Skocz do zawartości

tanie radio samochodowe 200 - 400


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich

 

Chciał bym się was zapytać co sądzicie o tym radiu, ponieważ jestem na etapie zakupu radia do 320 zł.

Na oku mam właśnie tego kenwooda kdc-170y.

Doradził mi go mój znajomy który ma ogromną wiedzę na temat car audio, ale chciał bym też uzyskać waszą opinie.

Z tego co on mówił to radio ma najlepszy sygnał jak na tą cenę, i ogólnie najlepsze jest do tej ceny.

 

Za wszelkie odpowiedzi dziękuje :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ale czy jest sens kupować droższe do busa ?...

 

Oj, jest sens!

Miałem podobne dylematy :)

 

Początkowo w swoim Vivaro słuchałem fabrycznego radia na fabrycznych głośnikach. Potem kupiłem dobre radio i założyłem dobre głośniki. Następnie zainstalowałem wzmacniacz i dokupiłem suba. Wtedy to zrozumiałem, że auto trzeba wygłuszyć :) I to nie tylko drzwi, ale całą budę. Następnym krokiem była wymiana wzmacniacza na integrę DSP, która zresztą uszkodziła moje przednie głośniki :) Do tej pory wydałem już 9000zł, a w planach są Braxy Matrixy i większy sub :)

Dla usprawiedliwienia dodam, że z każdą wydana złotówką idzie poprawa dźwięku. Dlatego zdecydowanie jest sens inwestować w rozwój CA w busie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będzie wyglądał Twój system CA? Tym radiem chcesz napędzać głośniki? 

Na razie tak obecny mój system to, wzmak audio system CO650.1 do tego sub audiosystem r12 a na przodzie kupiłem jakieś podstawowe pioneery w przyszłości wymienię na morel maximus  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji obsługi są ... nie mów że nie czytałeś? 

Czytałem tylko specyfikację na stronie od producenta, a byłbyś mi w stanie doradzić jakieś radio do 350 zł

Czytałem tylko specyfikację na stronie od producenta, a byłbyś mi w stanie doradzić jakieś radio do 350 zł

Zależy mi na jakości i aux USB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie za 350 ale trochę dokładając można kupić sławne 9833 lub 9853 (trzeba spytać o aktualność oferty) 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/57789-alpine-cda-9833r-sprawna-%C5%82adna-sporo-zdje%C4%87/

http://www.strefacaraudio.pl/topic/58238-radia-procesory-g%C5%82o%C5%9Bniki-subwoofery-wzmacniacze-wyprzeda%C5%BC/


 

 


Powalla o wyrocznio

 

Jakoś nikt inny nie chciał pomóc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...