 😉

 

To co było 20 lat temu, tam zostaje... Nikt nikomu nie umniejsza pod warunkiem zachowania zasad kultury i budowania przyjaznego miejsca. A z forum niech się zwiną Ci, który jeszcze słomy z butów się nie pozbyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Various napisał:

Bardzo dobrze powiedziane. Ostatnio Ci specjaliści nawet olali świetną lokalizację w Mercu, na grodzi i ulepili zamiast tego kickpanel. Ciekawe, czy słyszeli kiedyś coś z tej grodzi czy po prostu za starzy już na innowacje... Czekamy na obecność tych specjalistów na jakiejś imprezie, może zawodach 🧐

 

Niestety nie mam czasu na przeglądanie forum, grup .

 

Cholerka, naprawdę mało czasu , aby przeczytać tak mądre treści. Kłopot z Tobą mam taki (nie tylko ja jak widzę)  , że z jednej strony prosisz mnie o to , bym zrobił Tobie lepsze fotki , ze zbliżeniami tego co specjaliści zrobili ( przecież nie do skopiowania - nie posądzam Cię o taką małość ) a z drugiej strony piszesz takie opowieści .

 

Przyjedź, to pokażę i wyjaśnię na czym polega fatalne rozwiązanie w Mercedesie ze ścianą grodziową. Z tego co pamiętam , już Ci to tłumaczyłem w komentarzach pod postem na moim profilu.  Weź swój UmiK, bo nawet on to potrafi - rozpoznać różnicę pomiędzy poprawnym graniem , a bulgotem spod dywanu z gąbką. Gdybyś zapomniał , mam trochę zabawek które mogę użyczyć. 

 

19 godzin temu, KACPERO napisał:

Ale, co ja tam wiem 

Stary jestem 🥺

 

Kacper, nie idź drogą postępu i rozwoju w kategoriach lekko średnio pół śmiesznych - skilled bilet. Zostań proszę zacofanym starcem.

 

Biorąc pod uwagę, że czas z gumy nie jest - znikam ponownie.

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, CASKP napisał:

 

Niestety nie mam czasu na przeglądanie forum, grup .

 

Cholerka, naprawdę mało czasu , aby przeczytać tak mądre treści. Kłopot z Tobą mam taki (nie tylko ja jak widzę)  , że z jednej strony prosisz mnie o to , bym zrobił Tobie lepsze fotki , ze zbliżeniami tego co specjaliści zrobili ( przecież nie do skopiowania - nie posądzam Cię o taką małość ) a z drugiej strony piszesz takie opowieści .

 

Przyjedź, to pokażę i wyjaśnię na czym polega fatalne rozwiązanie w Mercedesie ze ścianą grodziową. Z tego co pamiętam , już Ci to tłumaczyłem w komentarzach pod postem na moim profilu.  Weź swój UmiK, bo nawet on to potrafi - rozpoznać różnicę pomiędzy poprawnym graniem , a bulgotem spod dywanu z gąbką. Gdybyś zapomniał , mam trochę zabawek które mogę użyczyć. 

 

 

Kacper, nie idź drogą postępu i rozwoju w kategoriach lekko średnio pół śmiesznych - skilled bilet. Zostań proszę zacofanym starcem.

 

 

Biorąc pod uwagę, że czas z gumy nie jest - znikam ponownie.

image.jpeg

Kurtyna 👏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, CASKP napisał:

Kłopot z Tobą mam taki (nie tylko ja jak widzę)  , że z jednej strony prosisz mnie o to , bym zrobił Tobie lepsze fotki , ze zbliżeniami tego co specjaliści zrobili ( przecież nie do skopiowania - nie posądzam Cię o taką małość ) a z drugiej strony piszesz takie opowieści .

Przepraszam, nie będę już o nic prosił. Nie wysłałeś ich, więc nie wiem skąd przekonanie, że coś jestem Ci dłużny. Niczego nie kopiuję, jestem człowiekiem ciekawskim, bardziej, niż inni.

 

 

24 minuty temu, CASKP napisał:

Przyjedź, to pokażę i wyjaśnię na czym polega fatalne rozwiązanie w Mercedesie ze ścianą grodziową.

Nie muszę. Słuchałem, w bdb instalacji (notabene wyśmiewanej, typowo, po Polsku). Dlatego nader mnie to zdziwiło.

 

 

24 minuty temu, CASKP napisał:

Weź swój UmiK, bo nawet on to potrafi

Typowe 😉 Bo tylko dwudziestoletni mikrofon z Audiocontrol poprawnie mierzy. No i CLIO. Nic innego 😉 UMIK i REW są za tanie 💪 To może pokażę kalibrację z Cross Spectrum Labs?

 

 

18 minut temu, KACPERO napisał:

Kurtyna 👏

💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Various napisał:

Przepraszam, nie będę już o nic prosił. Nie wysłałeś ich, więc nie wiem skąd przekonanie, że coś jestem Ci dłużny. Niczego nie kopiuję, jestem człowiekiem ciekawskim, bardziej, niż inni.

 

Nie wysłałem, bo szanuję własność intelektualną a Ty tu pogadanki o kulturze i że pod warunkiem, że Kacper będzie grzeczny. 

 

14 minut temu, Various napisał:

Nie muszę. Słuchałem, w bdb instalacji (notabene wyśmiewanej, typowo, po Polsku). Dlatego nader mnie to zdziwiło.

 

Bardzo dobra instalacja z tej lokalizacji powstać nie może. Pokazałbym Ci kilka, ale i tak nie zrozumiesz. 

 

13 minut temu, Various napisał:

Typowe 😉 Bo tylko dwudziestoletni mikrofon z Audiocontrol poprawnie mierzy. No i CLIO. Nic innego 😉 UMIK i REW są za tanie 💪 To może pokażę kalibrację z Cross Spectrum Labs?

 

Nie wiem, ile mam sprzętu pomiarowego, ale wiem,że nie byłbyś go w stanie podnieść.

 

Weź Umik z wkładką za dwa piwa i dodam Ci NTi wraz z kalibrowanym i dedykowanym mikrofonem. Możesz wziąć nawet Scarlet O'Hara - referencja interfejsów USB. Co tam chcesz, może być nawet dScope Series III. Nie musimy wyciągać staruszka AC który i tak do dziś zawstydza wiele systemów pomiarowych.

 

Grodź Mercedesa jest porażką tej samej kategorii co REW i Umik jako detektor klasy brzmienia.

 

Kończę. Jak wspomniałem, czas nie jest z gumy i nie mam czasu uczestniczyć w maszynowej wymianie zdań .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, CASKP napisał:

Bardzo dobra instalacja z tej lokalizacji powstać nie może.

 

11 minut temu, CASKP napisał:

Nie wiem, ile mam sprzętu pomiarowego, ale wiem,że nie byłbyś go w stanie podnieść.

 

11 minut temu, CASKP napisał:

Grodź Mercedesa jest porażką tej samej kategorii co REW i Umik jako detektor klasy brzmienia.

 

Kwintesencja.

 

 

11 minut temu, CASKP napisał:

Kończę.

Cześć 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Ty. I ty. I ty, ty, ty....

 

A to nie jest tak że właściciel ma być zadowolony z tego jak gra w jego aucie? Czy to musi być od razu system na pudło w zawodach bo inaczej nie ma prawa cieszyć chłopa który zaangażował swój czas, pieniądze i atencję w to auto? 

Bo ja mam tak że wsiadam do auta w którym mikrofon jeszcze nie leżał ale ruszam, włączam play i sobie śpiewam, pyska cieszę. Jak jestem w błędzie to proszę przedstawić argumenty że ma tak nie być bo strojenie, bo to, bo tamto.

Jak dla mnie szacun za instalke 👍👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...