Skocz do zawartości

tanie radio samochodowe 200 - 400


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zastanawia mnie, jak czasy nadrabiają jakościowo w tym przypadku ? To jest jakieś udogodnienie, ale przecież to nie zmienia profilu grania radia. Kolejna sprawa, to naprawdę nie ma co się tak mocno zastanawiać, jeśli nie słucha się nagrań z oryginału, zwraca się uwagę na rozbudowane EQ ? Kolejna sprawa - jakie głośniki, jaka aplikacja głośników, do tego jeśli wzmacniacz wchodzi w to, to ocena radyjka trochę staje się strzelaniem w ciemno, jak to zagra. Przy takich grajkach, ja kieruję się bardziej dopasowaniem do kokpitu, dostosowaniem podświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
#1 11 Cze 2018 11:39

Witam,

Mam stary odtwarzacz CDR500 i pragnę go wymienić na coś lepszego.

Jakie radio polecacie w kwocie do 370 zł

Wiem że będzie problem z sterowaniem w kierownicy, czy da się jakoś to rozwiązać? Ewentualnie nie musi być sterowania z kierownicy.

co myślicie o modelach Pioneera poniżej?



http://allegro.pl/pioneer-mvh-s300bt-radio-bluetooth-mp3-flac-ipod-i7287100664.html

http://allegro.pl/pioneer-deh-s4000bt-flac-android-usb-bluetooth-cd-i7204031152.html



Czy Kostka ISO umożliwi podpięcie tych modeli do astry G?



Pozdrawiam,
Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozwolę się podłączyć do tematu poszukuję radia do 300zł jak najbardziej może być używane na razie posiadam tylko seryjne głośniki lecz chciałbym mieć w miarę dobrą podstawę w postaci radia.Najbardziej podobają mi się radia firmy alpine z serii cde-9880R/9882Ri w kwestii obsługi i funkcji lecz są nie do dostania w takim budżecie,więc szukam czegoś innego co moglibyście polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej podpowiadali koledzy/koleżanki , za 300zł nie kupisz radia na dobrą podstawę. Jeśli już coś chcesz z alpine to lepiej dołożyć ok 200zł i wybrać coś podstawowego np ute-72bt lub cde-190r  to raczej nie będzie dobra podstawa ale zawsze coś. Ale szukałbym też coś z pionka i kenia bo pewnie coś interesującego znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kupi? Najeży szukać Pioneera x580bt lub DAB. OLX.pl i do przodu. Sam kupiłem za 300 w komplecie z anteną DAB. Alpine UTE 92BT też da się kupić za 300 PLN.

Przepraszam mój błąd. Założyłem, że chce nowe radio a nie używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak w temacie szukam radia które posiada 3 wyjścia rca I gra w miarę ok, przekopalem Internety, ale niestety wszystko to rok ok 2009 ;/

Czy lepiej kupić 2x rca I rozdzielacz do tego ? Ma to zasilic głośniki z przodu, z tylu I suba, cena (ta gorsza kwestia jak wiadomo, żeby było dobrze i tanio)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź lecz jednak pomyślałem żeby dołożyć coś więcej i szukam czegoś powiedzmy do 600zł nowe/używane fajnie jakby posiadały bt/usb/cd 2-3 pary rca jaki widać najbardziej pasują mi radia od alpine ponieważ miałem kilka i mi pasowały sam znalazłem coś takiego:

-Alpine CDE-173BT

-Sony mex 5200bt

-Pioneer DEH-4800BT

-Alpine cde-203bt

-Alpine cde-185bt

-Alpine cde-193bt

-Pioneer deh-s3000bt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam. Jestem nowy na forum i ciemny w CA. Planuję zakup radia do około 400zł. Radio ma zasilić fabryczne głośniki z Astry G plus sub Alpine wraz monoblokiem Alpine.  Pomożecie coś dobrać co sobie poradzi z fabrycznymi głośnikami i w miarę fajnie zagra?  Główne wymagania to USB ,Bluetooth, i AUX (najlepiej z tyłu radia ,ale ciężko takie kupić). Pomóżcie coś dobrać. 

 

Jedno pytanie. Czy za pomocą radyjka można wyciszyć niskie tony na fabryczne głośniki i zostawić bas tylko dla suba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde radio - firmowe - spełni twoje wymagania. Mają co najmniej jedną parę RCA, czyli rear/sub.

 

Niestety, nie wszystkie pozwolą na cięcie od dołu pasma głośników w drzwiach. Musi posiadać filtr HPF, który na to pozwoli. Jak radio go nie ma, to cięcie na oddzielnym wzmaku... ale Ty go nie przewidujesz. Sub dostanie sygnał z RCA. Konfigurujesz w menu i tniesz filtrem LPF.

Na pewno filtry LPF i HPF posiadają modele Pioneer'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakupiłem KENWOODA kdc-bt92sd. Radio jest fajne ale menu jest po Angielsku którego zbytnio nie znam. Przeczytałem instrukcję ale jest tak ogólnikowo napisana. Czy jest ktoś w stanie pomóc mi je ustawić? Funkcji audio jest tak dużo ,że nie wiem która jest od czego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...