Jump to content

SebekDS

Użytkownik
 • Posts

  1,116
 • Joined

 • Last visited

About SebekDS

 • Birthday 10/20/1982

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

1,076 profile views
 1. W moim życiu ponownie pojawił się jednoślad i cała uwaga, czas i fundusze skupiły się gdzie indziej… Mam nadzieje, że po skończonym motosezonie wrócę do prac, tym bardziej ze zostały już tylko komory do zrobienia i można odpalać. W tym setupie jeszcze to nie grało ale Braxy z tym tweeterem bardzo fajnie zgrywały się w poprzednim aucie.
 2. Wątpliwowci uzasadnione, ostatnia wizyta tego użytkownika była dzień po dodaniu tej odpowiedzi i od 11 lat nie logował się na forum… Był więc pożar lub eksplozja 😂😂😂
 3. XDuoo zostanie, na początku będzie sam iphone a z czasem wyżeźbię miejsce dla odtwarzacza, będzie okazja porównać oba źródła. A do USB Audio przekonał mnie Tidal 😉
 4. SebekDS

  HEC USB

  Nadal szukam 🙂
 5. Ja mam dwa iphony, główny ma indukcję ale nie nadaje się na źródło audio bo ciagle ktoś dzwoni… zapasowy to iPhone SE pierwszej generacji, on będzie z Tidalem.
 6. SebekDS

  HEC USB

  Kupię HEC USB do Helix DSP.3
 7. Prosto do HEC poleci jak coś, jeszcze raz dziękuje 🙂
 8. Dziękuje za konkrety Llightning jest do ładowania a USB do Audio?
 9. Coraz bliżej mi do rezygnacji z XDuoo i zastąpienia go iPhonem z Tidalem. Kto z Was podpowie skuteczne rozwiązanie ładowania iPhona podczas korzystania z USB Audio (indukcja nie wchodzi w grę).
 10. Nie ma w tym przypadku co łączyć pojemności moim zdaniem a przeskok jest już chyba duży bo jest 22 a później już 33uF. Ja mam 15uF tez przy 6ohm ale tweeter będzie ciety na DSP około 4kHz, u Ciebie pewnie sporo nizej.
 11. Jako zabezpieczenie spełni już swoją rolę, przy 15uF spadek może już pokrywać się częściowo ze spadkiem z aktywki, ale to tez zależy, jak będzie cięty w DSP.
 12. 22uF dadzą spadek poza zakresem aktywnego podziału.
 13. Dobra robota, lubię takie dłubania i ich efekty 🙂
 14. Jeszcze bez plexi i schowków po bokach skrzyni ale zarys efektu końcowego już widać
 15. Najważniejsze, że skończyło się tylko na bólu. Co do aspektu wizualnego to wszystko jest do ogarnięcia, schowanie pod spod zasilania i głośnikowych oraz perfekcyjne ułożenie sygnałówek zmieni bardzo dużo 😉
×
×
 • Create New...