Jump to content

SebekDS

Użytkownik
 • Posts

  1,101
 • Joined

 • Last visited

About SebekDS

 • Birthday 10/20/1982

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

731 profile views
 1. Jeśli mówisz o sygnale, który pobierzesz z toru bezpośrednio prowadzącego do głośnika niskotonowego to tak, tylko hi-level. Jeśli wzmacniacz posiada takie wejście, to to rozwiązanie będzie wygodniejsze i lepsze jak osobny konwerter (oczywiście przy tym budżecie)
 2. Dziękuje Panowie, mam nadzieje, że równie łatwo pójdzie z komorami Chodzi o główny akumulator i oryginalną klemę? W tym "kieszonkowym" jest tylko rozdzielacz, który przyjmuje GND z instalacji i idzie na rozetę.
 3. Aktywna niedziela, piecyki i sub już na stałe zagościły w bagażniku.
 4. Żarcik 🙂 czujniki nie powinny się „aktywować” w innych niż przewidziane warunki.
 5. Kwestia wyliczenia i ile dB potrzeba, aby nagle w przewodach pojawiły się elektrony…
 6. Mam to z tylu głowy, na razie potestuje rozwiązanie na „sztywno”.
 7. Dodatkowe aqu to wiele pytań i wątpliwości, tak szczerze to nie jestem do końca przekonany, ale muszę to przetestować na własnej skórze z założenia traktuje ten aqu jako „upośledzony wydajnościowo” pakiet superkondów. Ze względu na niego masa nie jest wpięta w karoserię tylko idzie osobnym przewodem a pod maską mam główny wyłącznik prądu, który odcina połączenia masy między akumulatorami oraz masy głównego aqu z instalacją auta.
 8. Prac zostało nie za dużo, gdyby nie komory to może z dwa weekendy i auto by zagrało… Kolejne z listy skreślone - zamocowaniem dodatkowy aqu przy wzmacniaczach.
 9. Wkręty nic wyszukanego, po prostu średnica zewnętrzna „łba” idealnie dopasowała się ori maskownic od 3w2 i bez przeróbek uda się je zamontować.
 10. Poszedł bandaż dedykowany do kolektorów wydechowych, na pewno odizoluje w newralgicznych miejscach. Dodatkowo z prac wygluszylem bagażnik oraz część podłogi pod kanapą: Słupki czekają na wkręty z Chin, obite podsufitką bez gąbki i na razie wypełnione wełną owczą, czy zostanie zobaczymy po odpaleniu systemu.
 11. Możesz oba wejścia hi input podłączyć pod ten sygnał, który dochodzi do goosnika subwoofera Bose, nic nie dzielisz, to tak nie działa. Co do wpływu to jedynie kwestia jaki sygnał (jak pocięty) idzie do suba, ale nic nie zepsujesz jeśli rozsądnie podejdziesz do ustawienia GAINa.
 12. Szymin miał na myśli odcinek zwrotnica - głośnik, masz to w bagażniku, wiec bez problemu ze zwrotnicy „zapinasz” na wyjście GMS i zabawa
 13. Prąd już położony 🙂 2x70mm2 a do BIG3 35mm2
 14. Można go tak wykorzystać, z tym ze wtedy musisz dać osobne zasilanie na zaciski, inaczej nie ruszy.
 15. Wszystko wydaje się przemyślane, fajna schludna instalacja. Jeśli chciałbyś niewielkim kosztem coś jeszcze poprawić to dysponujesz dwoma wolnymi kanałami w DSP, na Twoim miejscu pomyślałbym o małej dwukanalowce do zasilenia tweeterow, będziesz miał przede wszystkim możliwość ustawienia czasów. Samo DSP bardzo miło wspominam 😉
×
×
 • Create New...