Skocz do zawartości

BMW hi-end


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.05.2023 o 22:09, czarnyturek napisał:

Cześć, 

czy da się zrobić hi-endowe granie w tych autach? Sprzętu (głośników, wzmacniaczy, dedykowanych wiązek) jest wiele ale czy to jest poziom oczekiwany? Tego nie wiem ale chętnie się dowiem. Pytanie do praktyków. Czy w BMW ery nowożytnej (czyt. od F w górę) da się to do zrobić? I pytanie nr 2, czy da się to zrobić zachowując wygląd fabryczny (bez kulfonów na słupkach - oj oberwie mi się;) )? 

Pytanie zrodziło mi się po Gliwickiej Wiośnie i autach (całych trzech) "przesłuchanych".

Nie mam zamiaru nikogo obrazić, pytanie jest proste, czy da się, a jeżeli nie da się to co jest przeszkodą?

 

 

Chyba orzemy już pole sąsiada .  Stosowne odpowiedzi już padły , propozycje zapoznania się z możliwościami tak zbudowanych systemów też .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, nakamichi napisał:

 

 

Chyba orzemy już pole sąsiada .  Stosowne odpowiedzi już padły , propozycje zapoznania się z możliwościami tak zbudowanych systemów też .

I nie omieszkam z Twojej propozycji skorzystać jak tylko wyjdę z przymusowego hotelu o zabarwieniu leczniczym. Mam nadzieję, że wciąż aktualne😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michas75 napisał:

No nikt Ci nie napisał co się u niego sprawdza? Dostałeś pełny setup z mojej jedynki którego zresztą słuchałeś i nie miałeś zastrzeżeń a wręcz Ci się podobało, stwierdziłeś że u siebie brakuje Ci strojenia, swoim graniem nie chciałeś się pochwalić, propozycja odsłuchu nie padła. To nie są pierwsze lepsze klocki które tam zostały wsadzone tak na marginesie, część przeszła z poprzedniego setupu z forda a tam był poligon doświadczalny i przewaliło się  masę sprzętu w różnych konfiguracjach. Ja zajmuje się CA już sporo czasu i trochę sprzętu przez moje ręce przeszło tak że jak byś chciał skorzystać z pomocy bez focha to nie widzę problemu.

 

Jeśli teksty o lizaniu jajek mają kogoś obrazić lub zirytować na tym forum to musisz się bardziej postarać, raz na jakiś czas wpada tu ktoś robi zamieszanie i znika a karawana jedzie dalej, jesteśmy przyzwyczajeni. 

Ja nie strzelam focha bo to nie wyzwala we mnie aż takich emocji. Raczej widzę to w drugą stronę😉

Mój samochód stał otwarty dla każdego ale brak było chętnych a ja nie będę specjalnie przekonywał do tego. 

Pewnie, że Twoje auto mi się podobało ale nie tego tyczył ten post. Jasne, braxa jak widać da się upchnąć do trójkątów i to już wiem. Wiem też, że Pirelli to dobre opony i są w moim rozmiarze ale świat to nie tylko Pirelli i Brax i o tym właśnie w założeniu miał być ten topic. 

Teksty o lizaniu czego kolwiek jeżeli kogoś obrażają lub irytują to najwyraźniej brak mu dystansu do siebie i do tego czym to forum jest a Twoje słowa poniekąd wpisują się w moje spostrzeżenia ale nie bież tego do siebie.

Nie jest i nie było moim celem robienie zamieszania ale też za stary jestem i zbyt wiele rozmów w życiu przeprowadziłem by nie dostrzec, że ta dyskusja mimo wielu słów niczego do tematu nie wnosi. To właśnie piękny przykład tego jak można wiele mówić by nic w rzeczywistości nie powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...