Skocz do zawartości

Tuba wydaje wysokie tony.


Rekomendowane odpowiedzi

Podobno czasem pomaga. Ale sprawdź masę rca. Za bardzo kombinujesz. Tak jak pisałem ja bym kupił jakiegoś używanego pionka i wszystkie twoje problemy znikną. Bo tak będziesz lądował tylko pieniądze a i tak nie będziesz zadowolony. No i kwestia też jakie to kable Rca, bo jak za 10zł to się nie dziw że masz zakłócenia. Kup sobie chociażby jakieś sinuslive. Wydasz za wszystko maksymalnie 200zł i będzie ok. Myślę że nie jest to jakaś wygórowana kwota. Kilka imprez mniej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie. Zabierz te które Ci się najbardziej podoba i które jest w najlepszym stanie. Zwróć uwagę że te ubg ma zielone podświetlenie. No i nie wiem ile one kosztują ale takie mvh-190ub masz za 200zł nowe w media itp. Więc czasami warto troszeczkę dołożyć i mieć idealne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy już padła nazwa "faq. Nazara",

Pan Bartosz nie napisał tego bez przyczyny. może faktycznie warto przeczytać, skoro ktoś poleca. Jest to zbiór wiedzy i podstawowych pojęć, który powinien wyjaśnić kilka Twoich pytań. Od tego powinieneś zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli nie mam kabla remote ze wzmacniacza do radia to to może robić jakiś problem?

 

A w takim razie jak stwierdziłeś występowanie zakłóceń , w jaki sposób aktywujesz wzmacniacz ?

Chyba pora dać komuś zarobić na kanapkę z wędliną i udać się do zakładu CA , przynajmniej zerkną na tą instalację fachowym okiem , bo spodziewam sie sporo więcej nasadzonych tam kwiatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem po co tak robić. Remote dużo wygodniejszy jest normalnie podłączony, bo wzmacniacz się włącza razem z radiem po prostu. No chyba że to niektóre radia firmowe które nie mają takiego wyjścia to ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...