Skocz do zawartości

BMW 5 F10


fiat500vibe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Piciu81 napisał:

A to nie jest tak że właściciel ma być zadowolony z tego jak gra w jego aucie? Czy to musi być od razu system na pudło w zawodach bo inaczej nie ma prawa cieszyć chłopa który zaangażował swój czas, pieniądze i atencję w to auto? 

Absolutnie tak . Tylko trzeba odróżnić pajdę ze smalcem od polędwicy .

A jednym i drugim można głód zaspokoić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do samej instalacji woofera , moim zdaniem , akurat dobre posunięcie wstawienie tam 16 zamiast iść w 20 . Objętość za głośnikiem jest mala , w zasadzie krytyczna . Tylko w ten sposób można się od tej krytycznej objętości odsuwać . Wbrew pozorom , taki głośnik w takiej aplikacji ma szanse na niższe zejście niż typowa 20 . W przypadku stosowania oddzielnego subwoofera , moim zdaniem krok we właściwym kierunku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nakamichi napisał:

Wiem jak wygląda , ale to "zwężka" dzieli je na komorę wstepna i zewnetrzną

Pisałem wcześniej że przy dokonaniu odpowiednich zabiegów ma to prawo zagrać, niemniej nikt nie raczy zapytać o to jakich dokonano tylko z góry przekreślają i krytykują, + za wiedzę i znajomość warunków, - za nie trafne beszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, raffiodense napisał:

Ale wdepnąłeś wydając werdykt bez uprzedniego zapoznania się z zeznaniem

Nic podobnego 😀, jest tam konkretnie napisane do czego sie odnoszę . Nie ma w tym słowa o tej konkretnej instalacji

 

41 minut temu, nakamichi napisał:
  1 godzinę temu, Piciu81 napisał:

A to nie jest tak że właściciel ma być zadowolony z tego jak gra w jego aucie? Czy to musi być od razu system na pudło w zawodach bo inaczej nie ma prawa cieszyć chłopa który zaangażował swój czas, pieniądze i atencję w to auto? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nakamichi napisał:

Nic podobnego 😀, jest tam konkretnie napisane do czego sie odnoszę . Nie ma w tym słowa o tej konkretnej instalacji

 

 

Ale napisane w temacie pod konkretnym wpisem o konkretnym samochodzie.

To tak jakby wypowiedzieć się w telewizji nt polityków a na koniec rozmowy stwierdzić że to o tych w innym kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, raffiodense napisał:

Ale napisane w temacie pod konkretnym wpisem o konkretnym samochodzie.

To tak jakby wypowiedzieć się w telewizji nt polityków a na koniec rozmowy stwierdzić że to o tych w innym kraju

Nie jestem zwolennikiem obcych skojarzeń . Mogę odpowiadać za to co napisałem , a nie to co się komuś skojarzyło . Chciałem wyróżnić , a wyszło jak zawsze 🙂.  Miłej dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nakamichi napisał:

Nie jestem zwolennikiem obcych skojarzeń . Mogę odpowiadać za to co napisałem , a nie to co się komuś skojarzyło . Chciałem wyróżnić , a wyszło jak zawsze 🙂.  Miłej dyskusji

Ja dlatego też staram się nie udzielać jak jest burza, bo jak i z twojej strony - dobre intencje zostały źle odebrane

Proszę do mnie urazy nie żywic, bronię swojego salcesonu😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, CASKP napisał:

Nie wiem, ile mam sprzętu pomiarowego, ale wiem,że nie byłbyś go w stanie podnieść.

Chcesz to znajdę chętnego by ci pomógł to na złom wywieźć.

Już słuch nie ten że trzeba się wspomagać czy od zawsze tak było?

Nie wiem po co tu wskoczyłeś ale prywatne porachunki z Robertem możesz rozwiązywać tam gdzie się zaczęły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, raffiodense napisał:

Chcesz to znajdę chętnego by ci pomógł to na złom wywieźć.

Już słuch nie ten że trzeba się wspomagać czy od zawsze tak było?

Nie wiem po co tu wskoczyłeś ale prywatne porachunki z Robertem możesz rozwiązywać tam gdzie się zaczęły.

 

 

Chętnych jest wielu. Sorry . Ustaw się w kolejce .

O mój słuch się nie martw. 

Raczej bałbym się nowych teorii które tutaj są przytaczane. 

 

Wiedziałem, że strefa to kółko własnej adoracji ale jeśli aż tak wielkie - jeśli tak to dlaczego moje konto jest nadal aktywne ? Mam jakiś zakaz wypowiadania się , jeśli ktos o mojej pracy opowiada pierdoły ? Wasze racje są waszniejsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, CASKP napisał:

 Mam jakiś zakaz wypowiadania się , jeśli ktos o mojej pracy opowiada pierdoły ? Wasze racje są waszniejsze ?

Internet to miejsce gdzie każdy ma prawo się wypowiedzieć, a w sytuacji gdzie ktoś szkaluje twoje imię weź go na bok i wyjaśnijcie sobie o co dokładnie chodzi, szkoda wieloletnie sukcesy niszczyć publicznymi kłótniami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, raffiodense napisał:

Pisałem wcześniej że przy dokonaniu odpowiednich zabiegów ma to prawo zagrać, niemniej nikt nie raczy zapytać o to jakich dokonano tylko z góry przekreślają i krytykują, + za wiedzę i znajomość warunków, - za nie trafne beszty

wiekszej bzdury dawno nie przeczytalem :) gdyby to byl sub moglbym sie zgodzic ale wf grajacy fotel hehehe  no chyba ze  fotel sluzy CI jako narzad sluchu to moze tak byc 🤣

Edytowane przez grzeczny_52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny "utytulowany" zszedł z Olimpu i przemówił 🙊

Nie rozumiem jedynie po co się odzywasz nie mając nic do powiedzenia? 

Przyjedź, posłuchaj i wtedy komentuj. Zapraszam. 

 

Ludzie skąd w was tyle jadu? Wpływ telewizyjnej propagandy czy urok nadchodzących świąt? 

Widzę że wielu z was zapomniało po co powstało to forum i dlaczego się na nim znaleźliście. Proponuję to przemyśleć, bo na razie dajecie "piękny" przykład tym "młodym". 

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pierogizmiesem napisał:

wiekszej bzdury dawno nie przeczytalem

Jaja Ci odebrało, że musisz się chować za fejkowymi kontami?

 

Miałem opisać moje spostrzeżenia z montażu w bmw i mercedesie w fabryczne miejsca ale nie chcę dolewać oliwy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...